Popüler Konu Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Duygubrs16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2017
31
26
34
Ya kizlar ameliyatima daha cok var bi bucuk ay kadar kaldi ama ben korkmaya basladim. Iyi ki yaptirmisim diyenler beni biraz cesaretlendirebilir mi:eek: cesaretlendirilmeyi bekliyorum...:)
Ben iyiki diyorum 3hafta oldu daha yerine oturmadilat ama boyle bile çok güzel ağrı sizi fin içinde hic yok sadece sabah kalkınca baski oluyor oda yakında geçer inşallah.bir kaç saniye felan oluyo.aka ilk ameliyattan çıkınca çok çok pişman olmuştum hatta cikaratmaui bile düşündüm dedim naptim ben ama şuan uç hafta oldu çok şükür allahima

Meraklii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2011
497
953
Kizlar hayirli bayramlar. Yuz ustu yatmaya ne zmn basladiniz?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2281 gün geçti.

peraaslan

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2015
95
58
Kızlar 14. Günüm sol memem digerine göre daha yukarda hem ödem olarak hem memebası olarak düzelecek değil mi

Meraklii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2011
497
953
Ne zaman yüzüstü yatabilirim dediğimde Dr um,YATABİLDİĞİN ZAMAN cevabını vermişti. Benim yüzüstü yatmam aylarımı almıştı. Çünkü protezlerin varlığı beni rahatsız ediyordu. Zamanla alışıyorsun :KK66:
Bu ayin 14 unde 2 ay olcak. Sanki deforme olcakmis gbi geliyor yuz ustu yatarsam zira rahatsz edici bir his oluyor. Ki ben yuz ustu uyyabilirim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2281 gün geçti.

Hasret1981

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2017
140
97
Vücut yapiniriyse meme dokunda yoksa büyük protez düşünülebilir. Bende meme vardı 325cc bedenime büyük denenbilir. Bakalım eylül sonu kontrolüm var doktorum ne diyecek
Iri yapili genis omuzlu falan deilim de. Boyum 170 cm 63 kiloyum. Ama emzirmeden dolayi meme dokum azaldı. Icleri bosaldi. Ondan dolayi toparlayamam dedi . Ben de heyecanla bekliyorum

nneehhiirr87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
171
94
Kizlar merhaba, ameliyatima yaklasik bi bucuk ay kaldi ama bende iki hafta once bi sirt agrisi basladi. Normalde de hic agrimazdi sirtim. Ameliyat sonrasi surecte de sirt agrilari oldugunu soyluyosunuz ya, simdi bende zaten agri var. Acaba dayanilmaz agrilar olur mu ikisi birlesince

peraaslan

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2015
95
58
Kizlar merhaba, ameliyatima yaklasik bi bucuk ay kaldi ama bende iki hafta once bi sirt agrisi basladi. Normalde de hic agrimazdi sirtim. Ameliyat sonrasi surecte de sirt agrilari oldugunu soyluyosunuz ya, simdi bende zaten agri var. Acaba dayanilmaz agrilar olur mu ikisi birlesince
İlk 5 gün sonra hafifliyor sadece sürekli sırtüstü yatmaktan uyandıgında olacak sırt agrısı o kadar. Sonucundan mutlu olunca takılmayacaksın agrılara falan