Dövme Megan fox dovmesi

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
ewt bende vardır dıyerek snın konunna yazdım kusura bakma lütfen

aslında hala tam karar vermiş değilim işin dini boyutu yuzunden
ama çokistiyorum oğlumun adı 8 harften oluşuyor ama ben sadece 3 harfını yazdırmak istiroum

yok canım ne kusuru..
aslında 3 harflik bir yazı cok cok ucuza olmalı ama dedigim gibi guvenilir biryer olması lazım ama 50 ve 75 arası diyebilirim fiyat icin daha yuksegini isteyen bir yerde kesinlike yaptırma

istanbulda bildiğin bu tür dövmeciler varmı,sen nerede yaptıracaksın,tabi sağlıklı bir yer olmalı ucuz diye her yere yaptırılmaz.kalbin içine sonsuzluk işareti yapıyorlarmış,sonsuz sevgi ilerde onu yaptırmak istiyorum çok hoşuma gitti,çocuğum falan olursa onun için :))

Kurtulus Celik Tattoo Saloon istanbulda bildigim yer kurtuluşa kız kardesim yaptırmıstı dovme gercekten iyi yapıyor temiz ve guvenilir bir yer caddebostanda orasını tavsiye edebilirim ben kocaelide yaptırıyorum benim surekli gittigim bir yer zaten kocaelideki Kasaba Tattoo İzmit ismide fiyatı cok uygun isciligide harikadır..evet iyi biryer olmalı muhakkak bazen bakıyorum yapılan dovmelere facia dikkat etmek lazım:)

Kurtulus Celik Tattoo Saloon istanbulda bildigim yer kurtuluşa kız kardesim yaptırmıstı dovme gercekten iyi yapıyor temiz ve guvenilir bir yer caddebostanda orasını tavsiye edebilirim ben kocaelide yaptırıyorum benim surekli gittigim bir yer zaten kocaelideki Kasaba Tattoo İzmit ismide fiyatı cok uygun isciligide harikadır..evet iyi biryer olmalı muhakkak bazen bakıyorum yapılan dovmelere facia dikkat etmek lazım:)

Teşekkür ederim canım caddebostandakine bakayım ben.aynı isimlemi geçiyor caddebostandakide ? kusura bakma çok soru sordum :KK66: kurtuluş çelik tattoo

Teşekkür ederim canım caddebostandakine bakayım ben.aynı isimlemi geçiyor caddebostandakide ? kusura bakma çok soru sordum :KK66: kurtuluş çelik tattoo
evet hatta googledan kurtuluscelik diye aratınca web adrei cıkıyor ordan daha rahat adres ve iletişim bilgilerine ulasabilirsin:)

X