Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ooooo bunlar çok doğal endişe yapma ben hala kollarımı kaldırmaktan korkuyorum 3 gün sonra 2 ay olacak düşün burda çok yazdıkbu tarz sorunları valla dert etmeyin artık bunlar normal doğal şeyler diğer herşey yolunda gitsin yeter

Öyle mi ben denk gemedim. Okumamışım hiç. Ayy tatlım sağ ol. Endişelendim birden. Ama madem zamanla geçiyor. Sabrederiz. Yeterki bi terslik olmasın. çok teşekkürler

Öyle mi ben denk gemedim. Okumamışım hiç. Ayy tatlım sağ ol. Endişelendim birden. Ama madem zamanla geçiyor. Sabrederiz. Yeterki bi terslik olmasın. çok teşekkürler
Dert etme valla geçiyor tatlım Allah dert vermesin bu ameliyattan sonra yaşanan gerçekler bende paniklemiştim seni anlıyorum daha buraya üye olalı 1 ay oldu keşke daha önce burda olsaydım siz 1 ve 0 şanslaömdesiniz tatlım kafaya takma canlı yaşanlar biziz doktorlar pek anlamaz yaşadığımızı

Eksik olma canım yüreğim serinlerdi.

Selamlar. Ben o ses yuzunden az çığırtkanlık yapmadim burda. Tam tarif ettigin gibiydi 10 gunde gecti. Simdide memelerimde su balonu var gibi hareketlenmeler basladi. Tutamadan yuruyus yapamiyorim. Cok sjnir bozucu. Ama o da odemmis. Gececek insallah. Sonuc olaarak yakma kafana iki haftada gecer. Ameliyatta hava kaldi iceride atacaksin .

Tatlım sen atlatmışsın. Maşallah. Darısı başıma. Sadece sağ göğsümde var. Ameliyatımı pazartesi günü oldum. Sesler bugün başladı. Halbuki bugün kmlerce yol yürüdüm. Ödem atabilmek için. Neyse ben de tez vakitte atlatırım inşallah. Desteğin için teşekkür ederim canım

Enfla c diye bi gida takviyesi verdi doktorum. Muthis odem attırıyor. Eczaneden al istersen sabah aksam 1 tane

Enfla c diye bi gida takviyesi verdi doktorum. Muthis odem attırıyor. Eczaneden al istersen sabah aksam 1 tane
Seninki çok nadir bulunan doktor benimki 3 haftada bir randevu veriyor oda Whatsaap danyazoyorum ve saatler sonra dönüyor hep cumartesi diyor saat 7 yada 8 diyor hiç normal saatte girmedim sorsan ameliyattan çıktık sanki tüm İst ona oluyor tadı vehavası ben hiç memnun Değilim bugün çağırsın bedava desin asla para vermeye razıyım yeterki başka doktor olsun çok eminim bu fikrimde arkadaşlar benimki instgramda şov başka boş bülef yaptım enson muayenede bir arkadaşım size foto atmış diye valla beniunuttu cebindenfoto aradı paracı herif birgün bitecek veeeeee ben ozaman onu elimden geldiğince rezil. Edicem rezil doktor zaten kızlar yeni olacaklar yazsın yada bana özelden sorsun kesinlikle tavsiye etmiyorum 3 kere aradım ve bana çok evamlısın muamelesi yaptı suç bendeymiş gibi davrandı bir tam kendime geleyim bak ben onu neler yapıcam

Kızlar alt kesideki dikisim acayip kaşınıyor
Üstünde bant var dikiş iyilestikce kasiniyordu değil mi ? Bir yorumda okumuştum sanki yoksa bantmi kasindiriyor, siz kaşıntı oldukça ne yapiyonuz benim tam elim gidiyor geri çekiyorum ama böyle tatlı tatlı kaşınıyor aman yarabbim

Ben dayanamiyorum kasiyorum tatli tatli

Slm arkadaşlar çok sık giremiyorum iyi oldugunuza sevindim hepinize iyi geceler

:))) Hoşgeldin cnm benim evet çok şükür iyiyiz şuan raporlu evde olduğum için gecede buradayım :)))) pazartesi iş başı yapcam alciyla tamponla gitmek istemedim birde göz altım hafif mor hafta sonu geçer diye düşünüyorum benim işler ne durumda valla düşünmek bile istemiyorum odam Arap çorbasına dönmüştür :))) bende burda kafa dağıtıyorum :))) sende ankaradaydin nerde ikamet ediyordun

Canım ben sincandayım sen nerdesin burnuda merak ediyorum inş istediğinngibi olmuştur fiyatı atacaktın unuttunngaliba birde morluklar için arnica kremnvar geçiriyor.

Kızlar merhaba, ben pazartesi günü ameliyat oldum. Kas altına yuvarlak yüksek profil 400 cc takıldı. Aslında çok fazla meme dokum yoktu ama doktor istediğim için deneyecekti ve kas altım almış o büyüklüğü. Yalnız şuan baya yukarda duruyorlar ve meme ucum çok daha aşağıda ayrıca yuvarlak gibi değil henüz daha kare yuvarlak arası gibi duruyor o kadar acı çekiyorum istediğim gibi olmazsa çok üzülürüm. Bu durumda olup da günler geçtikçe düzelen oldu mu?

Aalında yukarda duran sey tamamiyle protez değil ödemlerinin şişliği de var ve bikaç güna daha da rahatlayacaksın inşallah benim bugün tam bir hafta oldu günden güne hafifliyor allah yardım etsin kolay bir süreç değil geçmiş olsun

Sana da çok geçmiş olsun canım. Ödem çok zaten hatta belimde bile var normalde çok ince belim ama şuan resmen etlenmiş gibi. Senin kas altı mıydı? Kaç cc takıldı? Gerçekten zor süreç, bir an önce şekline kavuşsun diye bekliyorum sabırsızlanıyorum ama zaman gerekiyor galiba şekil alması için.

deniz1923 gun gectikce daha iyi oluyorsun ve cok guzel mesajlar atiyosun canim benimm ameliyat sonucunu merak ediyorum beni de izlemeye alir misin :) fotomu da degerlendirmeni isterim benimde hic dokum yok dogal ve buyuk olsundam yanayim :) bu arada tekrar gecmis olsun ve yeni memislerin hayirli olsun saglikla kullan canimmm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…