Anket Meme büyütme ve burun estetik kombine ameliyatı tecrübelerim

Kombine 2 ameliyatı aynı anda olmak sizce cesaret işi midir ? Yoksa delilik mi ?

• Ankete Katılan
    37
  • Anket Kapalı .
Bi de benim doğuştan gelen bir kilo olduğu için vücut rahat nefes almak için iman tahtası denilen göğüs bölgesini kendisi genişletirmiş,o bölgem geniş. O yüzden oturması sıkıntı oluyor birazcık,boyuna yukarıdan iterek masaj yapıyorum ama içten içe korkuyorum da hep böyle mi kalacak diye

Bi de benim doğuştan gelen bir kilo olduğu için vücut rahat nefes almak için iman tahtası denilen göğüs bölgesini kendisi genişletirmiş,o bölgem geniş. O yüzden oturması sıkıntı oluyor birazcık,boyuna yukarıdan iterek masaj yapıyorum ama içten içe korkuyorum da hep böyle mi kalacak diye
😃😃 yok yok kalmaz merak etme , ben de endişeliydim hala aynı şeyi düşünüyorum bir taraf çok güzel oldu diyorum diğer taraf niye onunla aynı değil diyorum. Ama iki ayrı meme o yüzden farklı zamanlarda iyiyleşecek. İnan herkesin memeleri farklı sağ ve sol hep farklı
El gibi kaş gibi düşün . Dr uma sorduğumda merak etme düzelicek dedi. Ya böyle kalırsa diye sorduğumda gülüyor hep 😂

Sol taraf daha dolgun sağ taraf daha sönük ve yukarıda😄 tek yapabildiğim masaj ve bekleme. Ağustosa inse bari ABD’den erkek arkadasım gelecek😂

Sol taraf daha dolgun sağ taraf daha sönük ve yukarıda😄 tek yapabildiğim masaj ve bekleme. Ağustosa inse bari ABD’den erkek arkadasım gelecek😂
Hahahaha iner iner Ağustos’a çoook var
Ben de 1 ay daha bekliyorum işte tam iyileşeyim iyice acılar gitsin tam 2 ay olsun diye 😄
Senin silikonun dokusu yumuşak mı? Mentora göre nagor daha yumuşak deniyor.

Ya o eski memelerimden sonra bunlara ben bile şaşırırken o napar bilmiyorum😂 bazen boş bulunup ya kolum bir Şeye çarpıyor diye bakıyorum hıı mememmiş diyorum😄 Cebe oturan çok sert kaya gibi değil gayet avuçlanıyor, arkadaşım benden 2 hafta evvel mentor yaptırdı onun benden daha sert. Oturmayan henüz yumuşak meme kısmı,üst taraf sert. Bundan sonra bi de uyluk germe ve alt karın germe yaptırıcam eylül sonunda. Hepsinde bilgilendiririm:)

Ya o eski memelerimden sonra bunlara ben bile şaşırırken o napar bilmiyorum😂 bazen boş bulunup ya kolum bir Şeye çarpıyor diye bakıyorum hıı mememmiş diyorum😄 Cebe oturan çok sert kaya gibi değil gayet avuçlanıyor, arkadaşım benden 2 hafta evvel mentor yaptırdı onun benden daha sert. Oturmayan henüz yumuşak meme kısmı,üst taraf sert. Bundan sonra bi de uyluk germe ve alt karın germe yaptırıcam eylül sonunda. Hepsinde bilgilendiririm:)
Oooo sen baştan yaratıyorsun adeta kendini 😍 süperr ☺️ Dr kontrlüne gittiğimde benden daha genç hatunları görünce diyordum ki vayy bee ne kadar geç kalmışım 😂 ama hiç birşey için geç değildir diyorum ve isteyen herkes nasıl mutluysa öyle yaşamalı . Süpersin çok dirayetli ve güçlüsün tebrik ediyorum 💐 mutlaka yazışalım 1 ay sonra nasıl olacaksın çok merak ediyorum. Hatta diğer operasyonlarını da 😄 ben de yarın burun kontrolüme gidince yazımı güncelliycem

Ben 130 kiloydum spor yaptım ama toparlayamadım. Çocukluktan gelen kiloda olunca olmadı,olduramadım😄 doktorum “yine iyisin başkaları su gibi akıyor senin sırt ve karında bir şey yok”diyor😄 mayısta uyluk yaptırayım diyordum ama sıcaklar gelecek yazımı mahvetmeyim dedim,sene içerisinde kendimi günceller bilgilendiririm sizi:)

Ben 130 kiloydum spor yaptım ama toparlayamadım. Çocukluktan gelen kiloda olunca olmadı,olduramadım😄 doktorum “yine iyisin başkaları su gibi akıyor senin sırt ve karında bir şey yok”diyor😄 mayısta uyluk yaptırayım diyordum ama sıcaklar gelecek yazımı mahvetmeyim dedim,sene içerisinde kendimi günceller bilgilendiririm sizi:)
Süpersin tebrik ediyorum 👏🏻👏🏻 İsteyen herkesin başaramayacağı bir şey yoktur. Bende 15 kg verdim ☺️ Annem 25 kg verdi . Güzel Haberlerini bekliyorum . Çok memnun oldum 🤗🤗

Kesinlikle yok... bi de aşık olunca insanın kendisine daha çok bakası geliyor😄 bakalım inşallah sonu iyi olur:) teşekkür ederim❤️ 9 kilo ödemle çıkmıştım kalmış 2,5 kilo ödem,pazartesi işbaşı yapana kadar ayva ve kabak detoksu yaparak onuda atmaya çalışıcam:)

Kesinlikle yok... bi de aşık olunca insanın kendisine daha çok bakası geliyor😄 bakalım inşallah sonu iyi olur:) teşekkür ederim❤️ 9 kilo ödemle çıkmıştım kalmış 2,5 kilo ödem,pazartesi işbaşı yapana kadar ayva ve kabak detoksu yaparak onuda atmaya çalışıcam:)
Yeşil çay da iç o da attırıyor. Benim de şişkinliğim daha yeni yeni geçiyor. Ameliyat sonrası ilk regli den sonra bence şişkinlik iyice azalıyor. Çok da aşırı yapma böbreklerine zarar verme olur mu?

Enfla-c doktorum önerdi,yeşil çay,ananas yeme ve kabuğunu kaynatma hepsini yaptım😄 azalıyor gittikçe,işe gidene kadar toparlasam azıcık yeter. İnsan evde oturdukça salıyor🤦🏻‍♀️ Dikkat ederim elimden geldiğince,sağ ol❤️🌺

Yeşil çay da iç o da attırıyor. Benim de şişkinliğim daha yeni yeni geçiyor. Ameliyat sonrası ilk regli den sonra bence şişkinlik iyice azalıyor. Çok da aşırı yapma böbreklerine zarar verme olur mu?
Nuunuu Nuunuu nasıl oldun tamamen normale döndün mü yeni yeni sutyenler aldın mı kaç beden oluyor, ben 1.ay kontrolüne gittim Dr medikali kullanma artık istediğini giyebilirsin dedi ama ne giyeceğimi bilmiyorum alışveriş için erken mi sence daha ne kadar fark edebilir ki

Nuunuu Nuunuu nasıl oldun tamamen normale döndün mü yeni yeni sutyenler aldın mı kaç beden oluyor, ben 1.ay kontrolüne gittim Dr medikali kullanma artık istediğini giyebilirsin dedi ama ne giyeceğimi bilmiyorum alışveriş için erken mi sence daha ne kadar fark edebilir ki
Merhaba selvi , iyiyim çok teşekkür ederim ☺️ Yazımı güncelliycektim ama 2. Ayda güncellemeye karar verdim, geçen hafta 1. Ay kontrolüme gittim ben de . Her şey yolunda çok şükür 😅. Ben 3 haftadır hiç birşey takmadan efil efil geziyorum 😂 bence dikiş yerlerine gelecek diye daha erken başka şeyler giymeye bana da dedi dr giyebilirsin diye ama napcan giyil böyle gez işte boşuna mı yaptık silikonları dedi 😂😂 3 hafta sonra tekrar kontrole gidicem o zaman artık alırım duruma göre yeni ciciler 🤩
Sol meme indi tamamen sağ da indi ama ona masaj yapmaya devam ediyor tam soldaki gibi olsun diye. biraz daha yukarıda o hala. Bir de daha büyüktü sola göre onunda etkisi var tabi.
krem sürüyorum dikiş yeri için dermatix bir de kantaron yağı söyledi hafif bastırarak masaj yaparak sür dedi. Hala sabahları yataktan kalkarken acıyor yaa 😢 çook süper diyemem ama gün içinde sıkıntıya düşürmüyor . Çalışırken zorlanmıyorum. Gayet iyiyim.
sen nasılsın? Herşey yolunda mı? Alıştın mı?
sen de benim gibi bakıyor musun açıp açıp 😂 masaj yapıyor musun, indi mi tamamen?

Masaja yeni başladım 1.ay kontrolünde yapabilirsin dedi ama ben öncesinde ara ara yapıyordum. İki göğüs orantılı duruyor aynı şekilde iyileşme oluyor Dr da öyle dedi, sadece sağ göğüs ara ara acı ağrı hissettiriyor o da öyle beni kısıtlayacak bir şey değil. yumuşamaya başladılar, açıp açıp bakıyorum dokunuyor, masaj yapıyorum kremler sürüyorum 😁😄 genel olarak iyiyim çok şükür sanırım alıştık birbirimize 🤭🤩🤗😍

Masaja yeni başladım 1.ay kontrolünde yapabilirsin dedi ama ben öncesinde ara ara yapıyordum. İki göğüs orantılı duruyor aynı şekilde iyileşme oluyor Dr da öyle dedi, sadece sağ göğüs ara ara acı ağrı hissettiriyor o da öyle beni kısıtlayacak bir şey değil. yumuşamaya başladılar, açıp açıp bakıyorum dokunuyor, masaj yapıyorum kremler sürüyorum 😁😄 genel olarak iyiyim çok şükür sanırım alıştık birbirimize 🤭🤩🤗😍
Süpeeerr 🤩 çok sevindim
Acısız ağrısız sexy iç çamaşırı giyeceğimiz günler diliyorum 💛 çok az kaldı artık bayağı bir yol katettik 😄

Teşekkür ederim ☺️ Antalya Atatürk Devlet hastanesinde oldum. 12bin silikon parası verdim medikal e. Hastaneye yaklaşık 1.700 tl
Dr. Larada kendi rızamla bir miktar bıçak parası :)
Merhaba geçmiş olsun canım. Güzel günlerde kullan. Ven 12 bin lira silikon parası ne demek onu anlamadım. Silikon protez pahalı bir şey değil. Resmen ameliyat parası almış . Ben 2015 de 14 bine özelde oldum. Mentor 350 cc pütürlü protezleri firmadan 700 liraya aldık. Belgesi de var. 12 bin liraya silikon mümkün değil. Özelde gibi yüksek miktarda sizden para almış. Şimdi taş çatlasa 1500 veya 2000 olsun. Ama 12 bin lira silikon protez imkansız. Firmayla da görüşün. Bende Mentor marka silikon protezi belgesi de var. Fiyatı da yazıyor.

Merhaba geçmiş olsun canım. Güzel günlerde kullan. Ven 12 bin lira silikon parası ne demek onu anlamadım. Silikon protez pahalı bir şey değil. Resmen ameliyat parası almış . Ben 2015 de 14 bine özelde oldum. Mentor 350 cc pütürlü protezleri firmadan 700 liraya aldık. Belgesi de var. 12 bin liraya silikon mümkün değil. Özelde gibi yüksek miktarda sizden para almış. Şimdi taş çatlasa 1500 veya 2000 olsun. Ama 12 bin lira silikon protez imkansız. Firmayla da görüşün. Bende Mentor marka silikon protezi belgesi de var. Fiyatı da yazıyor.
Yakın zamanda bende oldum mentor 11.500 nagor 8.000 tl. fiyatlar çok uçuk maalesef:/

Yakın zamanda bende oldum mentor 11.500 nagor 8.000 tl. fiyatlar çok uçuk maalesef:/
Nasıl olur hayret ettim. 2015 de 700 liraya aldım. Hatta ameliyat sonrası mentor firmasından adam geldi. Belge verdi. Hastanede 700 lira silikon protez parası ödedim. Öncesinde zaten dr 13000 lira ameliyat parası almıştı. Aradan geçen 6 yılda mentor 350cc pürtüklü protez 12 bin veya 11500 lira nasıl olur ?? Peki protez belgesinde fiyat yazıyor mu ? Ona göre mı aldınız ? Belgede ( mentor firmasına ait ) 11500 yazıyorsa okey. Sevgiler.

Çok teşekkür ederim ☺️
Maalesef firmadan hiç kimse gelmedi , önden dr arayıp ameliyat gününde getireceği boyları söyledi o kadar. Onun dışında varsa tanıdığın medikalci sen kendin bile alabilirsin istersen dedi. Ama atıyorum 12 bin olmasa bile 10bin diyelim 2 bini dr a kaldın ki bence bütün dr ların anlaşmaları vardır diye düşünüyorum. Benim hiç tanıdığım medikalci yoktu bu silikonları alabileceğim ve bulamadım da sordum , araştırdım ..
özelde 16 binden başlıyor fiyatlar 45bine kadar gidiyor. Benim tek istediğim sağlıklı bir ameliyat geçirmek ve sonrasında yıllarca sıkıntısız kullanabilmek.
sen 2015 de olmuşsun ama o zaman dolar 2,3tl idi şimdi 8 tl
Arada çook fiyat farkı var ne yazık ki 😔
Benim haftaya 2. Ayım dolacak kontrolüm var hala yüz üstü ve yan yatmıyorum.
çok hafif sabahları kalkarken de acıyor sonra geçiyor. Sağ memede sola göre hala biraz daha yukarda . Hatırlıyor musun o zamanlarını sürecin nasıldı ?
şimdi ne durumdasın kendi memenden bir farkın yoktur artık di mi 😃 yaza iyice toparlanmış ılur muyum ki?

Çok teşekkür ederim ☺️
Maalesef firmadan hiç kimse gelmedi , önden dr arayıp ameliyat gününde getireceği boyları söyledi o kadar. Onun dışında varsa tanıdığın medikalci sen kendin bile alabilirsin istersen dedi. Ama atıyorum 12 bin olmasa bile 10bin diyelim 2 bini dr a kaldın ki bence bütün dr ların anlaşmaları vardır diye düşünüyorum. Benim hiç tanıdığım medikalci yoktu bu silikonları alabileceğim ve bulamadım da sordum , araştırdım ..
özelde 16 binden başlıyor fiyatlar 45bine kadar gidiyor. Benim tek istediğim sağlıklı bir ameliyat geçirmek ve sonrasında yıllarca sıkıntısız kullanabilmek.
sen 2015 de olmuşsun ama o zaman dolar 2,3tl idi şimdi 8 tl
Arada çook fiyat farkı var ne yazık ki 😔
Benim haftaya 2. Ayım dolacak kontrolüm var hala yüz üstü ve yan yatmıyorum.
çok hafif sabahları kalkarken de acıyor sonra geçiyor. Sağ memede sola göre hala biraz daha yukarda . Hatırlıyor musun o zamanlarını sürecin nasıldı ?
şimdi ne durumdasın kendi memenden bir farkın yoktur artık di mi 😃 yaza iyice toparlanmış ılur muyum ki?
Canım kesinlikle doktor para almış. Neyse sonuç inşallah güzel olur. İlk haftalar yatmakta sağa sola dönmekte zorlanıyordum . Adeta 2 tane ağırlık vardı. Sonraki aylarda o his yok oldu. Yaza hiç bir şeyin kalmaz canım. Benim sağ meme biraz yukarıdaydı hala biraz yukarda yani o durum düzelmedi ama görüntü genel olarak güzel. 350 cc mentor pürtüklü takıldı. Memelerim hala dikti ama ben yeniden dikleştirme yaptırıp öyle takdirdim. Güzel görünüyor. Sevgilerimle

X