Mehmet Yazar

fakatmuzeyyen

tomorrow the world would be the same as yesterday
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2017
287
275
Kızlar selam, hala doktor arayışındayım. Geniş, kemikli, etli ve kalın derili bir burnum var. Biraz zor bir burun anlayacağınız. Biraz araştırırken mehmet beye denk geldim, instagramdaki gönderileri oldukça iyi fakat her doktor iyi görüntüleri koyuyor zaten. Aranızda bu doktorla görüşmüş, ameliyat olmuş birileri var mı? Cevap verirseniz çok sevinirim 🙏

Kızlar selam, hala doktor arayışındayım. Geniş, kemikli, etli ve kalın derili bir burnum var. Biraz zor bir burun anlayacağınız. Biraz araştırırken mehmet beye denk geldim, instagramdaki gönderileri oldukça iyi fakat her doktor iyi görüntüleri koyuyor zaten. Aranızda bu doktorla görüşmüş, ameliyat olmuş birileri var mı? Cevap verirseniz çok sevinirim 🙏
Ben de sizinle aynı burun özelliklerine sahibim revizyon benimki ben de düşünüyorum Mehmet beyi umarım yazan olur

Ben de sizinle aynı burun özelliklerine sahibim revizyon benimki ben de düşünüyorum Mehmet beyi umarım yazan olur
Whatsapptan fotoğrafımı düzenledi, yapabilecekleri ve bunları nasıl/neden yapacağını anlattı ve fiyat bilgisi verdi. Pazartesi günü görüşmeye gideceğim, görüşmeler ücretliymiş sanırım. Duruma göre sizi de bilgilendiririm

Kızlar selam. Doktor beye gittim bugün. Yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika konuştuk. Fotoğraflarımı önden ve yandan shopladı, neler düşündüğünü ve neler yapabileceğini anlattı, iyileşme sürecinde bir problem olursa yaptığı burnun arkasında olduğunu ve düzelteceğini ama bir sorun çıkacağını düşünmediğini söyledi. Mehmet beyden önce mustafa demire gitmiştim o ilk doktor tecrübemdi ve normal olduğunu düşündüm ama mehmet beyle kıyaslayınca baya ilgisiz olduğunu düşünüyorum şu an. Bana güven verdi gibi

Ben de revizyon için görüşmeye gitmeyi düşünüyorum. Bir çok yerden de okuduğum kadarıyla ilgili bi doktor. Siz de memnun kalmışsınız. Umarım aradığım doktor bulmuşumdur.

Ben de revizyon için görüşmeye gitmeyi düşünüyorum. Bir çok yerden de okuduğum kadarıyla ilgili bi doktor. Siz de memnun kalmışsınız. Umarım aradığım doktor bulmuşumdur.
Evet revizyon için bende çok duydum kendisini. Ve evet baya ilgili bir doktor, sorularımın hepsini çok anlayışlı bir şekilde cevaplayıp “hani bazıları internetten okumuşsun gelmişsin bana soruyorsun gibi davranıyor ama kesinlikle aklına takılan her şeyi sor çünkü burun ameliyatı önemli bi ameliyat” dedi. Sizde görüşmeden sonra yazarsanız görüşlerinizi çok mutlu olurum, iyi geçer inşallah

mehmet yazarın yaptığı burunlar ameliyat masasında kaldığı gbi kalmıyo benden demesi

X