Meme ameliyatı sonrası şekil bozukluğu

meloscukk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2023
73
10
29
Kızlar ben çok eski üyeyim ama giriş yapamadım tekrar açtım yıllardır istediğim protezli meme büyütme ameliyatımı oldum 5 gün önce ama şekil olarak hiç beğenmedim meme dokum vardı 340 cc takıldı başta ağzıma giriceklerdi ama ödem azalıyor gün gün tabi şuan çok büyük ve şekilsizler meme ucum zaten yok gibiydi şimdi aşagı bakıyorlar üst kısım aşırı bombeli korkmaya başladım silikonlar aşagı ne zaman iniyor yada normal meme gibi nezaman görünüyor ve diren kullanmadı kapsülden çok korkuyorum çok acı çektim bilgisi olan yardım lütfen

Merhaba üstlerindeki bombe yavaş yavaş aşağı iniyormuş. Doktorum bana görsel göstermişti başta üstler büyük, 9.ayda altlar büyük. Kendi göğüs dokusu olanlarda (hatta sarkık da olabilir) durum böyle. Benim kendi dolum sıfıra yakındı, silikonlar şuanda sanki sadece silikon şekli var gibi yuvarlak ucu tam ortada dışarda bana da şekilsiz geliyor. 20. Günüm kas altı 375 CC takıldı. Ben de biraz aşağı inmesini istiyorum benim de alttan çok üst var. Kendi etim olmadığı için aşağı inecek mi valla ben de korkmaya başladım

Merhaba üstlerindeki bombe yavaş yavaş aşağı iniyormuş. Doktorum bana görsel göstermişti başta üstler büyük, 9.ayda altlar büyük. Kendi göğüs dokusu olanlarda (hatta sarkık da olabilir) durum böyle. Benim kendi dolum sıfıra yakındı, silikonlar şuanda sanki sadece silikon şekli var gibi yuvarlak ucu tam ortada dışarda bana da şekilsiz geliyor. 20. Günüm kas altı 375 CC takıldı. Ben de biraz aşağı inmesini istiyorum benim de alttan çok üst var. Kendi etim olmadığı için aşağı inecek mi valla ben de korkmaya başladım
Ya benimde göğüs uçları aşagı bakıyor bir ay olacak neredeyse doktor bekle diyor ama kalıp gibi duruyor

X