Meme Büyütme Ameliyatı Olanlar/Olmayı Düşünenler (2022)

Hayır yuvarlak ama damlayi araştırın forumda kimse memnun değil kas üstünde sarkma mutlaka oluyor yarı kas altı demişsiniz öyle birşey yok kas falyasi altı olarak geçiyor oda yine kas üstü oluyor o fiyat çok ucuk yani Dr çok abarmis gerçekten yada çok ünlü bir doktor kusura bakmayın yorum yaptığım için ama kolay kazanılmıyor o paralar bilemedim sizin tercihiniz tabiki
Yok haklısınz ben zaten isme ve hastaneye para veriyorum farkındaym ama işte evhamlı bi tipim aklıma o yatnca değiştirmek istemedim yoksa bikaç doktorla görüştm. Dual plan da yarı kasaltı yarı kasüstü çalışıyorlar bu yöntem şu an baya yaygın

Bende mantıken öyle düşünüorum. Yani damlaya dual neden yapılıyor acaba? Damla kasüstü olmalı, yuvarlak ya kasaltı ya dual bence. Çnkü dualın mantığı üstten basıp damla görüntüsü vermek. İşte bu arada kaldığımdan hala karar veremedim. 275 kasüstü damla mı yapsam yoksa 300 yuvarlak yarı kasüstü yani dual mı yapsam diye😁 o nedenle görüntülere çok ihtiyaç duyuyorm
Ben fotoğraf atmayı bilmiyorum bugün denerim özelden atmaya çalışacağım

Çok teşekkür ederim rahatlatıcı sözleriniz için ☺️bugün meme ultrasonu için gittim pazartesi de ölçüme gideceğim nasipse..adım adım yaklaşıyor büyük gün korkularım biraz daha hafifledi..isteyen herkese nasip olsun herkes kolaylıkla sorunsuz atlatsın inşaAllah🤲🏻
Ameliyat oldunuz mu?
Umarım her şey yolunda gitmiştir.

Merhaba, meme büyütme ameliyatım adetimin ikinci gününe denk geliyor,henüz doktorumla paylaşmadım,sizce problem olur mu,böyle bir durum yaşayan var mı

Merhaba, meme büyütme ameliyatım adetimin ikinci gününe denk geliyor,henüz doktorumla paylaşmadım,sizce problem olur mu,böyle bir durum yaşayan var mı
Bence sizin için çok zor olabilir.bende cuma günü ameliyat oldum ilk gün tuvalet ihtiyacını tek başına karşılayamıyorsun..refakatçim donumu indirip kaldırdı ☺️ buna bide kanama ve ped değiştirilmesi eklenirse sanki size daha zor olur gibi geldi..

Büyük gün geldi çattı benim için🥲 geçen hafta doktorum hastalandığı için ertelenmişti yarın öğleden sonra inşallah ameliyata giricem. Son kararımızı kasüstü 295 cc olark verdi tekrar baktı bana ve dokumun çok iyi durumda olduğunu ve kasüstünü kaldırabileceğimi söyledi. Kasüstünü de kas zarı altı tekniği ile yapıyormuş zaten. Tabi yine de herşey bence ameliyat anında belli oluyor cc durumu felan. Hayırlısıyla inşallah narkoz korkum olmaz rahatça girer çıkarım. Lütfen bana şans dileyin…

Büyük gün geldi çattı benim için🥲 geçen hafta doktorum hastalandığı için ertelenmişti yarın öğleden sonra inşallah ameliyata giricem. Son kararımızı kasüstü 295 cc olark verdi tekrar baktı bana ve dokumun çok iyi durumda olduğunu ve kasüstünü kaldırabileceğimi söyledi. Kasüstünü de kas zarı altı tekniği ile yapıyormuş zaten. Tabi yine de herşey bence ameliyat anında belli oluyor cc durumu felan. Hayırlısıyla inşallah narkoz korkum olmaz rahatça girer çıkarım. Lütfen bana şans dileyin…
Herşey gönlünüzce olsun💕 inşallah çok kolay atlatırsınız💕

Hadi hayırlısı umarım herşey gönlünce olur, kafana takılan veya paylaşmak istediğin her şey için burada bekliyor olacağız 🥰❤️

Benimde öyle denk gelmişti , merak etme hiç bir şey olmuyor . Zaten ağrı kesici içtiğin için :)

Eve geldim kızlar, sürecimi bende paylaşmak isterim malum bu okuduğumuz süreçler bize çok yardımcı olmuştu. Bana kasüstü (kas zarı altı) 295 cc mentor damla takıldı. Zaten öncesinde 275-295 arasında kalmıştk gayet de uygun olunca doktorum onu takmış. Dokum olduğu için kasaltı tercih etmedik. Genellikle hiç dokusu olmayanlara kasaltı takılıyor. Şunu söyliyim ki bence kasüstü çok konforlu. Okuduğum ve başıma gelecek diye beklediğim bir çok şey gelmedi. Mesela yemeğimi kendim yedim, tuvalete kendim gittim saçlarımı kendim topladım gibi gibi. Ha su var gerginlik hissi yoğun ağrıdan çok o his vardı. Eğer çocugu olanlar varsa mastit hissi verio. Sanki sütüm dolmuş kanallarm tıkanmış mastit olmuşum:) narkozdana ayılma kısmı yine benim korkularım arasındaydı. Çok şükür gayet normal bi şekilde uyandım, boğazımda gıcık vardı sadece. Arada oksurttu ama rahatsizlik boyutunda degildi. Hastanede 1 gece kaldim direnlerim ertesi gun cikti zaten 17:00 gibi de eve geldim. Su an sol gogsumde bi dikis sızısı hissediyorum, sagda yok. Normaldir inşallah:) sormak istediğiniz ne varsa seve seve cevaplarım. Bende merak ettiğim acaba ne zaman yumuşarlar?

Eve geldim kızlar, sürecimi bende paylaşmak isterim malum bu okuduğumuz süreçler bize çok yardımcı olmuştu. Bana kasüstü (kas zarı altı) 295 cc mentor damla takıldı. Zaten öncesinde 275-295 arasında kalmıştk gayet de uygun olunca doktorum onu takmış. Dokum olduğu için kasaltı tercih etmedik. Genellikle hiç dokusu olmayanlara kasaltı takılıyor. Şunu söyliyim ki bence kasüstü çok konforlu. Okuduğum ve başıma gelecek diye beklediğim bir çok şey gelmedi. Mesela yemeğimi kendim yedim, tuvalete kendim gittim saçlarımı kendim topladım gibi gibi. Ha su var gerginlik hissi yoğun ağrıdan çok o his vardı. Eğer çocugu olanlar varsa mastit hissi verio. Sanki sütüm dolmuş kanallarm tıkanmış mastit olmuşum:) narkozdana ayılma kısmı yine benim korkularım arasındaydı. Çok şükür gayet normal bi şekilde uyandım, boğazımda gıcık vardı sadece. Arada oksurttu ama rahatsizlik boyutunda degildi. Hastanede 1 gece kaldim direnlerim ertesi gun cikti zaten 17:00 gibi de eve geldim. Su an sol gogsumde bi dikis sızısı hissediyorum, sagda yok. Normaldir inşallah:) sormak istediğiniz ne varsa seve seve cevaplarım. Bende merak ettiğim acaba ne zaman yumuşarlar?

Maşallah diyelim ben saçımı 8. Gün kendim topladım o da öylesine bi toplamaydı 🤭 kas altı kas üstü demek ki bu kadar farkı varmış benim bugün 16. Günüm bitti artık tek düşündüğüm ödemlerin geçmesi ve izlerin ne oranda iyileşeceği ❤️

Maşallah diyelim ben saçımı 8. Gün kendim topladım o da öylesine bi toplamaydı 🤭 kas altı kas üstü demek ki bu kadar farkı varmış benim bugün 16. Günüm bitti artık tek düşündüğüm ödemlerin geçmesi ve izlerin ne oranda iyileşeceği ❤️
Hem bünyeden bünyeye hem de teknikten tekniğe değişiyor sanırım. Ama su an mesela uykmdan uyandm gerginlik aşırı fazla, patlıcak sanki memelerim, sol dikişe arada vuran sızı var. Kalktm biraz dolandm ama çok fayda etmiyor. Bende panikatak var nüksetmesin diye hep iyi şeyler düşünmeye çalışıyorım. Normal diyip duruyorum:/

Kizlar selam bana “sunlari sunlari yasayabilrsin bu surecte normal” diye yazar msiinz :)
Henüz ameliyat olmadım ama yaşayacaklarımın bir kısmını not almıştım😁
Ameliyat sonrası ilk zamanlar : kollarda hareket kısıtlanması normal, nefes alırken zorlanma, bıçak saplanma hissi, göğüste ağırlık, sırtta ağrı, dikiş yerlerinde elektirik çarpma hissi normal.
Kas ağrısı, göğüste yanma hissi, neden yaptırdım bunları diye pişmanlık hissi😁 ilk günler bu hislerin hepsi normal ve zamanla hepsi geçecek😅
Tüm bunları deftere not aldım, ameliyat sonrası okuyup kendimi rahatlatmayı düşünüyorum 😂

X