Melek7'nin Diyet Günlüğü

ben abur cubur´yemiyorum canim yoksa benim esiminde seninkinden farki yok ama hamur isi pasta börek cörek yaparim cok yemsinide seviyorum yapmasinida ve benim gözüm ac bazen ac degilim ama yemek istiyorum:KK56:

erkekler her istediğini yiyo sinir oluyorum onlar bizden daha kolay kilo veriyo aman cnm börek çörekte tehlikeli biz et ürünlerini fazla tüketiyoz onunda etkisi vardır büyük ihtimalle etsiz doymuyo benimki

Bende 6 yıl önce evlendim. Şehir değişikliğimiz oldu. Anne yok, yemek yapan yok diye kendimizi abur cubura verdik. Netice şu 1,5 sende 35 kilo aldım. Şaka gibi. Sırtımda birini daha taşıyorum gibi. Aman aburcuburdan uzak durun. Çekirdek, cips, light kola vs vs hepsi insanın metabolizmasını mahvediyor. Şimdi veremiyorum aldığım kiloları. Çabalıyorum kendi kendime. Canan Karatay'ın kitabını okudum şimdide Taş devri diyeti kitabını aldım onu okuduktan sonra yeme düzenimi değiştireceğim. Sanırım ozaman yavaşta olsa kilolar gidecek diye düşünüyorum. :KK61:

ya aslinda bi 5 kilo vermem lazim ama olmuyo iki haftada verilebilicek seyi ben iki yil oldu veremiyorum gerci vermek icinde pek bisey yapmiyorum dedigim gibi abur cubur degilde sabah kahvaltiya krep yapiyorum mesela yemek yemegi esimde bende seviyoruz ben öyle diyette yapamiyorum sadece yediklerimi biraz azaltim birazcikta hareket etsem verebilirim aslinda ama cok kalpazanim sanirim :KK36::26:zayiflamak istiyorum ama iyerek zayiflayim:21:

kızlar eşimle bu gün diyete başladık 10 gün yapçaz bakalım kaç kilo vercez size yazdığım günden beri bu gün başlıyorum amca inşş faydaso olur...

sabah ne yedim yazayım size..

kahvaltıda bir bardak çay..

salatalık, iki mandalina

biraz öncede iş yerinde bi elma yedim...

ekmek yemek yokmuş sabah...

öğlende ne yesem acaba.. fikriniz varmı ben ton balığı salatsı düşündüm

açım açç....

X