Anket Meme büyütme ve burun estetik kombine ameliyatı tecrübelerim

Kombine 2 ameliyatı aynı anda olmak sizce cesaret işi midir ? Yoksa delilik mi ?

• Ankete Katılan
    37
  • Anket Kapalı .

nneehhiirr87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
210
103
Merhaba. Bende 2015 de mentor pürtüklü takılarak ameliyat oldum. Dr ücreti 13 bin liraydı. Ama silikon bu fiyatın dışındaydı. Mentor firmasından görevli bey geldi. Tüm sertifika ile beraber mentor çift pürtüklü protez sadece 700 lira verdim. Burada yazılan silikon protez fiyatlarında yanlışlık var. Aynen dediğiniz gibi gizli dr ücreti var. Ben 2015 de çift mentor proteze 700 lira ödedim. Şimdi o protez binlerce lira olamaz.
Merhaba. Bir şey danışacaktım size. Ben yaklaşık 3 yıl önce mentor marka silikon ile meme büyütme ameliyatı olmuştum. Ameliyattan sonra bana silikonun marka modelinin yazıldığı küçük bir kart verildi. O zaman fark etmemiştim ama şimdi bakınca kartın sol alt köşesinde mayıs 2011 yazdığını gördüm. Acaba bu silikonun üretim tarihi midir? Eğer öyle ise bana eski model eski nesil bir silikon mu takıldı diye endişe ettim. Size verilen kartlardaki tarihler neler? Cevaplarsanız çok sevinirim

Katirem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2017
34
16
28
Merhaba. Bir şey danışacaktım size. Ben yaklaşık 3 yıl önce mentor marka silikon ile meme büyütme ameliyatı olmuştum. Ameliyattan sonra bana silikonun marka modelinin yazıldığı küçük bir kart verildi. O zaman fark etmemiştim ama şimdi bakınca kartın sol alt köşesinde mayıs 2011 yazdığını gördüm. Acaba bu silikonun üretim tarihi midir? Eğer öyle ise bana eski model eski nesil bir silikon mu takıldı diye endişe ettim. Size verilen kartlardaki tarihler neler? Cevaplarsanız çok sevinirim
Özelden cevapladım bilgimi üretim tarihi olabilir bilgim yok ben o kartları almadım hastanede unuttum ama mentor firması ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz :)

Dr as

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2021
94
24
36
Bence de pahalı ama aynı marka silikon mu? Birde yazın gelen kur artışı ile zam gelmiş tabi o da var. 2020 nin sonuna kadar 10.000 tl imiş. Ama siz çok iyi olmuşsunuz . Gerçekten merak ettim hangi marka silikon kullanıldı ve kaç gün hastanede kaldınız? Bizim burda şu zamanlarda özel hastanede ameliyatlar 16.000 tl ile 25.000 arasında. Hangi şehirdesiniz acaba?
Mersin de çok pahalı ama mecburuz , 27 bin -19 bin arası maalesef :KK43:

ELMAVETURTA

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2007
1.236
545
Karın germe 360 derece kuşak ameliyatım