meme başı akıntısı

dunyae

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
19
4
35
merhabalar benim meme uçlarımda kendiliğinden çok az boza kıvamında akıntı geliyor süt gibib kokulu bi akıntı yaklasık 3 4 senedir var ben herkeste olduğunu zannetmiştim araştırdım herkeste olmuyormuş öyle çok çok bi akıntıda değil ikisinin ucunda da azcık oluyor donuk gibi kremsi yapısı kokulu oluyor yakında düğünüm var ksırlık falan bir sürü yazı okudum içim içimi yedi bilgisi olan varmı yardımcı olur msunuz

Prolaktin yüksek olduğu zaman memelerden süt geliyor bu çok büyük bir problem değil. Bir kadın doğum hastanesine gidip hormon testi yaptirirsan için rahatlar Canım.. büyük ihtimalle prolaktin yüksektir ki bunkisirlik falan değil bi kaç ay bi hap kullanıp dengeleyeceksin o kadar.

Yani süt hormonu fazla çalışınca oluyor bu. Ha allah korusun meme kanserindede böyle bir belirti var ama süt gibi değil iltihap gibi oluyor birde ağrı buzusme falan gibi başka belirtileri de var bide öyle bişey olsaydı 4 yıldır zaten ogrebilirdi. Ben tecrübelerinden söylüyorum prolaktin hormonun yüksek . Ve çabuk hallolabilevek bişey bu aldatma ama

Yani süt hormonu fazla çalışınca oluyor bu. Ha allah korusun meme kanserindede böyle bir belirti var ama süt gibi değil iltihap gibi oluyor birde ağrı buzusme falan gibi başka belirtileri de var bide öyle bişey olsaydı 4 yıldır zaten ogrebilirdi. Ben tecrübelerinden söylüyorum prolaktin hormonun yüksek . Ve çabuk hallolabilevek bişey bu aldatma ama
inşaallah kötü bişey çıkmaz randevu aldım perşembe günü gidicem ksırlık falan diyo ister istemez kötü oldum teşekkür ederim

inşaallah kötü bişey çıkmaz randevu aldım perşembe günü gidicem ksırlık falan diyo ister istemez kötü oldum teşekkür ederim
Kısırlık demek o kadar kolay değil merak etme. Hormonal bir sorun var belliki oda ilaçla hallolur . Allaha emanet ol

X