Popüler Konu Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Hasret1981

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2017
140
97
Canım yaaa iltihap var işde ondan antibiyotik iyi gelir iltihapta kalmaz korkma

Canım ben amaliyat oldum hemen peşinde ramazan bayramı vardı köye gittim bütün aile ordaydı yani evde nerdeyse 30 kişi vardı.şişler ödemler olmasına rağmen hiç kimse birşey anlamadıbirazda bol giyindim özellikle
Cok sevindim yaaa. Ben de bol giyecem inşallah dedigin gibi olur. Anlaşılmaz cnm:super:

Tugcerain

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2017
133
97
Artık acımıyo diyebileceğim kadar az canım yanıyo. Ama hala sıvı geliyo. Bitse de kurtulsam artık. Bütün yazım kilit oldu :KK43: antibiotikler de mahfetti.neredeyse 2 aydır düzenli antibiotik kullanıyorum. Bu arada burundan ameliyat olucak kişi için söylüyorum. Nefes alma dışında sıkıntın olmıcak. Ben göğsümden 10 gün önce de burundan olmuştum. Benim burnuma çok müdahele olmamıştı kırma falan gibi. Ama asıl meme zorluyacak seni. İkisini bir çıkartman da iyi olmuş.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-07-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Missy_Cat

Karanlikta yanabilirim
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2013
2.142
377
Benim 8. Günüm bana cok yardımcı olmustu burada ki herkes :) bildiklerimi seve seve paylasırım tabiki ameliyat öncesi cok arastırma doktorunu arastır ve güven bu kafi cok arastırdıgında cok kafan karısacak öncelikli tavsiyem bu :) 4 saatlik bir ameliyat gecirmiş biri olarak bir memeye ne yapılabilecekse yapılmıs biri olarak cevaplarım merak ettiklerini cnm
Geçmiş olsun ve hayırlı olsun
Benim size bir sorum olacak ameliyattan sonraki 2.3. günlerde ev işi yapmaya baslayabilirmiyim acaba toparlama fln gibi 6sinda ameliyat 16-17 gibi sünneti olacak çocukların ozamana bayaca toparlanır mi insan

Missy_Cat

Karanlikta yanabilirim
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2013
2.142
377
Benim 8. Günüm bana cok yardımcı olmustu burada ki herkes :) bildiklerimi seve seve paylasırım tabiki ameliyat öncesi cok arastırma doktorunu arastır ve güven bu kafi cok arastırdıgında cok kafan karısacak öncelikli tavsiyem bu :) 4 saatlik bir ameliyat gecirmiş biri olarak bir memeye ne yapılabilecekse yapılmıs biri olarak cevaplarım merak ettiklerini cnm
Benim size bir sorum olacak ameliyattan sonraki 2.3. günlerde ev işi yapmaya baslayabilirmiyim acaba toparlama fln gibi 6sinda ameliyat 16-17 gibi sünneti olacak çocukların ozamana bayaca toparlanır mi insan

peraaslan

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2015
95
58
Valla 2. Ve 3. Gün cok zor ihtimal 5. Günden sonra cok hızlı vücut kendini toparlıyor

peraaslan

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2015
95
58
Valla 2. Ve 3. Gün cok zor ihtimal 5. Günden sonra cok hızlı vücut kendini toparlıyor
10 gün sonra toparlanıyorsun ama ev işi yapacak kadar bile olsan yapmaman gerek 1 ay dikkatli olmak zorundasın bence sünnetten sonra yaptırman cok daha iyi senin icin

Hasret1981

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2017
140
97
Ebh , sizinki kac cc idi?
Canim diger mesajlarindan buldum. 325 cc taktirmissin. Benim 365cc deneyecem dedi doktorum. Çünkü sarkma var ancak toplarim dedi. Operasyon yaklaştıkca su an anlaşılirmi kaygisi var. Yoksa gonlume kalsa 400 cc yi hic düşünmeden ewt derim. Yeter ki saglikli bi sekilde kullanabilelim insallah... son aylarda tam destekli sutyen kullandim ki hep belli olmasin. Tabi sutyenim olmasa dümdüzüm..

nneehhiirr87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
171
94
Ya kizlar ameliyatima daha cok var bi bucuk ay kadar kaldi ama ben korkmaya basladim. Iyi ki yaptirmisim diyenler beni biraz cesaretlendirebilir mi:eek: cesaretlendirilmeyi bekliyorum...:)

Ebh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2017
148
171
40
Canim diger mesajlarindan buldum. 325 cc taktirmissin. Benim 365cc deneyecem dedi doktorum. Çünkü sarkma var ancak toplarim dedi. Operasyon yaklaştıkca su an anlaşılirmi kaygisi var. Yoksa gonlume kalsa 400 cc yi hic düşünmeden ewt derim. Yeter ki saglikli bi sekilde kullanabilelim insallah... son aylarda tam destekli sutyen kullandim ki hep belli olmasin. Tabi sutyenim olmasa dümdüzüm..
Vücut yapiniriyse meme dokunda yoksa büyük protez düşünülebilir. Bende meme vardı 325cc bedenime büyük denenbilir. Bakalım eylül sonu kontrolüm var doktorum ne diyecek