Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canlarımmmmmm. 390cc iyiyim süperim Allahıma bin şükür. Sizlere binlerce kez teşekkürler.odamdayım.
Canım doktorumun ısrarla istediği ama benim kabul etmediğim cc390.:KK43:
Eminimki muhteşem olacaklar herzaman diyordum dr dinlesem çok daha mutlu olacaktım diye inşallah sen çok çok mutlu olursun:KK15:

Canım doktorumun ısrarla istediği ama benim kabul etmediğim cc390.:KK43:
Eminimki muhteşem olacaklar herzaman diyordum dr dinlesem çok daha mutlu olacaktım diye inşallah sen çok çok mutlu olursun:KK15:
Sağlıklı olayım da mutlu olurum inş. Ben tamamen ona bıraktım isteklerimi söyleyip. Saolsun eli de hafifmiş Allahıma şükür iyiyim. Hiç korkmayın bayanlar gidin olun valla hiç korktuğum gibi değil.

ya aslında cc konuşmak istemedim doktorumla çünkü ben bu işten anlamam cc doktorun işi ben cup tan anlarım. Yani 80 B cup eski sütyenlerim dolsun yeter zihniyetindeyim. Hep küçüktü memelerim ama memmundum ama emzirmeden sonra eski sütyenler de olmuyor. çok zayıfım zaten 1.68 boy 48 kiloyum.
En azından olmak istediğin görüntüyü göster
Zaten cc olayı dokuna,yöntemine göre herkes de farklı sonuçlar çıkartıyor .

Büyük istemiyorum demişsin ama bu memeler çokta küçük değiller c cup gibi geldi bana
b cup demişti doktorum bilmiyorum. Ben doktoruma istediğim şeyi gösterdim o da deneyip görücez ameliyatta dedi zaten omuzlarım dar taşmayacak birşey koyar sanırım artık çok didiklememeye karar verdim. Birde Ben Tuğrul Turan'a ameliyat olacaktım vefat etmeseydi o bana cc dendiğinde deliriyorum demişti. Siz ne biliyosunuz kardeşim cc yi doktor olan biziz demişti, o zaman gerçekten doğru herkeste farklı o yüzden bıraktım doktoruma. Şu an çok heyecanlı değilim ama sanırım hafta sonu itibariyle uyumam sanırım.

b cup demişti doktorum bilmiyorum. Ben doktoruma istediğim şeyi gösterdim o da deneyip görücez ameliyatta dedi zaten omuzlarım dar taşmayacak birşey koyar sanırım artık çok didiklememeye karar verdim. Birde Ben Tuğrul Turan'a ameliyat olacaktım vefat etmeseydi o bana cc dendiğinde deliriyorum demişti. Siz ne biliyosunuz kardeşim cc yi doktor olan biziz demişti, o zaman gerçekten doğru herkeste farklı o yüzden bıraktım doktoruma. Şu an çok heyecanlı değilim ama sanırım hafta sonu itibariyle uyumam sanırım.
Yasemincim senin ne zaman?

Benimkiler 75 c cup ama sütyen modeline göre değişiyor 2 tane 80 b cup olan sütyenimde var

X