Anket Meme büyütme ve burun estetik kombine ameliyatı tecrübelerim

Kombine 2 ameliyatı aynı anda olmak sizce cesaret işi midir ? Yoksa delilik mi ?

• Ankete Katılan
    37
  • Anket Kapalı .
Cok teşekkür ederim, birkac gun oldu daha istirahatle geciyor gunler her gun bir öncekinden daha iyi
Geçmiş olsun. Bende kombine ameliyat oldum. 19.günüm bugün çok çok iyiyim. Hatta gece yan dönmüşüm mememin sızlamasına uyandım.sırt üstü yattım geçti. Sonraki uyandığımda diğer tarafa yan dönmüşüm. Vücut rahatladıkça normal haline dönüyor. hızlıca atlatalım bu günleri..

Aslında firmadan ürün alımı artık yok ama meme protezi mentorun şuan 7 bin tl o yüzden aradaki fark gizli doktor ücretiniz fiyattan çok eminim ben estetik alanında çalışıyorum ve daha yeni kendime ürün aldım
Yakın zamanda bende oldum mentor 11.500 nagor 8.000 tl. fiyatlar çok uçuk maalesef:/

Merhaba. Bende 2015 de mentor pürtüklü takılarak ameliyat oldum. Dr ücreti 13 bin liraydı. Ama silikon bu fiyatın dışındaydı. Mentor firmasından görevli bey geldi. Tüm sertifika ile beraber mentor çift pürtüklü protez sadece 700 lira verdim. Burada yazılan silikon protez fiyatlarında yanlışlık var. Aynen dediğiniz gibi gizli dr ücreti var. Ben 2015 de çift mentor proteze 700 lira ödedim. Şimdi o protez binlerce lira olamaz.

Merhaba. Bende 2015 de mentor pürtüklü takılarak ameliyat oldum. Dr ücreti 13 bin liraydı. Ama silikon bu fiyatın dışındaydı. Mentor firmasından görevli bey geldi. Tüm sertifika ile beraber mentor çift pürtüklü protez sadece 700 lira verdim. Burada yazılan silikon protez fiyatlarında yanlışlık var. Aynen dediğiniz gibi gizli dr ücreti var. Ben 2015 de çift mentor proteze 700 lira ödedim. Şimdi o protez binlerce lira olamaz

Evet bende çok eminim fiyattan 7 değil 6.900 gibi bişey hatta düz olsun diye 7 yazdım ben 5 gün önce ameliyat oldum 2 hafta öncede protezi aldım .

Evet bende çok eminim fiyattan 7 değil 6.900 gibi bişey hatta düz olsun diye 7 yazdım ben 5 gün önce ameliyat oldum 2 hafta öncede protezi aldım .
Canım protezi kaç liraya aldın ? Mentor protez mi 6900 lira ? Yinede 6 yılda çok pahalanmış. 6 yıl önce 700 liraya firma getirmişti.

Canım protezi kaç liraya aldın ? Mentor protez mi 6900 lira ? Yinede 6 yılda çok pahalanmış. 6 yıl önce 700 liraya firma getirmişti.
Çok teşekkür ederim evet mentor aldım 6900 korsede aldım oda 400 tl idi :) yani dolar euro ile endeksli artıyor ürünler aslında bende dolgu firmasındayım bizde son 2 senede aşırı pahalılaştık ürün dolar ile çekiliyor maalesef türkiyeye teşekkür ederim canım benim senin 6 sene olmuş rahatsındır artık ne güzel
Ameliyat sonrası ilk reglin nasıldı ya benim 2 gün gecikti reglim çok şişim bu yüzden gögüslerim de ekstra şiş ayrıca ameliyatımın 6. Günündeyim

Canım ben menopozdayım. Yanı annen olacak yaştayım 6yıl önce regl oluyordum ama regl zamanına denk gelmedi. Ama regl zamanı ekstra şişlik tabiki normal. Hele 6.gün daha başındasın. Bende drenler 14 gün kalmıştı. Sana mentor pürüzlü mü düz mü takıldı ?

aaa düşünemedim bunu
Mentorun hp takıldı bana pürüzsüz takıldı ameliyat dirensiz yapıldı bende allahtan kanama filanda olmadı

Merhaba. Bir şey danışacaktım size. Ben yaklaşık 3 yıl önce mentor marka silikon ile meme büyütme ameliyatı olmuştum. Ameliyattan sonra bana silikonun marka modelinin yazıldığı küçük bir kart verildi. O zaman fark etmemiştim ama şimdi bakınca kartın sol alt köşesinde mayıs 2011 yazdığını gördüm. Acaba bu silikonun üretim tarihi midir? Eğer öyle ise bana eski model eski nesil bir silikon mu takıldı diye endişe ettim. Size verilen kartlardaki tarihler neler? Cevaplarsanız çok sevinirim

Özelden cevapladım bilgimi üretim tarihi olabilir bilgim yok ben o kartları almadım hastanede unuttum ama mentor firması ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz :)

Mersin de çok pahalı ama mecburuz , 27 bin -19 bin arası maalesef

Karın germe 360 derece kuşak ameliyatım

Merhaba benimde birine 350 diğerine 375 mentor high profil takıldı iki hafta oldu ama çok fark var hem çok ödem var hemde biri kesinlikle daha büyük geçmeyecek diye çok endişeleniyorum sizin çok olmuş durumunuz nasıl silikonlar eşitleniyormu sonunda ??

Merhaba bende bugün görüşme yaptım ve ameliyat olmaya karar verdim hem burun hemde meme büyütme için muayene oldum doktor ikisini aynı anda olabileceğimi söyledi 24 yaşındayım meme dokum yok denecek kadar az fakat boyutu konusunda karar veremedim doktorum 300 veya 350 cc önerdi 350 çok büyük gibi geldi gözüme 300 ideal gözüküyor ama diyorum ikisinin ortası mı olsa 325 falan çok kararsızım ve cok fazla endişelerimde var yardımcı olursanız çok mutlu olurum desteklerinize ihtiyacım var

Merhaba.. Ben kombin ameliyat olalı 1 yıl oldu. Çok memnunum. İyi ki ikisini birlikte aradan çıkardım. Çünkü her halükarda kendimizi korumamız gerek. Boyutuna 350 seçebilirsin. Bende 440 cc var. Emin ol büyük durmuyor 350cc. Ablamda ki 350 cc 75/C kup oluyor.
Memeyi yaptırmışken büyük tercih et bence. O kadar acı çekiyoruz para veriyoruz bunlara değsin. Bir kaç ay sonra gözün alışınca küçük gelmeye başlamasın...

Hangi doktora olacaksınız acaba bende doktor arıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…