Meme ameliyatı 21. Gün

nymph3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2011
841
391
Merhabalar, benim 12,gunum odemlerim tamamen indi bana da 450 cc hp kas alti takilmisti.Bana da cok kucuk ve dik geliyor.herkes zamanla asagiya inip buyuk durur dedi ama sizde su an goruntu nasil?
Benim de 2. Gunum hastanedeyim. Agrim cok fazla ne zaman rahatlarim.

nymph3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2011
841
391
Merhabalar, benim 12,gunum odemlerim tamamen indi bana da 450 cc hp kas alti takilmisti.Bana da cok kucuk ve dik geliyor.herkes zamanla asagiya inip buyuk durur dedi ama sizde su an goruntu nasil?
Benim de 2. Gunum hastanedeyim. Agrim cok fazla ne zaman rahatlarim
Ayni 450 kas alti korkunc agrim var

Sklvd52

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2020
4
1
37
Merhaba kızlar meme ameliyatı sürecimden biraz bahsedicem tam 3 haftayı doldurdum 21. Günüm.. 425 cc kas altı hp silikonlarım takıldı. İlk günler burda aşırı derecede sızlanıyordum bir sürü konu açtım hatta ağırlarım ve endişelerim ile ilgili :halay:hatta ilk 5. Gün falan pişman olmuştum..Ama şu kadarını söyleyim kızlar şuan tam şekli oturmamasına rağmen iyiki oldum diyorum çünkü yeni memelerimle aşk yaşamaya başladık bile:KK36: 15. Günden sonra ağrılarınız tamamen geçiyor, tabiki yinede kendinizi kollarınızı zorlamayın ağır falan kaldırmayın.Ama günlük yaşantınıza dönebiliyorsunuz uzun yürüyüşler alışveriş hatta ben düğüne bile gittim. Hala ameliyat sütyenimi ve göğüs bandımı kullanıyorum ama desteksiz ve balensiz Basit bir sütyen aldım arada onla kaçamak yapmama izin verdi doktorum.İlk günler yatıp kalkmak o kadar acı vericiydi ki bir hafta hiç yatmadım.. Şimdi gerçekten şükür 🙏 ama hala yan yatamıyorum. Sürecim bu şekilde kızlar.Sorunuz varsa sorabilirsiniz.Ameliyatının üzerinden uzun süre geçenlerde tam anlamıyla ne zaman eskisi gibi ameliyat olmamış gibi hissettiniz?Normal cinsel yaşantınıza ne zaman döndünüz merak ediyorum bunu açıkçası yani göğüslere ne zaman istediğimiz gibi dokunuyoruz biraz özel bir soru ama merak ediyorum kızlar:-):KK60:

Deniz Burak

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
16
12
30
Ikisi birdense cok zordur ya :/
Ben bir de tek basima ameliyat oldum ama ilk bi haftadan sonra rahatlarsiniz tahminimce 😊
Çok geçmiş olsu. Tek başınıza mi gitmiştiniz ameliyata? 🙄Eşim sıcak bakmıyor ona söylemeden olcağım sonradan kabul eder çok kızacak ama yapacak birşey yok. Kaç CC ve nerede ve ne kadara olduğunuzu öğrenebilir miyim lütfen. Bir de süreci kısaca yazar mısınız?

sevimliyunus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2011
99
15
Kızlar merak etmeyin bende ilk 1 ay çok ama çok pişman oldum anneme kızdım neden bana engel olmadın vs. Psilikoljim bozuldu adet olamadım felan. Neyse kasımda oldum çok daha iyiyim özgüven tavan bi kere . Daha mutluyum adetlerim düzen olarak geri döndü.masaj yapıyorum yumuşamaya başladı. Bir memede ödemim var o hala hafif olarak devam ediyor diğerinde maşallah bise yok. Yani bu ameliyatın sonrası sabır istiyor bir botox dolgu gibi hemen sonuç vermiyor onda bile 1 hafta oturması var. Neyse bekleyin biliyorum çok zor beklemek ama çaresi yok 40. Günden sonra daha az incelemeye başlıyon artık düzelmeler de oluyor çünkü..

deniz050519

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2020
12
1
26
Canim benim de 5. Gunum ayni yanmalar Ara Ara bende de oluyor dun doktor Kontrolum vardi doktorum Cok normal dedi.Gececek ins
Merhaba yanmalarınız ne zaman geçti acaba, benimde bugün 10. Günüm sadece gece yatarken sağ mememde yanma oluyo hala acısına uyanıyorum sürekli? Gündüz nerdeyse hiç ağrım yok ama geceleri beni bitiriyor