Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım küçük düşünüyorum demişsin hatırladım seni, fiziğine göre küçük

Drum efsane bi adam ve çok iyi bi Dr, ben kendimi yanlış ifade ettim, ne istedimse onu yaptı ama istediğim şeyden pişman oldum ben. Tayfun aköze oldum, şekil mükemmel, ameliyat sonrası ağrı sızı çok yaşamadım bile o kadar iyi bi hekim. Ama büyüttürcem, 325cc hp idi 400yaptırcam kafaya koydum 😭
Merhaba ben de meme büyütme ameliyatı olmayı düşünüyorum. Size hangi marka silikon takıldı, ne kadar ödediniz bilgi verirseniz memnun olurum :)

Göğüsüm buyusun ama doğal dursun ıstıyorsan gel arkadasım sana mucıze bır sonuc artık amelıyatsız olarak bunu elde etmek mumkun Aquafıllıng meme dolgusu dıyorum,bunu duydugumdan berı arastırıyorum gıdıp doktorlarla gorsutum ve bır tanesıne karar verdım ama cıdden arastımalısın ole basıt bı ıs degıl yapan doktorun tecrubesı be guvenılırlıgıde cok onemlı kullanılan urunun kalıtesı onemlı sertıfakalı orjınal olması onemlı ben mınyon bır tıpım sılıkon yaptırsam barız yapılı meme olarak gezıcekdım bu vucuduna gore ıhtıyacın oldugu kadar ve en guzelıı doğal ve amelıyatsız gerceklesmesı bı arastır derım ıstersenız yardımcı olabılırım bu konuda yaptırdıgım yerlede alakalı..
Merhaba nerede yaptırdınız bende düşünüyorum da hala yapıyorlarsa eğer

Arkadaşlar merhaba.11 şubatta ameliyat olmuştum. Sol göğsümün altındaki şişlik indi. Ödemlerim de eskisine göre nispeten azaldı ve yumuşadı. Pek fazla masaj yapmıyorum artık. Ara sıra aklıma gelirse sadece. Bu arada 400 cc silikon ödemler inince bende kocaman durmuyor. Vücuduma göre normal ama kesinlikle göze batacak bir kocamanlığı yok. Ben uzun boyluyum ama minyon bir tipim. 1.80 cm, 64 kg. Elbette omuz, gövde genişliği gibi faktörler de etkilidir ama ben boylarda arkadaşlar varsa, 400cc altında pek düşünmesinler bence. Biraz daha kısa boylu arkadaşlarımda 400cc nin çok daha hacimli görüneceğini düşünüyorum. Ben şu an bende duruşundan hoşnutum. Daha fazla büyütmeyi de düşünmüyorum. Aylar geçtikçe nasıl bir değişim olacak veya aynı görünüm de mi kalacak merak ediyorum. İz kremi kullanmaya başladım. Ne kadar etkili olur bilmem. Silikon ameliyatı sonrası kullanılan iz kremlerinin etkilerine dair her hangi bir görsele denk gelmedim henüz.

Arkadaşlar merhaba.11 şubatta ameliyat olmuştum. Sol göğsümün altındaki şişlik indi. Ödemlerim de eskisine göre nispeten azaldı ve yumuşadı. Pek fazla masaj yapmıyorum artık. Ara sıra aklıma gelirse sadece. Bu arada 400 cc silikon ödemler inince bende kocaman durmuyor. Vücuduma göre normal ama kesinlikle göze batacak bir kocamanlığı yok. Ben uzun boyluyum ama minyon bir tipim. 1.80 cm, 64 kg. Elbette omuz, gövde genişliği gibi faktörler de etkilidir ama ben boylarda arkadaşlar varsa, 400cc altında pek düşünmesinler bence. Biraz daha kısa boylu arkadaşlarımda 400cc nin çok daha hacimli görüneceğini düşünüyorum. Ben şu an bende duruşundan hoşnutum. Daha fazla büyütmeyi de düşünmüyorum. Aylar geçtikçe nasıl bir değişim olacak veya aynı görünüm de mi kalacak merak ediyorum. İz kremi kullanmaya başladım. Ne kadar etkili olur bilmem. Silikon ameliyatı sonrası kullanılan iz kremlerinin etkilerine dair her hangi bir görsele denk gelmedim henüz.
Merhaba bende dikleştirme ve protez ameliyatı oldum 16 Mart'ta 350 cc taktırdım bende şuan sol göğsümdeki batma hissi dışında beni rahatsız eden bir şey Yok henüz daha çok yeni benim dikişlere sudocrem sürüyorum doktorum söylemişti sonra iz kremine geçeceğim ödemler tam anlamıyla inmedi galiba benim bide bana hiç masaj vermesi doktorum

Merhaba bende dikleştirme ve protez ameliyatı oldum 16 Mart'ta 350 cc taktırdım bende şuan sol göğsümdeki batma hissi dışında beni rahatsız eden bir şey Yok henüz daha çok yeni benim dikişlere sudocrem sürüyorum doktorum söylemişti sonra iz kremine geçeceğim ödemler tam anlamıyla inmedi galiba benim bide bana hiç masaj vermesi doktorum
Merhaba. Mailinize cevap verdim. Dikleştirme ameliyatları hakkında bilgim yok maalesef.

Merhaba ben ekrem keskine oldum 20 ocakta 14bin ödedim keller funnel dahil. 300 cc mentor high profil takıldı. Hiç sıkıntım olmadı şimdilik çok mennunum.

Herkese merhabaaa. Yaklaşık 25 gün önce ameliyat oldum. Benim sormak istediklerim; doktorunuz masaj önerdi mi ve ya ne kadar zaman sonra önerdi? İzler için krem kullandınız mı ? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba evet benim dikleştirme ve protez oldu 350 cc high profil çok fazla iltihaplı kist olduğu ve dokuyu temizlediği için doku azalmış bu sebeple 350 taktığını söylemiş dikiş izleri berbat ötesi bunlar geçecekmi gerçekten ya offf çok sinirlerim bozuluyor gördükçe
Merhaba bende 28 subatta diklestirme ve protez ameliyati oldum .agrisiz bir surec gecirdim acikcasi.dikisler ve iyilesme surecim sorunsuz gecti .baslangictan itibaren sekil degistirdigini soyleyebilirim .6 hafta olmasina ragmen hala asagi inmedi protez ,bana gore meme mucu asagida duruyor.dr umun soyledigi masaj yaparak protezin inmesini saglamaliymisim🙄duzenli olarak masaj yapmama ragmen dogru yere inmedi .bu sebeple meme ucu asagida duruyor.siz boyle bir durum yasiyormusunuz .mumkunse gorebilirmiyim ?

Merhaba bende 28 subatta diklestirme ve protez ameliyati oldum .agrisiz bir surec gecirdim acikcasi.dikisler ve iyilesme surecim sorunsuz gecti .baslangictan itibaren sekil degistirdigini soyleyebilirim .6 hafta olmasina ragmen hala asagi inmedi protez ,bana gore meme mucu asagida duruyor.dr umun soyledigi masaj yaparak protezin inmesini saglamaliymisim🙄duzenli olarak masaj yapmama ragmen dogru yere inmedi .bu sebeple meme ucu asagida duruyor.siz boyle bir durum yasiyormusunuz .mumkunse gorebilirmiyim ?
Merhaba benim 25 gün oldu ameliyat olalı benim dikiş izlerim ile ilgili kaygılarım vardı başlarda buradaki arkadaşlar normal olduğunu söylediler fakat sol göğsüm dışa bakıyor meme ucu ve diğer göğsüme göre daha şiş doktoruma resim attım herhangi bir terslik Yok dedi masaj önerdi ama İnan'ın nasıl masaj yapılacağı konusunda bir fikrim bile yok yine buradan bir arkadaşım anlattı öyle yapıyorum ama hala emin değilim doğru yaptığımdan benimde kafamdaki tek soru sol mememin dışarı doğru bakıyor olması dik ve önde değil 😔 Umarım düzelir 🙏🏻

Merhaba.. iki çocuk emzirdim. Bana kalsa göğüslerim biraz sarkmış ve içi boşalmıştı. Altta doku vardı,üstlerde hiç yoktu . Lakin görüştüğüm tüm doktorlar durumunun yalancı sarkıklık olduğunu söyledi,hiçbiri dikleştirmeye gerek görmedi. Araştırmalarım hangi yöntemin bana uygun olduğu ve cc büyüklüğü oldu bu sefer :))
Yabancı sitelerde,bu estetik öncesi sonrası fotoların oldugu sitelerde benim durumuma yakın olan gögüs sonuçlarını aradım buldum. Sonrasına baktım. Kaç cc takılmış,hangi yöntem,protez şekli kesi yeri v.s ...
Araştırmalarımın sonucunda benim beklentime 400 cc ve civarı yuvarlak protezlerin uygun olacağını düşündüm.
Doktorlara beklentimi çok iyi ifade ettim. Benim beklentimi karşılayacak,beni anlayan doktoru bulana kadar araştırma yaptım. Doktorumu buluncada kararımı verdim ameliyat oldum :KK66:
400 cc,yuvarlak,kas zarı altı şeklinde ameliyat oldum. Çok memnunum. Kesi yerim meme ucu. Doktorum göğüs ucumun bu kesite uygun olduğunu söylemişti. Ama istersem meme altındanda yapılabilirdi. Ben iz olmasını istemediğim için tabi meme ucu keşişine karar verdim. Şu an gayet izsiz,diri,dolgun göğüslere sahibim. Kas zarı olmasına rağmen,6 sene olmasına rahmen hiçbir sarkma deforme mevcut degil.
Umarım sizde doğru ellerde,doğru yöntem ve protez ile ameliyatınızı okur çok mutlu olursunuz :KK66:
Sevgiler..
Bu yorumunuzu okuduktan sonra için rahatladı. Bende yapmak isteyipte bir türlü aradigin cevabı bulamayanlardanim çünkü yardımcı olan arkadaşlar emzirme olmayanlar. Daha önce istemiştim ama bir çocuğum vardı. Eşim 2ncisini düşünelim öyle. Şuan 2ncu çocuğum 1 yaşına bastı ve emzirmeyi son baharda kesmek istiyorum ve hemen doktor arayışında olup öyle yapacağım nasipse benim göğüslerim emzirme döneminde büyüdü baya genişledi ve çatladı koltuk altına kadar genişleyen bir deri olmuş ve şuan doğum kilolarını da veriyorum. Iyicene dümdüz olacaklar ilkinden olduğu gibi şimdi de öyle olmaya başlıyor. Sizde emzirme sonrası nasıl bir görüntü vardı acaba

Arkadaşlar aranızda devlet hastanesinde meme büyütme ameliyatı olan ve doktor önerebilecek kişiler var mı benimle iletişime geçip benimle sürecini paylaşabilirse çok sevinirim 🙏🏻

Merhaba ben 2 hafta kadar önce meme büyütme ameliyatı oldum yalnız birkaç gün önce bantlarım çıkınca göğsümün altındaki kesi yerinin biraz ele gelir şekilde kabarık olduğunu fark ettim. Bir de sağ göğsümdeki kesi yeri tam meme katlama yerinde değil daha yukarda 1 cm kadar ve bu benim canımı çok sıkıyor :KK43: Dr ye sordum kafana takma rahat ol dedi. Sizce yaradaki şişlik iner mi ve kesi yeri düzelir mi, benzer sorun yaşayan oldu mu aranızda?

Merhaba ben 2 hafta kadar önce meme büyütme ameliyatı oldum yalnız birkaç gün önce bantlarım çıkınca göğsümün altındaki kesi yerinin biraz ele gelir şekilde kabarık olduğunu fark ettim. Bir de sağ göğsümdeki kesi yeri tam meme katlama yerinde değil daha yukarda 1 cm kadar ve bu benim canımı çok sıkıyor :KK43: Dr ye sordum kafana takma rahat ol dedi. Sizce yaradaki şişlik iner mi ve kesi yeri düzelir mi, benzer sorun yaşayan oldu mu aranızda?
kesi yerimde dikişin olduğu yerlerde benim de kabarıklık vardı , sonradan kabarıklık düzeldi şimdi kızarıklık var sadece , kesinin yeri ile ilgili birşey diyemeyeceğim

X