Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Benim bir ay oldu ameliyat olalı ben yeni başladım çünkü dikiş izlerimdeki yaralar kabuk bağladı ve geç düştü kabuk bu yüzden doktorum batikon ve sudocrem sürmemi sonrasında contratubex iz kremine geçmemi söyledi
Bana da bir ay sonra başlamamı söyledi iz kremine ben de geç mi olur acaba dedim. Yaram kapandı ama her gün antibiyotik krem sürüyorum. Mecbur beklicez o zaman 1.ayın dolmasını. iz kalır diye çok korkuyorum

Ben antibiyotik krem kullanmadım batikon ve sudocrem kullan demişti yara olmayan yerlere şuna iz kremi yara olan yerlere batikon sürüyorum bende

Bide benim dikleştirme ve protez yapıldı lolipop şeklinde dikişlerim yani
Meme ucu etrafında izler geçmeye başladı bile meme altına doğru inen yerde yaralar var onları bekliyorum

Lolipop şeklinde kesi izi
lolipop derken meme ucu çevresi ve aşağı doğru inen bi kesi mi? o zaman dikleştirme de yapılmış size
benim de meme altımda iz kaldı krem kullanmama ve beyaz tenli olmama rağmen

çoğu kişide belki kremler işe yaramıştır bilmiyorum ama kendi dikişimde gördüğüm üzere konuşuyorum ben kremlerin işe yaramadığını düşünüyorum malesef. belki bi nebze silikleştiriyorlar ama tamamen yok etmiyorlar

umarım siz bir faydasını görürsünüz çok isterim :)

Buradan konu ile ilgili tüm arkadaşlardan yardım istiyorum.Özellikle arzum77 arzum77 senden. Bende Meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum. Fakat kanser yaptıgı yönünde bazı yazılar okudum. Bu ameliyatı olan arkadaşlar bana el atın lütfen. Aslı astarı var mı

Merhaba kızlar ben ameliyat olalı 2 sene oldu arada foruma giriyodum ... şimdi sağ göğsümde iğne batmaları oluyor devamlı sadece sağda .. eskilerden de böyle sıkıntı yaşayanlar oldumu?

Buradan konu ile ilgili tüm arkadaşlardan yardım istiyorum.Özellikle arzum77 arzum77 senden. Bende Meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum. Fakat kanser yaptıgı yönünde bazı yazılar okudum. Bu ameliyatı olan arkadaşlar bana el atın lütfen. Aslı astarı var mı
Merhaba, hem Memede hem popoda protez var benim 😀 Açıkcası böyle bir bilgiyi doktorum bana söylemedi, öyle birşey olsa zenginler, ünlüler de yaptırmazdı diye düşünüyorum ve buna inanmıyorum ben. Ailende kanser geçmişi varsa zaten daha fazla risk altındasındır. Yoksa da herhangi bir bulgu, şikayet varsa zaten doktora gidip muayenelerini tahlillerini yaptırmalısın.İleride neler yaşayacağız bilemeyiz. Protez olsada olmasada kanser riski her daim var hayatımızda, Allah uzak, etsin.

Merhaba kızlar ben ameliyat olalı 2 sene oldu arada foruma giriyodum ... şimdi sağ göğsümde iğne batmaları oluyor devamlı sadece sağda .. eskilerden de böyle sıkıntı yaşayanlar oldumu?
Hoşgeldin canım 💖 😘 Bende öyle şikayetler yok, için rahat degilse doktora git muayene ol tabi . Protez olsun olmasın her kadın meme muayenesi olmalı zaten.

Arkadaslar merhaba. 10 gun once meme buyutme ameliyati oldum. Son birkac gundur sag dikis yerim aciyor ve cok hafif sari bir akinti olmus dun aksam. Doktoruma sordum sigara icip icmedigimi sordu. Ameliyattan once biraktim. Enfeksiyon olmadigini soyledi ama sizde de bu durumu yasayan oldu mu?

Arkadaslar merhaba. 10 gun once meme buyutme ameliyati oldum. Son birkac gundur sag dikis yerim aciyor ve cok hafif sari bir akinti olmus dun aksam. Doktoruma sordum sigara icip icmedigimi sordu. Ameliyattan once biraktim. Enfeksiyon olmadigini soyledi ama sizde de bu durumu yasayan oldu mu?
Bende kanama olmuştu sizden büyük ihtimal sıvı sızıyor içerden çok temiz bakmalısınız devamlı pansuman yapılmalı enfeksiyon kaparsa implant alınır dikkat edin .. o sıvıdan örnek almalı incelemeli bu önemli bir sorun olabilir

X