Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ele gelmiyor benim 2 ayin oldu ben elliyorum hala biraz sertlik var tabii sevgilime de sordum o da hissetmedigini söyledi. Benim de korkum oydu

1800 hastaneye 2600 protez 180 sütyen toplam 4530 oldu aslında protez için 3000 demişti ama o dönem euro düşünce şansım a böyle oldu ben 5000 diye hesap etmiştim.

Cnm bnmkiler ilk güne göre baya yumuşadı yada ben öyle hissediyorum önceside fazla yumuşak olmadığı için ellediğimde vs hissetmiyorum eşimde bi baktı hissetmediğini söyledi. O partnerinin fark etmesi ancak dokun hiç olmadığı ve kas zarı altı yada direk meme dokusu altı olduğu durumlarda nadiren olur die düşünüyorum aksi halde dokunun ve kasın altında kalan birşeyi hissetmek çok zordur. Hele bilmeyen birinin fark etmesi baya zor. Resim konusuna gelince önce bir albüm yapıp sütyenli yada sütyensiz resimlerinizi eklerseniz bizide takibe alırsanız bizde sizi takibe alırız albümlerimizi görebilirsiniz

1800 hastaneye 2600 protez 180 sütyen toplam 4530 oldu aslında protez için 3000 demişti ama o dönem euro düşünce şansım a böyle oldu ben 5000 diye hesap etmiştim.
Tesekkür ederim cevabın için çok geçmiş olsun. Benimde hastane ücretim 1800 yuvarlak protez ameliyattan bir gün önce karar verilecek ama doktor 2000 civarı protez tutar 4.500 toplamı bulur dedi. Inşallah bende 30 mayıs salı günü operasyon olacağım şimdiden çok heyecanlıyım

Ameliyatı nerede olacaksınız doktorunuz kim

Licesh naptin canım görüsmen nasıl gecti
Tatlım dün herseyi tam tamamlamışken doktor dediki suan cocuk yok düşünmüyorsun demi dedi bende daha yeni evlendigimi yani 2 sene oldugunu en fazla 1 sene sonra yapmayı düşündüğümü söyledim. O da silikonların ne kadar da olsa dogumdan sonra sarkma yapacak dedi. O zaman bi daha ameliyat olmak isteyeceksin dedi. İstersen doğumdan sonra yapalım falan dedi iste. Moral olarak mahvoldum ya eşimde yanımdaydı o istiyorsan yaptir falan dedi ama bilmiyorum ki yaa

Hmmm anladım canım hayırlısı olsun ama nacizane fikrimi söyleyeyim. Ben senin yerinde olsam bu fırsatı kacirmam. Hem bak ne güzel eşin de destekcinmiş.bekar olup ta yaptıran yüzlerce genç kız var. Senin Doktorun kafanı niye öyle karistirmis garip geldi bana. Hem ne kadar sarkabilirki allasen.ben silikon taktirip sonra evlenip 2 yıl da çocuğunu emziren ve silikonum da en ufak bi deforme olmadı hala ilk günkü diriligiyle duruyor diyen bir çok anneyle konuştum... bence Bu durum seni kararından dondermemeli. Bak mesela benim de 2 Bucuk yaşında bi kızım var yazın silikonu taktirip ( inşallah ) ilk fırsatta ikinci çocuğu yapmayı planlıyorum. ... yerinde olmayı çok isterdim. Doktorun ayağına kadar gidipte bu kararindan dönme derim ben diğer tecrübeli arkadaşlar daha açıklayıcı yazacaklardir sana zaten. Yine de hakkında hayırlısı olsun kuşum

Dondermemeli de ne yaa dondurmemeli yazacaktim

158 boyum 48 kiloyum memeleeim cok bostu emzirme sonrasi fazla deri vardi .365 tam gelmis yoksa ben olcu belirlemedim herseyi doktoruma biraktim
geçmiş olsun arkadaşım.kas altı olmakla ne kadar iyi yapmışsınız.inşallah çabucak iyileşirsin.

Benim de 12 sene önce yaptırmış üstüne iki çocuk doğurmuş arkadaşım var aksine bana 3 . Yap öyle iyice dogallasiyo yumusuyo diye baskı yapıyo gördüm öyle allah allah bir sarkma da olmamış . Ama senin deri yapın nasıl bilemem . Ayrı ca çocuklu olup ameliyat olmak daha zor kucak olayları hem beni hem de küçük oğlumu çok zorladı

158 boyum 48 kiloyum memeleeim cok bostu emzirme sonrasi fazla deri vardi .365 tam gelmis yoksa ben olcu belirlemedim herseyi doktoruma biraktim
benim de kilo vermekten dolayı sarkmış bir deri kalmıştı kas üstü yapıldı maalesef ve 2.ameliyat olmam gerekecek.

Ya bilmiyorum iste doktor öyle diyince kafam allak bullak oldu herseyi tamamlamis ameliyat formunu bile imzalamıştım. Bu arada fiyaıda 5000 ₺ olmuş. Fiyat umrumda degil di zaten ama şuanda hala düşünüyorum yani. İcimde büyük bir hüzün var

O hüzün ve stres ben de de oldu hatta içeri girdim epey bi ağladım hemşireler çok uzulmus ler dr uma hocam ne takacaksaniz bi bugünü takın kadincagiz vicdan yapmış çok ağladı bari cektgine deysin demişler :)))) ameliyat gününe kadar 3 kere vazgeçtim sonra almayı planladığım sutyenlere bakip bikiniler ı seçtim bi nevi motivasyon yani sana da tavsiye ederim. Birde ameliyat sonrası askılı bi elbise giydim ve yaka acılarım ağrılarım dindi emin ol

ARKADAŞLAR,AMELİYAT OLMAYI DÜŞÜNENLER VE OLMAK İÇİN GÜN BEKLEYENLER LÜTFEN DİKKAT.
Bir kaç kez yazdım yine yazıyorum.
1-Eğer kilo vermekten,emzirmekten dolayı içi boşalmış sadece derisi kalmış sarkık bir memeniz var ise;
2-Asimetri sorununuz çok açık bir şekilde farkediliyorsa
3-Deriniz çok yumuşak ve ince ise.(burada şunu belirteyim vucudunuzun genel yapısı yumuşaksa ve inceyse göğüslerinizde böyledir.yani sıkı bir vucudunuz yoksa
4-meme çevresi yani kahverengi bölge ('meme ucu değil' )çevresi genişlemiş büyümüş iki memenin çevresi birbirinden farklı ise
5-omuz ile meme başı mesafesi uzun ise ( bu çok önemli bir ayrıntı mutlaka bu yapınızı öğrenin.memelerin aşağıya doğru sarkık duruşu veya dik ve yukarda duruşu bu ölçüye bağlı.
DİKLEŞTİRME+MEME ÇEVRESİ EŞİTLENME+ASİMETRİ DÜLTME +KAS ALTI YUVARLAK PROTEZ YÖNTEMİ yukarda yazdığım madelerdeki gibi memeye sahip kadınlar için en doğru olan.
AMELİYATTAN SONRA AŞAĞIYA DOĞRU SARKIK,GÖĞÜS ÇEVRESİ İYİCE GENİŞLEMİŞ VE ŞEKİLSİZ,ASİMETRİK VEEE EN ÖNEMLİSİ SİLİKONUN DALGALI DALGALI OLDUĞUNU GÖRMEK VE DOKUNMADAN BİLE SİLONUN VARLIĞINI HİSSETMEK İSTEMİYORSANIZ KAS ÜSTÜ FASYA ALTI YÖNTEMİNİ LÜTFEN İYİ DÜŞÜNÜN.Doktorunuzla her ayrıntıyı baştan konuşun.
hiç çocuk emzirmemiş,kilo vermekten sarkan bir göğsü olmamış dümdüz bir memeye sahip olanları doktorlar zaten kas altı yapıyorlar.burda da yuvarlak veya damla olmasına meme ucuyla omuz başı ölçüsüne bakıyor doktorlar.bu da sizin nasıl istediğinize bağlı biraz.ben yuvarlaktan yana tercihimi kullanırdım emzirme, kilo alıp vermeye ve yaşlanmaya bağlı aşağıya doğru sarkıyor diye.

Yazdıklarım yanlış anlaşılmasın lütfen, bu dediklerim kesinlikle doğru böyle olması gerekiyor demiyorum doktorlardan da kesinlikle iyi bilecek de değilim ama ben bir ameliyat geçirdim ve çok kötü hiç istemediğim sonuçla karşılaştım.yüksek ihtimal %90 2.ameliyat olmam gerekecek.kimse böyle bir şey yaşasın istemiyorum.hem canımız yanıyor,hem paramız gidiyor hem de psikolojımız bozuluyor.
HERKESE GEÇMİŞ OLSUN.İNŞALLAH GÖNLÜNÜZCE OLSUN SONUÇLARINIZ

Aynen bende damla istiyordum ama yuvarlak takildi .daha 1. Gunum nasil gorunecek bilmiyorum
Canım senin sarkık bir derin varmış zaten damla takılsaydı aşağıya sarkık büyük memeler olurdu.yuvarlak yukarıya topladığı için doktorlar sarkık deriye sahip kişilere yuvarlak takıyorlar.ki zaten yusyuvarlak yukarıda duran memeler olmuyor zamanla yumuşayıp doğal oluyor.iyiki yuvarlak yapmış doktorun.

Mrbalar ben az önce muayene oldum silkin + dikleştirme ankara hastanesi 9000tl fiyat verdi. Ozeldede aynifiyati almıştım kafam karısti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…