Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba meme büyütme ameliyatı sonrası ne zaman yumuşar memeler? Benimkiler taş gibi dokunamıyorum çok rahatsız ediyor beni
Merhaba yumuşaması ilk etapta 2-3 ay sonrasını buluyor. Tamamen yumuşaması ise 6 ay falan diyorlar. Ben iki kez oldum. İlkinde implantlar daha küçük cc oldugu için 2. ay sonunda baya yumuşamıştı ama ikincide hala tam yumuşamadı sertler, bekliyorum bakalım 😊

Merhaba yumuşaması ilk etapta 2-3 ay sonrasını buluyor. Tamamen yumuşaması ise 6 ay falan diyorlar. Ben iki kez oldum. İlkinde implantlar daha küçük cc oldugu için 2. ay sonunda baya yumuşamıştı ama ikincide hala tam yumuşamadı sertler, bekliyorum bakalım 😊
Bir de çok yukarda duruyor göğüslerim. Çok yapay görünüyor. Dual plan yapıldı. Sizce ne zaman aşağı iner ve daha doğal görünür. 1 ay oldu benim de

Bir de çok yukarda duruyor göğüslerim. Çok yapay görünüyor. Dual plan yapıldı. Sizce ne zaman aşağı iner ve daha doğal görünür. 1 ay oldu benim de
1 ay daha hiçbir şey değil 😊 Cok erken. Protezleriniz henüz cebe oturmadığı için yukarda duruyordur. Benim de dual plan, sağ meme inmedi sol indi. 3 ay sabredin lütfen, bu işte en önemli konu sabır.

1 ay daha hiçbir şey değil 😊 Cok erken. Protezleriniz henüz cebe oturmadığı için yukarda duruyordur. Benim de dual plan, sağ meme inmedi sol indi. 3 ay sabredin lütfen, bu işte en önemli konu sabır.
Umarım böyle kalmaz çok kötü görünüyor :KK43: Eski halim bundan iyiydi. Yakasi açık bişey giyemiyorum

Teşekkür ederim. Size de geçmiş olsun:) Benim 1 ay oldu
Bende tesekkur ederım benımde tam 2. Ayım yenı doldu surecı taze hıssetmıs bırı olarak soyleyeyım ıcınız rahat olsun ust loblarım bırıncı ayla suan arasında daglar kadar fark var cok ındı ustler asagıya ama hacım olarak daha dolgun hıssedıyorum bıraz kuculdu ama cok degıl bende bıraz daha kuculme olması arzusundayım pek sanmıyorum ama bakalım bekleyecegım herkesın dedıgı gıbı sabır ısıymıs bu meme garıp bır hıs gercekten zor ama pozıtıf dusunmeye calısın lutfen ben hala ıstedıgım hersey olmadıgını dusunsemde buradakı arkadaslarımız cok destek oldu bekledıkce yavas yavas bırseylerın degısebıldıgını gordum ve ınanıyorum umarım er gec olsun da gec olsun guc olmasın ♥️

14 Ocakta ameliyat oldum hala memelerimde masaj yaparken ağrı ve sertlik var
Hissizlik devam ediyor, meme uclarım dokununca acıyor
bir de sol protezimi dışa itince dışta iceri kaydırınca içte kalıyor böyle garip baya saga sola kayıyor benim gögüsler uçan balon hiss veriyorlar bana dokununca 😃

Benimle aynı zamanda ameliyat olan dostlarımın durumu nasıl şuan Acaba

5780 sayfanin tamamini okuyamasam da gordum ki bir cok kisi memiklerinden memnun. Bende hummali bir arastirma icerisindeyim. 2 dogum yaptim. 2.dogumum ikiz ve 10 ay oldu. Butun kilolarimi verdim 49-50 arasindayim. Oldum olasi (emzirme donemlerim haric) bi memeye sahip olamadim. Insallah bi daha hamile kalmayi dusunmedigim icin silikona karar verdim. Emzirme donemlerinde tabi kilolarla da birlikte 90b desteksiz sutyen kullandim. Kilolarda gidince sarkmadi ama geri eski hallerine donduler kuculduler. Sirt ustu yatinca sanki hic meme kalmiyo. Ozelleri arastirinca 10-15 bin gibi fiyatlar okudum bu yuzden devlette olmaya karar verdim bu konuda bi arastirma icine girdim. Bende istanbulda devlette iyi bi doktor onerisi istiyorum. Bu korona mevzusu gecince ilk isim memik taktirmak 😂

Merhaba arkadaşlar ben ameliyat olalı 6 gün oldu, 1 ay sonra da nikahım olucak inşallah. Ertelemeli miyim yoksa aynı planda devam mı etmeliyim bilemiyorum. Lütfen tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum 🙏

Bende istiyorum ama daha öncede konu açmıştım annem sıcak bakmıyodu konuya. Eninde sonunda bir gün dedim ben ameliyat olmak istiyorum, göğüslerimi büyütcem. Kızdı ihtiyacın mı var kilo al hamile kalınca büyür falan dedi. Bende beklemek istemiyorum dedim.Hararetli bi şekılde tartıştık. En son iyi napıyosan yap dedi kzıdı gitti yatmaya.ertesi gün 5 karış surat la dolaştı. Biraz konuşmadı bende konuyu açmadım bir daha . Araya da yaz girince erteledim eylül ekim gibi tekrar açıcam konuyu . Çok istiyorum yaa napıcam :KK14: Üstelik maddi durumum özele el vermediğinden Devlet hastanesi yada araştırma hastanesinde olcam. Kızlar dua edin annemi ikna edeyimde bitsin bu iş hayırlısıyla :97:
Benimde annem böyle bende aşırı korkuyorum basıma birsey gelirse diye sonra suçlu en olurum

Kızlar sizlerde korkmuyormusunuz amaliyattan ölürsem ya birsey olursa uyanamazsam falan diye annem sorumluluk kabul etmiyor bu beni daha çok tedirgin ediyor 🙇🏻‍♀️

X