Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canim.meme basi hassasiyeti merak etme gecicek. Ben sutyen bile takamiyordum cok aciyordu. Bikac hafta surdu simdi ise cok rahat gecti.ameliyat oncesi haline dondu
Bir ara acaba kistlerden mi oluyor dedim . İçeride sıkıştılar iyice diye
Vallahi burada ki tecrübeler olmasa var ya yanmışız biz. Ameliyat işin en kolay tarafı oluyorsun bitiyor .Sorular acabalar ameliyat sonrasında saklı

Aynen katiliyorum burda bende o kadar cok sey ogrendimki. Simdide karin germe topigine transfer edicem kendimi

Olur elimden geldiğince anlatırım:)))) Yurtdışında öı yaşıyordun?
Evet canim yurtdisindayim
Istanbula sirf ameliyat olmak icin gelicem ya iyi bir dr lazim. 10 gun sonra eve donebildonebilirmiyim bilmiyorum .Meme ameliyati sonrasi 6 gun yolculuk yapmistim. Ama karin germe korkutuyor. 2 sezeryan yaptim ve cok zorlanmistim

Yatınca ağrım fazla oluyor oturduğum zaman rahatım. Bugün 2. Gün sizce yatmazsam sorun olur mu kızlar.

Yatınca ağrım fazla oluyor oturduğum zaman rahatım. Bugün 2. Gün sizce yatmazsam sorun olur mu kızlar.
Canım 2. Gün çok normal benim bugün 15. Gün baya iyiyim sen benden de çabuk iyi olacaksın ben biraz geç iyileştim pirpirikliliğim yüzünden bugün doktorum ilk 4 gün ağrı çok normaldi dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…