Popüler Konu Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Duygubrs16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2017
31
26
34
Cnm cok gecmis olsun oncelikle bir kac sorum olacak , ameliyat olmadan oncek8 bedenin kacti ve meme dokun varmiydi, hangi prote kullanildi hangi yontemle ve kac cc takildi
Selam canım olmadan önceki bedenim diye birşey yok çünkü benim nerdeyse yok gibi oldu iki çocuk ve kiloda verince iyice sarktilar ve içi boşaldı resmen deri kaldı 75takiyordum.ve sytyenin içinde yatiyorlardi :) yani üste bombe leşi bile yoktu. Simdi masallahim var ve doktor kas altı yuvarlar 300cc takti şuan kaç beden oldu bilmiyorum.halan ödemin var onu indirmeye calisiyor uz.yukardan baskı yaparak masaj vebandaj tanıyorum aşağıya cinsin diye implant

elmasmete

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2017
397
293
45
Canım yaaa iltihap var işde ondan antibiyotik iyi gelir iltihapta kalmaz korkma
Operasyon geçirenlere sormak istiyorum. Ilk zamanlar falan ödem de oluyo. Is yerinde anlasilsin istemiyorum. Zaten normalde de destekli sutyen kullanıyoruz hepimiz muhtemelen. Yani sutyeni cikardigimda dumduzum. Bu konuda sıkın ti yasayan oldu mu. Tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim...
Canım ben amaliyat oldum hemen peşinde ramazan bayramı vardı köye gittim bütün aile ordaydı yani evde nerdeyse 30 kişi vardı.şişler ödemler olmasına rağmen hiç kimse birşey anlamadıbirazda bol giyindim özellikle

leyla_ebrum

Değişim seninle başlar ;)
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2011
627
627
Selam canım olmadan önceki bedenim diye birşey yok çünkü benim nerdeyse yok gibi oldu iki çocuk ve kiloda verince iyice sarktilar ve içi boşaldı resmen deri kaldı 75takiyordum.ve sytyenin içinde yatiyorlardi :) yani üste bombe leşi bile yoktu. Simdi masallahim var ve doktor kas altı yuvarlar 300cc takti şuan kaç beden oldu bilmiyorum.halan ödemin var onu indirmeye calisiyor uz.yukardan baskı yaparak masaj vebandaj tanıyorum aşağıya cinsin diye implant

Cnm fotografini gorme sansimiz var mi? Oncesi-sonrasi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2459 gün geçti.

Meraklii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2011
497
953
ne kadar gzel sıkıntısız bi süreç geçirmişsiniz. çok geçmiş olsun. darısı bizim başımıza. peki nasıl istediğiniz gibi bi sonuç aldınız mı?

Bu amelyattan ne beklediginiz onemli. Benim sahsen genc kizligimdan beri memem yoktu. Hep destekli sutyen giyindim ve extra sunger diktim icine azicik dekolte olsun diye. Dogumdan sonra da bi tuhaf oldular. Ben disardan bakinca ufffd memeye bak denmicek, ama
dolgun, yeterli buyuklukte bir meme istedigimi soyledim. Derli toplu dolgun olsun dedim ve 3 d cihazda gorerek secip taktirdim. Gayet memnunum normal sutyenle cok guzel duruyor. Ama keske bir buyugunu isteseydim diyorum arada. Yani sanirim simdi memem oldugu icin bi buyugu olaydi diyorum :) yoksa gerek kivam gerek goruntu olarak gayet iyiler. Senin de insallah gonlune gore rahat gecer amelyatin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2280 gün geçti.

pilenses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2011
496
139
Meraklii Meraklii burada başka NAci Beye ameliyat olan hangi kullancılar var.
Bana soyle rmisin onlarla iletisime geceyim. Memnun olduguguna ve sureci guzel atlattıgına cok sevindim.

pilenses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2011
496
139
@heratemis çok teşekkür ederim. @sea thinker evet dren yerim başıma dert açtı :KK43: nasıl bu kadar uzadı anlamadım. İlk haftalarım gayet iyiydi. Çok çabuk toparlandım. Ama sonrası kötü oldu :KK43:
tugce gecmis olsun. Boyle bir surecte vucudun kendine gelmesi biraz uzun sürer. Yani başka dr a gitsende yapılcak bişi yok.
İlaçlarını duzenli kullanman onemli. Arada belki serim takviyesi. cunu bu durum seni oldukca halsiz bırakacaktır.
Umarım acın azalır. cok talihsiz olmus :KK43: ama gececek hatta benzer problemi yasayanlara burda guc vereceksin ilerde.
Bizi haberdar et lutfen. Gecmiş olsun tekrar

Meraklii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2011
497
953
Bana soyle rmisin onlarla iletisime geceyim. Memnun olduguguna ve sureci guzel atlattıgına cok sevindim.

Inan bilmiyorum

Tesekkur ederim ama inan bilmiyorum baska kim amelyat oldu kendiisne. Ben sahsen cok memnun kaldim. 2009 da kendisine burun amelyati olmustum. Boyox dolgu hep onda yaptiririm. Arastir hatta gorus derim mutlaka

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2280 gün geçti.

mutluluk2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2015
3.484
6.073
41
Arkadaslar merhaba yıllardır olmak istediğim ameliyatı bir gazla cuma doktorla görüşüp cumartesi oldum yani dün. Benim gögsümde tübüler deformasyonda mevcuttu toparlama ve büyütme yapıldı 350 cc mentor kullanıldı. 3.5 saat ameliyatım sürdü narkozdan cıkamadım dudaklarımı parcalamısım. Çektiğim acının tarifi yok tüm gece tabiri caizse anıra anıra agladım öldürün beni dayanamıyorum diye. Nefes dahi alamıyordum ben batma oluyordu. Bugün daha iyiyim yarım saatte bir igne vurdumdum narkotik agrı kesiciler.. bugün yürüyebiliyorum direnlerim var eve geldim. Yıllarca gögüslerimi kimseye acmadım öyle bir kompleksti bu bende ama simdi aynaya bakıyorum sargılı ancak cok yukarda füZe gibi doktorumada agladım cıkartalım bunları diye cok kötü diye bilmiyorum kızlar nasıl olcak ne olacak
Canım Yen'i okudum, şimdi nasılsın merak ettim :KK66:

mutluluk2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2015
3.484
6.073
41
Bu konuyu bende çok merak ediyorum. Ama sanırım forumdakiler tatile çıkmış. Pek yardimci olan yok
Hiç kimsecikler anlamaz :KK66: zaten ameliyat öncesinde kırlent gibi takoz sütyenler kullanıyorduk :KK66: ameliyat sonrasında sadece düzgün olmayan duruşun, eğik duran omurgan dikkat çekebilir. Onun İÇİN de boynum, belim tutuldu fln dersin. Bu arada eski kıyafetlerim de oldu, hiç bir sıkıntı yaşamadım :KK66:

mutluluk2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2015
3.484
6.073
41
Aynen oyle cnm burunda cok zor ameliyat goguste, ayri tarihler benim icin sikinti olur cocuklara annem bakacak esim refakatci olacak burnu oldum diyelim gogus icin nedicem millete hani nerden ameliyat oldun dicekler oyuzden ikisinin acisina katlanacagim inan umrumda degil 2 cocugumu normal dogum yaptim hemde oyle boyle degil 2 dogumum cok zordu , o acilara katlandiysam bunada katlanirim cunku yillardir yanip tutusuyorum oyle boyle degil yeni tatilden geldik sapik gibi goguslu kadinlara bakiyorsun esim bakmaz dusun ben kadin olarak ic geciriyorum bu tatil de dedim leyla ikisini birden ol kurtul tabiki cefasi olacak ama umrumdami ASLAAA:))) bende burda paylasirmiyim yeni cicislerim diye hayali bile heyecqnlandiriyor vallahi :KK70:
Normal Doğum yaptıysan bu ameliyat sinek vızıltısı gibi gelir :KK66: