Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Anesteziden uyanmayı ve yara iyileşmesini geciktirmesin diye önerilmiyor.Ben gece 1 paket sigara içip öyle girmiştim ameliyata stresten,sonrasında da hep içtim.İlla ki bişeyleri geciktirmiştir diye dşünüyorum ama benim farkettiğim bi sorun olmadı.Tabi yapabiliyorsan içmemek en iyisi
Evet yara iyileşmesine etkisi olduğunu biliyorum. Ama işte içmesemde o sitres beni daha çok gerecek onuda biliyorum. Başka ciddi bir etkisi yoksa içerim galiba ben 😄😆 Teşekkür ederim bu arada 🙏🏻

İçilmesi önerilmiyor ama ben içiyorum dün oldum ameliyatı kuzenim de içiyo 5 yıl önce oldu bırakırım dersen bırakman iy olur
Çok geçmiş olsun. Nasılsınız şu an peki? Herşey yolunda mı? Ağrı çok mu fazla oluyor. Pişmanlık var mı?

Çok geçmiş olsun. Nasılsınız şu an peki? Herşey yolunda mı? Ağrı çok mu fazla oluyor. Pişmanlık var mı?
Dayanılmaz bi ağrı değil hatta benim gögsum de hiç ağrı yok sanki cocuk emmemiş göğsüm süt dolmus gibi bi his var oma benim kaburgamda agrı var kontrole kadar gecmezse sorucam doktora bazende dikişlerde sızlama oluyo okadar

Günaydın kızlar. Bu hafta 3 ay bitecek. İlk günler sıkıntım yokken 1.hafta yukarı uzandım ve sağ tarafım 3 hafta ağrıdı acıdı. Doktor kas ağrısı dedi. Şimdi sağ tarafımın altı sert gibi sanki taş bağlanmış hissi bişey var gibi. Doktor masaj yapmıyor musun dedi? Sizce nedendir, masajın etkisi ne oluyor? Ve bende sivilcelenmede oluyor bu nedendir? İlk ay morarmalarda vardı haddinden fazla. Hassas oldupum için sivilcelenmede bu yüzden midir?

Herkese merhaba. Benim ameliyat olmuş arkadaşlara bir sorum var. Sigara kullananınız var mı? Bu ameliyat için çok ciddi sorun teşkil ediyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.
ben de içiyorum son 12 saat içmedim ameliyattan ertesi gün de içtim ama ameliyattan sonra çok içemiyosunuz zaten. Yara kapanmasını geciktiriyomuş ama benim dikişlerim sorunsuz kapandı. Yine de risk var tabi içmemek daha iyi

Günaydın kızlar. Bu hafta 3 ay bitecek. İlk günler sıkıntım yokken 1.hafta yukarı uzandım ve sağ tarafım 3 hafta ağrıdı acıdı. Doktor kas ağrısı dedi. Şimdi sağ tarafımın altı sert gibi sanki taş bağlanmış hissi bişey var gibi. Doktor masaj yapmıyor musun dedi? Sizce nedendir, masajın etkisi ne oluyor? Ve bende sivilcelenmede oluyor bu nedendir? İlk ay morarmalarda vardı haddinden fazla. Hassas oldupum için sivilcelenmede bu yüzden midir?
masaj memenin şekillenmesini ve yumuşamasını sağlıyo. Bana doktorum ilk haftadan beri yaptırıyor benim de 1 ay olucak baya etkisini gördüm. Eğer doktorunuz öneriyosa kesinlikle yapın

Kızlar benim ameliyat olanlara bi sorum olacak koltukaltımda yani gögusun kolaltından sırta giden yerde ödemler var normal mi bu ol du mu sizde birde bana diren takılmadı doktor direne ihtiyac duymuyorum demişti ondan mı acaba
benim sırtım bile ödemliydi komple heryerim şişmişti 4 gün diren takılmış olmasına rağmen. Ama ödemmiş 2. hafta meme dışında bir ödem kalmamıştı

iyi akşamlar kızlar, 2. ayım bitti 3. ayımı doldurmak üzereyim, sol göğsümün iç kısmında dalgalanma oluştu. ayaktayken sola doğru eğilirsem çizgi çizgi belli oluyo moralim bozuldu açıkçası. yabancı sitelerde kapsül oluşmaya başladıktan sonra oluşur bu durum yazıyodu, ya da ben yanlış çevirdim. bi bilgisi olan var mı?

Aynen önceki gün yarım kalkiyorsa kol sonraki gün daha çok vs.hergun daha iyisi oluyor .çok şükür abla sebebim sensin suanda bir skntim yok şimdiden güzel duruyor doktor çok kibar yapmış valla keşke az büyük taksaydi .)) Oysa ben 330 büyük olur diye korkmuştum iyiki 330u takmış böyle bile çok kibar duruyor .en son kontrole gittim ne kadar doğal yapmışım diye kendini övüyordu emre hoca.))
Tatlim benim odemlerin inince daha dogal duruyo zamanla 6 ay ila 1 sene normal haline donunce buyuk degil ama daha dogal dolgun duruyormus. Bence ideal olmus ama tabii senin zevkin. Memnunsan en onemlisi o. Senin adina cok sevindim.

Herkese merhaba. Benim ameliyat olmuş arkadaşlara bir sorum var. Sigara kullananınız var mı? Bu ameliyat için çok ciddi sorun teşkil ediyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Ooooooo. Gunde 1.5 pk icen biri olarak. Ameliyata girmeden 5 dk once de bir sigara icip girdim. Ama sonrasi kendine gelmen bir tik daha uzun suruyor ve takilan silikonun agirligiyla birlikte nefes almada bi tik zorlaniyorsun

Evet yara iyileşmesine etkisi olduğunu biliyorum. Ama işte içmesemde o sitres beni daha çok gerecek onuda biliyorum. Başka ciddi bir etkisi yoksa içerim galiba ben 😄😆 Teşekkür ederim bu arada 🙏🏻
Tatlim ben kas alti oldum meme alti kesisi ile. Diren de takilmadi. Morarma falan cok sukur olmadi. Hastaneden ciktim arabaya bindim hemen bi sigara yaktim. Ya ben sigarayi icmiyorum resmen yiyorum.
Sigara sagliga zararlidir...

X