Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

iyi akşamlar kızlar, 2. ayım bitti 3. ayımı doldurmak üzereyim, sol göğsümün iç kısmında dalgalanma oluştu. ayaktayken sola doğru eğilirsem çizgi çizgi belli oluyo moralim bozuldu açıkçası. yabancı sitelerde kapsül oluşmaya başladıktan sonra oluşur bu durum yazıyodu, ya da ben yanlış çevirdim. bi bilgisi olan var mı?
Bende de var o dalgalanmadan. Sağ göğüs içimde tek çizgi halinde benimki. Başka arkadaşlarında vardı burda. Yağ oluşmadığı için oluyormuş. Benim 8 ayı geçti halaa duruyor çizgi

KIzlar benim ameliyat olalı 1 ay oldu sayılır 2 nisanda olmuştum. Sabah o ağırlık hissiyle kalkmalarım da bitti ama gün içinde sanki sıkı dolgulu bi sütyen giymişim gibi hissediyorum hala bazen. Yani dıştan dokunduğumda yumuşama var evet ama içten hala sert gibi protezi hissediyorum ve dikişlerim sorunsuz kapanmasına rağmen içten o kısımlar acıyo bu normalmi? Yani ben hala ameliyat olduğumu unutamadım daha çok mu erken bunun için? Bir de sol memem şekli oturdu yuvarlaklaştı altları biraz ödemi de indi ama sağ dimdik duruyo şekli de solla aynı değil bu böyle kalmaz dimi ya

KIzlar benim ameliyat olalı 1 ay oldu sayılır 2 nisanda olmuştum. Sabah o ağırlık hissiyle kalkmalarım da bitti ama gün içinde sanki sıkı dolgulu bi sütyen giymişim gibi hissediyorum hala bazen. Yani dıştan dokunduğumda yumuşama var evet ama içten hala sert gibi protezi hissediyorum ve dikişlerim sorunsuz kapanmasına rağmen içten o kısımlar acıyo bu normalmi? Yani ben hala ameliyat olduğumu unutamadım daha çok mu erken bunun için? Bir de sol memem şekli oturdu yuvarlaklaştı altları biraz ödemi de indi ama sağ dimdik duruyo şekli de solla aynı değil bu böyle kalmaz dimi ya
Aslinda bu gunlerde ameliyat oldugunu unutmus olman lazimdi sanki. Ama kisiye gore ameliyat yerine gire degisebilir. Benim de sag ile sol birbirinde farkli ilerleme gösteriyor. Dikislerinin bazen acimasi normal benim 2.5 aydan sonra net hicbir sikayetim kalmadi cok şükür az daha sabret guzel gunlere iyice yaklasmissin.

Kizlar benim 3.5 aya yaklasti. 325 kas alti konmustu. Ben kendime bakinca sanki hic buyumemisler keske daha buyuk takilsaydi diyorum ama... aynada bakiyorum gayet buyuk ve guzel gorunuyo. O yuzden surekli aynadan bakiyorum ben de :-))

Dayanılmaz bi ağrı değil hatta benim gögsum de hiç ağrı yok sanki cocuk emmemiş göğsüm süt dolmus gibi bi his var oma benim kaburgamda agrı var kontrole kadar gecmezse sorucam doktora bazende dikişlerde sızlama oluyo okadar
Acil şifalar inşallah.

iyi akşamlar kızlar, 2. ayım bitti 3. ayımı doldurmak üzereyim, sol göğsümün iç kısmında dalgalanma oluştu. ayaktayken sola doğru eğilirsem çizgi çizgi belli oluyo moralim bozuldu açıkçası. yabancı sitelerde kapsül oluşmaya başladıktan sonra oluşur bu durum yazıyodu, ya da ben yanlış çevirdim. bi bilgisi olan var mı?
Kas üstümü yapılmıştı operasyon acaba?

Bende de var o dalgalanmadan. Sağ göğüs içimde tek çizgi halinde benimki. Başka arkadaşlarında vardı burda. Yağ oluşmadığı için oluyormuş. Benim 8 ayı geçti halaa duruyor çizgi
benim yana eğilince 3 tane var üstte de sürekli duruyo kardeşim çok zor farkediliyo ama benim gözüme batıyo valla.

Pff zar altı olanlardan bu şikayet var sanki hepsinde bnmde zar altı korktum yaa ins olmaz zayiflktan dolayimi neden oluyormuş ki bu
bildiğim kadarıyla zayıflıktan oluyor. Estetikten sonra dengeli kilo alınırsa sorun olmuyor. Kilo almayınca boşluklar oluşuyor

bildiğim kadarıyla zayıflıktan oluyor. Estetikten sonra dengeli kilo alınırsa sorun olmuyor. Kilo almayınca boşluklar oluşuyor
Of kilo alsak bı dert almasak bı dert bende diyet yapiyim diyordum göbek cikti oturmaktan .). Off ameliyat skntisi geçtikçe hemen unutuluyor hersey .çok güzel oldu ama yaaa cicisler yaa😁

Kızlar herkese selam benimde 5. Gün bitti ama yatltan kalkarken hala yanmayla kalkıyorum destek almıyorum kimseden ama kalkıyorum sizce normal mi bu durum

Birde iştahım cok kapandı deli yemek yiyen ve bi türlü kilo alamayan bi insandım ama simdi 3 lokmadan sonra midem bulanıyo yemek istemiyorum bunu yasayan var mıydı aramızda

Birde iştahım cok kapandı deli yemek yiyen ve bi türlü kilo alamayan bi insandım ama simdi 3 lokmadan sonra midem bulanıyo yemek istemiyorum bunu yasayan var mıydı aramızda
Ben oyleydim 3 kilo vermistim 3 gunde eve geldigim gun 50 kiloydum bikac gun sonra 47 yi gordum. Ilaclar anestezi falan normaldir

Kızlar herkese selam benimde 5. Gün bitti ama yatltan kalkarken hala yanmayla kalkıyorum destek almıyorum kimseden ama kalkıyorum sizce normal mi bu durum
Evet normal bi durum. Ağırlık dikişlere baskı yaptığından ağrın oluyor. Elinle destekle kalkarken :)

Bugün ilk banyomu yaptım kozlar korktum tabi biraz ama oda bitti şükür yalnız sağ göğsümde kıtır kıtır bi ses geliyo elimle oynadığımda bi noktadan sizde de oldu mu merak ediyorum ha birde bu sırt agrıları ne zaman son bulacak kazık gibi oldum 😂

X