Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar ben ameliyat olalı 6 gün oldu, 1 ay sonra da nikahım olucak inşallah. Ertelemeli miyim yoksa aynı planda devam mı etmeliyim bilemiyorum. Lütfen tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum 🙏
Merhaba öncelikle herkesin iyileşme süreci farklıdır ama ben olsam ertelerdim biraz daha diye düşünüyorum eğer böyle bol oynamalı bir düğün olacaksa özellikle . Hiçbirşeyi riske atmayın içinizde şuan kocaman bir yara var iyileşmeye çalışan ve stres, koşuşturma yorgunlukla bunu riske atmayın

Bende korkmuyorum. Belki daha once gecirdigim farkli ameliyatlar yuzundendir. Ayy su 1 senem gecse de bende olsam sabirsizlikla bekliyorum

Ben en çok ameliyat sırasında uyanma durumu var anestezi altındayken ondan korkuyordum😂zaten ameliyathanede tansiyonum fırlamıştı heyecandan
Ya ben ölüürm diye korkuyorum acaba benim ölümüm amalıyatan mı olacak diye korkuyorum herhangi bir sağlık sorunum yok memelerim sarktı resmen 25 yaşındayım çok huzursuz oldum

Psikolojikmen çok kötüyüm doktor beni bekliyor tanıdığım oldu o da gel ol diyor şakın ben olecegim diye geziyorum resm çok korkuyorum acı falan çekmekten değil olmekten

Merhaba öncelikle herkesin iyileşme süreci farklıdır ama ben olsam ertelerdim biraz daha diye düşünüyorum eğer böyle bol oynamalı bir düğün olacaksa özellikle . Hiçbirşeyi riske atmayın içinizde şuan kocaman bir yara var iyileşmeye çalışan ve stres, koşuşturma yorgunlukla bunu riske atmayın
Teşekkür ederim cevabınız için 🙏

İnanın hepimiz ölümden korkuyoruz panik atağınız mı var ?
Canım galiba bendeki panik atak yoksa ecelim mi geldi diye düşünüyorum acaba insan olecegini hisseder mi o yüzden mi böyle oldum diye düşünüyorum böyle kafamda deli sorular var spordan dolayı aşrı sarktılar küçüldüler minicik kaldılar içi boşaldı oda beni mutsuz ediyor lakin korkuyorum da napacagım bilmiyorum 🥺

Birde artık sutyensiz rahat rahat gezmek istiyorum memeleri salıp şimdi korkuyorumda huzursuz oluyorum bir kadın olarak sarkan kutu görüntü beni mutsuz ediyor 🥺🥺🥺

Psikolojikmen çok kötüyüm doktor beni bekliyor tanıdığım oldu o da gel ol diyor şakın ben olecegim diye geziyorum resm çok korkuyorum acı falan çekmekten değil olmekten
Bunu dusunerek kendini yer bitirirsin. Bi tanidigimda da bu takinti vardi. Bak o kadar kisi ameliyat olmus cok ciddi bi ameliyatta degil. Takinti haline getirme dusunme. Korkusu olmasi normal ama surekli ölüm diye dusunme

Bunu dusunerek kendini yer bitirirsin. Bi tanidigimda da bu takinti vardi. Bak o kadar kisi ameliyat olmus cok ciddi bi ameliyatta degil. Takinti haline getirme dusunme. Korkusu olmasi normal ama surekli ölüm diye dusunme
Demi bence de öyle düşünüyorum bazen çok takıyorum huzursuz oluyorum beynimin içi böyle dolu 🥺🥺🥺

Demi bence de öyle düşünüyorum bazen çok takıyorum huzursuz oluyorum beynimin içi böyle dolu 🥺🥺🥺
Bende ameliyat olmayi dusunuyorum. Bi cok kez narkoz aldim cesitli ameliyatlar oldum bunlardan 2 si sezaryen. Ölümü bosver sen acisini dusun 😂 ben onada hazirim

Ilk sezaryeni genel anesteziyle oldum. Laparoskopi (karnimdan 3 delikle iceri bakildi) histeroskopi (rahimden bakildi) yumurta toplama islemi bunlarin hepsini genel narkoz altinda oldum. Son dogum spinaldi belden asagisi uyusturuldu. Spinal icinde felc riski var diye insanlar korkutuluyor. Bunlari takmicaksin aklina. Ya-hak diye giricen iceri

Aynen böyle değişik seyler birde böyle saplantı var ne olduğunu bilmiyorum ama düşünüyorum ama ölecekmişcesine oluyor ölecegim dur geziyorum hep aklımda birde ben ben değilim çok koruyum cidden ruh halim kötü panikmatak mi yoksa ölüm yaklaştı mı anlamadım bu neyin korkusu

Aynisini arkadasim yasiyodu surekli bi olum korkusu aklindaydi. Bol bol dua ve namaza baslayarak atlatti. Sen iman gucunu guclendir. Gun gelecek hepimiz olucez hersey bi bahane sadece. Sen hayatini sakin kafayla yasamaya calis.

Benim kas zarı altı asla elime gelmiyor heryerini elledim . Normal göğüs gibi asla değil basınca içine göçme olayı yok hep dolu dolu bir duruşu var .hafif sert diyebiliriz
birde operasyonu gerçek anlamda tavsiye ediyormusunuz. şuan sizin hayatınızda herhangi bir kısıtlama oluşturuyor mu (ağrı veya yüzüstü yatamama gibi). bazı korkularım var da

birde operasyonu gerçek anlamda tavsiye ediyormusunuz. şuan sizin hayatınızda herhangi bir kısıtlama oluşturuyor mu (ağrı veya yüzüstü yatamama gibi). bazı korkularım var da
Şöyleki ben çok istiyordum bu ameliyatı göğüslerimi çirkin buluyordum iyiki yaptırmışım diyorum. Yaklaşık 2 sene oldu hiçbir kısıtlaama yok üstüne rahatlıkla yatıyorum tabi tuhaf bir his bir yüksekliğin üstünde uyuyorsunuz :)) ağır bir şekilde kol ve omuz çalışıyorum ve şükür asla ağrım olmadı o kadar sporada rağmen

X