Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

V -violet canım merak ettim, sen ameliyat olmadan önce birkaç doktorla görüşmüş müydün, kendin de genel olarak birçok şey hakkında bilgili olup mu girdin ameliyata yoksa tamemen doktoruna güvenip bıraktın mı?
Ben o kadar doktor gezmiştim ki artık bunalıp ameliyattan vazgeçecektim. Silikon ameliyatı doktorlar için gerçekten kolay bi operasyon aslında o yüzden kendilerince tutturdukları bi satış stratejisiyle müşteriyi bağlamaya çalışıyorlar. Bu yüzden maalesef ki her doktordan çok etik davranmasını beklemek hataymış. Bi doktordan çıkıp diğerine gidiyordum, ama diğer doktor böyle dedi diyordum, hayır böyle böyle diyip diğer doktorun dediğini çürütüyordu. Çok bunalmıştım ama iyi ki çok doktor gezmişim, çok fotoğraf bakmış ve öğrenmişim diyorum. En önemlisi bu.

Mrbalar ben az önce muayene oldum silkin + dikleştirme ankara hastanesi 9000tl fiyat verdi. Ozeldede aynifiyati almıştım kafam karısti
canım ben senin yerinde olsam bu fiyatı vereceksem özelde olurum.ankaradaysan bir kaç doktor var onlarla da görüş derim.ben devlette oldum üstelik de tanıdık doktor.çok pişmanım.2.ameliyat olmam gerekecek maalesef.

canım ben senin yerinde olsam bu fiyatı vereceksem özelde olurum.ankaradaysan bir kaç doktor var onlarla da görüş derim.ben devlette oldum üstelik de tanıdık doktor.çok pişmanım.2.ameliyat olmam gerekecek maalesef.
Doktor da kararsızım tavsiyeniz varmı Ankarada

V -violet canım merak ettim, sen ameliyat olmadan önce birkaç doktorla görüşmüş müydün, kendin de genel olarak birçok şey hakkında bilgili olup mu girdin ameliyata yoksa tamemen doktoruna güvenip bıraktın mı?
Ben o kadar doktor gezmiştim ki artık bunalıp ameliyattan vazgeçecektim. Silikon ameliyatı doktorlar için gerçekten kolay bi operasyon aslında o yüzden kendilerince tutturdukları bi satış stratejisiyle müşteriyi bağlamaya çalışıyorlar. Bu yüzden maalesef ki her doktordan çok etik davranmasını beklemek hataymış. Bi doktordan çıkıp diğerine gidiyordum, ama diğer doktor böyle dedi diyordum, hayır böyle böyle diyip diğer doktorun dediğini çürütüyordu. Çok bunalmıştım ama iyi ki çok doktor gezmişim, çok fotoğraf bakmış ve öğrenmişim diyorum. En önemlisi bu.
canım ben bir özelde bir de gatada bir doktorla görüştüm.sonra da ameliyat yapan doktorumla görüşüp bunda karar verdim maalesef.özeldeki ve gatadaki doktor dikleştirme yapılması gerektiğini söylediler.yalnız gatadaki damla özeldeki yuvarlak olur dedi.gatadakinden hiç bir şey anlamadım doğru düzgün bir şey de söylemedi.özeldeki doktor sağolsun uzun uzun anlattı.ama dileştirme konusunda da yapılması gerekir ama istemezseniz yapmam dedi.o da fasya altı yapacaktı yuvarlak protez.yani şimdiki gibi.ameliyat yapan doktora da hepsini söyledim.hiç birine gerek yok dedi ne söylediysem.ben derimin ince olduğunu meme çevresinin çok genişlediğini ikisinin bir birinden farklı olduğunu ameliyattan sonra farkettim ve çok mutsuz oldum.çok az far var ama herkes de varmış öyle dedi ameliyat yapan doktor.sarkık ve buruş buruş durduğu için bunu anlamamız çok mümkün olmuyor.asimetri de sönük meme de çok anlaşılmıyor bunu doktorun bilmesi gerekiyordu yani.

Tatlım dün herseyi tam tamamlamışken doktor dediki suan cocuk yok düşünmüyorsun demi dedi bende daha yeni evlendigimi yani 2 sene oldugunu en fazla 1 sene sonra yapmayı düşündüğümü söyledim. O da silikonların ne kadar da olsa dogumdan sonra sarkma yapacak dedi. O zaman bi daha ameliyat olmak isteyeceksin dedi. İstersen doğumdan sonra yapalım falan dedi iste. Moral olarak mahvoldum ya eşimde yanımdaydı o istiyorsan yaptir falan dedi ama bilmiyorum ki yaa :KK1:
Benim doktorum sarkma asla olmaz demiyorum bir miktar tabiki de olacak ama normal meme kadar değil demişti ve kas altina oldum ben kas alti yonteminde sarkma nerdeyse hic olmuyormus

Doktor da kararsızım tavsiyeniz varmı Ankarada
canım ben de 2.ameliyat için belirlediğim bir kaç doktor var görüşmeye gideceğim hepsiyle ama ameliyat sonuçları nasıl bilgim yok .sosyalmedyadan takip ediyorum sadece.OZAN BİTİK,FERRUH BİNGÜL,VOLKAN TAYFUR,OĞUZ KILIÇ DOÇ.DR.GÜRCAN ASLAN var bir de.gürcan beyi de instagramdan takip ediyorum bana da doktor konusunda fikir verilirse çok mutlu olurum.Hasan fındık olmak istediğim doktor aslında ama ben istanbula gidemem onun gibi dikleştirme yapabilecek biri olursa ne mutlu bana.izler ve yaptığı ameliyatları çok beğeniyorum.

• Beğen
Reactions: Ebh
V -violet canım bu kez gittiğin tüm doktorlara hangi yöntemi hangi protezi kullanacaksa neden o neden bu diye tek tek sor, seni tamamen tatmin eden cevapları veren biri çıkacak sonunda.

bi de kafanı bulandırıcam belki ama yine de yazayım, bulansın ki bu kez tamamen berraklaşarak seçim yap. durumumuz tamamen farklı ben tahta göğüstüm, seninki dokusu olup sarkmış göğüs. Ama o kadar çok fotoğraf baktım ki düşünün ki aslize 'nin realselften fotoğraf çaldığını bulacak kadar hatim etmişim heryeri:))) seninki gibi dokusu sarkmış kişilerde hep damla protez kullanıldığını gördüm realselfte ve sonuçlar gayet başarılıydı. damla seven ve tercih eden bir insan olarak ben bile nasıl ya ne alaka, dokusu var, sarkmış, yuvarlak daha iyi olmaz mı neden damla kullanmışlar diyordum hep. Senin durumun hakkında detaylı araştırmam bilgim yok haliyle ama dışardan ben bile garipsemiştim. Sordum kendi kendime niye olabilir..

Damla hakkında burada anlamsız bir önyargı ve yanlış bir bilgi var. Öncelikle evet cohesive 3, en sert olan, tamam orası doğru ama yargılardan bir tek bu doğru. Sertse de kaya değil tabi ki tüm protezler meme kıvamında üretiliyor. Düşününce, sarkmaya meyilli bir yapın varsa zaten cohesiv 3 kullanarak bunu dengelemiş oluyorlar herhalde dedim.

İkincisi damlanın alt polu daha fazla olduğu için haliyle dikliği de o veriyor. Damla dolgun olmaz deniyor ya hep ben de damla taktırmış biri olarak "dolgunluğuna" alışamadım ya hani ondan deli gibi araştırıyorum:)
300 cc yuvarlak high profil, projeksiyonu 4,7
300cc damla high profil, projeksiyonu 5,6

yani damlanın çıkıklığı aslında daha fazla. O yüzden de dikleştirme için damla kullanıyor olabilirler.. bilmiyorum dediğim gibi tekrar yazayım tamamen alanım dışı ama öğrendiklerimden yorumluyorum..

damlanın dolgun durmadığı da gerçekten şehir efsanesi. keşke bedenime sığsaydı da damla high yerine moderate takılsaydı ama alıştım sağlık olsun.

Ameliyatı nerede olacaksınız doktorunuz kim[/QUOTE ankarada oturuyorum normalde hacettepe olmayı düşünüyordum çok araştırdım kuzenim kırıkkale yüksek ihtisas hastanesinde görev yapıyor estetik operasyon geçireceğimi konuştuk bana erkan yüce yi tavsiye etti hatta randevu aldı gittim görüştüm suan için içime sindi kuzenimin olması da ayrıca iyi oldu 30 mayıs salı günü kırıkkale yüksek ihtisas hastanesi plastik cerrahi erkan yüce ile ameliyat tarihi belirledik

canım ben de 2.ameliyat için belirlediğim bir kaç doktor var görüşmeye gideceğim hepsiyle ama ameliyat sonuçları nasıl bilgim yok .sosyalmedyadan takip ediyorum sadece.OZAN BİTİK,FERRUH BİNGÜL,VOLKAN TAYFUR,OĞUZ KILIÇ DOÇ.DR.GÜRCAN ASLAN var bir de.gürcan beyi de instagramdan takip ediyorum bana da doktor konusunda fikir verilirse çok mutlu olurum.Hasan fındık olmak istediğim doktor aslında ama ben istanbula gidemem onun gibi dikleştirme yapabilecek biri olursa ne mutlu bana.izler ve yaptığı ameliyatları çok beğeniyorum.
@-violet inşallah herşey istediğin gibi olur gerçekten çok zor bir iş. .. damla avucladigin zaman gerçekten sert ama parmakla bastırınca gayet içe çöküyor inşallah ödemler gidince yumuşaklığı da öyle olur anacim bide kul yapısı Rabbimin yaptigi gibi de olmuuoor ki hem dolgun olsun diyoruz hem de yumuşak :KK66:

Mrbalar ben az önce muayene oldum silkin + dikleştirme ankara hastanesi 9000tl fiyat verdi. Ozeldede aynifiyati almıştım kafam karısti
Canım nasıl yaaa olurmu hiç öyle fiyat hem de devlet hastanesinde ankaranın en iyi plastik cerrahlarindan biri olan tarık çavuş
oğlu özel olduğu halde bana 9000 fiyat vermişti ben hemen olmak istediğim için bütçemi zorlamak istemedim ve devlette olmaya karar verdim. toplamı 4.500 5000 civarı olacağım iyi araştır derim

Ayrıca günümüz silikonlarinda toparlayıcı özelliklerde var bazı doktorlar diklestirme lazım diyor bazıları hiç gerek yok silikonla toparlanır diyor bak bende ankaradayım ama kırıkkale yüksek ihtisas hastanesine karar verdim sadece fiyat uygun diye değil doktor işini bilen biri gibi geldi o güveni aldım ve öyle karar verdim bence sende araştır

Merhaba kızlar, ameliyat sonrası,11. günüm. Derim çok gergin, doktorum vazelin sürmemin yeterli oldugunu söyledi, sizler neler kullanıyorsunuz?

Ya bilmiyorum iste doktor öyle diyince kafam allak bullak oldu herseyi tamamlamis ameliyat formunu bile imzalamıştım. Bu arada fiyaıda 5000 ₺ olmuş. Fiyat umrumda degil di zaten ama şuanda hala düşünüyorum yani. İcimde büyük bir hüzün var :KK17::KK17:

Ben bekarken yaptiranlardanim yani es cocuk bisey yok bunlari konustum ilerisi icin hatta zaten emzirme doneminde ekstra sisecekler cok mu korkunc olur belkemigim kayar mi tasir miyim cocuktan sonra gogsum olur mu vs vs vs

Bana sen o kadar zayifsin ki ve dokusuz sarkmazsin sarkacak bisey yok dedi bilmiyorum doku durumunu, sarkma ile doku erimesi farkli seyler anca ici bos gorunur sonmus gorunur dedi ki yaptik zaten sonmus gorunmez artik insh ,

daha hamile degilsin, o var hamilelik var sut emzirme var ooooo cok zaman var belki sonra hemen 2.bebegi isteyeceksin pespese duraklama dinlenme vs derken bi suru yillar gececek

benim de kilo vermekten dolayı sarkmış bir deri kalmıştı kas üstü yapıldı maalesef ve 2.ameliyat olmam gerekecek.
benim de kilo vermekten dolayı sarkmış bir deri kalmıştı kas üstü yapıldı maalesef ve 2.ameliyat olmam gerekecek.
Selam kızlar bende revizyondan sonra 40. gün resmi koydum. Eskilerden arkadaşlar bakarsınız. Yorumlarınızı bekliyorum.

X