Dövme Megan fox dovmesi

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

gwencooper

Broken Hearted Girl
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
6.247
50
tattoo.jpg

en kısa zamanda yaptırıcam ama yinede nasıl duruyor diye fikir almak istedim

güzel duruyor ne yazdıracaksınız? dövmeyi ileriki yaşlarda minimum sarkma olacak yerlere yaptırmak önemli, itici durur yoksa. güzel ama bu dövme.

başkasından gördüğün dövmeyi yaptırma bence pişmanlık yaşarsın . çok fazla arkdaşım pişmanlık yaşadı. ben kendi dövmemi kendim çizdim mesela sana ait olan bişey olsun bence bide orası en acıyan yer :KK43:

bence kaşe gibi cnm yaa ben sevmedm ama sen kendi sevdiğini yaptır.

omuzda ve sırttaki dövmelere bayılıyorum

Bence gayet güzel. Rihanna'nın da omzundaki ters yazı çok güzel duruyor.

Klasik kelebek melek çiçek böcek dövmelerini hiç beğenmem zaten. Kesinlikle yaptır çok da çekici :KK31:

$Güç anlamına geliyor.jpg Bende Megan Fox'un bu dövmesini istiyorum o işaret güç anlamına geliyor zaten boyun dövmelerine bayılıyorum bu tam istediğim şey :KK52:

haftasonu yaptırıcam insallah sonucu guzel olur :KK76:

En çok acıyan yer bunu şimdiden yaz beynine :))
ama bence dövmenin en güzel durduğu yer de orası..

Bende de var orada, ingilizce bir yazı.Dövmelerimin arasında en çok bu yer acıdı ama değdiğini düşünüyorum.
şimdiden hayırlı olsun :)

En çok acıyan yer bunu şimdiden yaz beynine :))
ama bence dövmenin en güzel durduğu yer de orası..

Bende de var orada, ingilizce bir yazı.Dövmelerimin arasında en çok bu yer acıdı ama değdiğini düşünüyorum.
şimdiden hayırlı olsun :)

kolumun ic kısmında da var o cok acımıstı yumusak yer oldugu icin evet cok guzel duruyor :26: cok acırsa mola veririm artık :KK1:

kolumun ic kısmında da var o cok acımıstı yumusak yer oldugu icin evet cok guzel duruyor :26: cok acırsa mola veririm artık :KK1:

zevklerimiz aynı desene benimde orda var.
dövmecim bile bile mi en acıyan yerlere yaptırıyosun demişti :)
dayanılmayacak acı değil sonuçta tecrübeniz var bir iki bağırış çağırışla halledilmişti benimkisi :)

zevklerimiz aynı desene benimde orda var.
dövmecim bile bile mi en acıyan yerlere yaptırıyosun demişti :)
dayanılmayacak acı değil sonuçta tecrübeniz var bir iki bağırış çağırışla halledilmişti benimkisi :)

hadi ya ayak bileginde de varsa tamam derim yani :KK1:
evet dayanılmıycak birsey degil herkese oyle geliyor ama acısa kimse bir daha asla yaptırmazdı

bende elime oğlumun adını yazdırmak istıyorum dövme fıyatları nekadar bıde bursada böyle guvenılır bır yer varmıki

bende elime oğlumun adını yazdırmak istıyorum dövme fıyatları nekadar bıde bursada böyle guvenılır bır yer varmıki

her sehrin piyasası farklı oluyor bursayı bilemiycem ama soyle soyliyim eline bir isim yazdıracaksın en fazla 75 lira olur kimi yer makineyi 100 den acar uzerine işciligi ekler ufacık dovme gelir sana 150 ye o yuzden makine acısına fiyat alan yerlerde yaptırmamanı oneririm direkt işcilik uzerinden para alan yerlere bakmalısın..bursadan arkadaslar vardır burda muhakkak dovme yaptıran :26:

her sehrin piyasası farklı oluyor bursayı bilemiycem ama soyle soyliyim eline bir isim yazdıracaksın en fazla 75 lira olur kimi yer makineyi 100 den acar uzerine işciligi ekler ufacık dovme gelir sana 150 ye o yuzden makine acısına fiyat alan yerlerde yaptırmamanı oneririm direkt işcilik uzerinden para alan yerlere bakmalısın..bursadan arkadaslar vardır burda muhakkak dovme yaptıran :26:

ewt bende vardır dıyerek snın konunna yazdım kusura bakma lütfen

aslında hala tam karar vermiş değilim işin dini boyutu yuzunden
ama çokistiyorum oğlumun adı 8 harften oluşuyor ama ben sadece 3 harfını yazdırmak istiroum

istanbulda bildiğin bu tür dövmeciler varmı,sen nerede yaptıracaksın,tabi sağlıklı bir yer olmalı ucuz diye her yere yaptırılmaz.kalbin içine sonsuzluk işareti yapıyorlarmış,sonsuz sevgi ilerde onu yaptırmak istiyorum çok hoşuma gitti,çocuğum falan olursa onun için :))

X