Meme büyütmeden sonraki gerginlik

Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 9 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum fakat 9 gün olmasına rağmen göğüslerimde göğüs kafesimde çok kötü bir gerginlik var hele ki sabah kalktığımda sanki taş bağlamışlar gibi uyanıyorım doktoruma bu durumu sorduğumda normal olduğunu söyledi. Ama içim bir türlü rahat etmedi sanki hep böyle kalacakmışım gibi geliyor. Bu gerginlik hissini uzun süre yaşayan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim
Merhaba cuma günü benimde tam bir ayım dolmuş olacak Dual plan 340cc dokum vardı. Gün içinde rahatım ara ara bı gerginlik hissi geliyor ama sonra geçiyor hemen ama sabahları uyandığımda hala sizin dediğiniz gibi sanki göğüsümde taş varmış gibi uyanıyorum rahatsız ediyor biraz ayaklanip yürüdükten sonra yavaş yavaş rahatlıyorum bende çok merak ediyorum sabahları nezaman normal uyanacağim diye 😕

Merhaba boyumuz ve kilomuz aynı ☺️ ben 14 Aralık da Dual plan oldum 340cc taktı doktorum şuan ödemelerim gitti sayılır göğsüme baktıkça dahada küçülecek diye korktum açıkçası bir tık daha büyük olsaydı diye düşünmüyorum değil ama sonra aynada bakınca yok ya bu boy supper oldu diyorum kesinlikle ve kesinlikle sana tavsiyem 340 dan aşağı yaptırma üzülürsün hazır acıyı cekmisken neden küçük taktırdım dememn için söylemek istedim

Merhaba boyumuz ve kilomuz aynı ☺️ ben 14 Aralık da Dual plan oldum 340cc taktı doktorum şuan ödemelerim gitti sayılır göğsüme baktıkça dahada küçülecek diye korktum açıkçası bir tık daha büyük olsaydı diye düşünmüyorum değil ama sonra aynada bakınca yok ya bu boy supper oldu diyorum kesinlikle ve kesinlikle sana tavsiyem 340 dan aşağı yaptırma üzülürsün hazır acıyı cekmisken neden küçük taktırdım dememn için söylemek istedim
Çok doğru söylüyorsun en azından çektiğimiz acıya değsin dimi. Bu arada çok çok geçmiş olsun umarım her şey guzel olur senin için:)

Agrisi çok oluyor mu :KK43:

Merhaba :) yarın sabah 7.30 da yatışım yapilcak birkaç saat içinde de alınırım diye tahmin ediyorum çok heyecanlıyım çok da korkuyorum dua edin bana😔🙏🏻
Rabbim hayırlısıyla ameliyattan çıkmayı nasip etsin ve güç kuvvet versin inşallah 🤲 dualarım sizinle iyi haberlerinizi bekliyorum 😚

Merhaba çok merak ediyorum sizi inşallah herşey yolundadır🤲
Canım merhaba taburcu oldum evdeyim. Su an icin bir sorun yok 300 cc mentor kas altı takildi. Anesteziyi de kolay atlattım beni uyandırdıklarına midem çok bulanıyordu hemen mide bulantısı icin ilac yaptılar cunku kusmak o bölgeyi zorlar diye. Lavaboya çıkarken falan biraz bas donmem ve bulantım oldu sonra geçti. Ağrıya gelecek olursak beni benden alan çok çok acı çektiğim bir agri olmadı. Yataktan kalkarken birinin desteğiyle kalkıyorum diğer türlü çok zor oluyor hem de yasak dedi doktor. Kol hareketlerini olabildiğince azalt dedi. Pazartesi günü kontrole gitcem sütyen takilcak su anlık dolgun görünüyor tam şeklini alması en az 6 ay zaten

Canım merhaba taburcu oldum evdeyim. Su an icin bir sorun yok 300 cc mentor kas altı takildi. Anesteziyi de kolay atlattım beni uyandırdıklarına midem çok bulanıyordu hemen mide bulantısı icin ilac yaptılar cunku kusmak o bölgeyi zorlar diye. Lavaboya çıkarken falan biraz bas donmem ve bulantım oldu sonra geçti. Ağrıya gelecek olursak beni benden alan çok çok acı çektiğim bir agri olmadı. Yataktan kalkarken birinin desteğiyle kalkıyorum diğer türlü çok zor oluyor hem de yasak dedi doktor. Kol hareketlerini olabildiğince azalt dedi. Pazartesi günü kontrole gitcem sütyen takilcak su anlık dolgun görünüyor tam şeklini alması en az 6 ay zaten
Çok çok geçmiş olsun çok sevindim iyi olmanıza tez zamanda normale dönmeniz dileğimle. Okuduğumuz yorumlarla pek alakası var mı peki abartılıyor mu sizce

325 cc yi denemiş ama koltuk altına dogru taştığı icin 300 cc kullanmis

Çok çok geçmiş olsun çok sevindim iyi olmanıza tez zamanda normale dönmeniz dileğimle. Okuduğumuz yorumlarla pek alakası var mı peki abartılıyor mu sizce
Her ameliyat ağrılı olur elbette. Ama bazı yorumlarda okudum öldüm mahvoldum çok kötüydü diye korkmuştum açıkçası ama o yazılanlar kadar bisey yaşamıyorum çok şükür

Her ameliyat ağrılı olur elbette. Ama bazı yorumlarda okudum öldüm mahvoldum çok kötüydü diye korkmuştum açıkçası ama o yazılanlar kadar bisey yaşamıyorum çok şükür
Yani her ameliyatta ağrı olur demeli bazılarının acı eşliğiyle ilgili. Sakıncası yoksa önce ve sonrası atabilir misiniz sonrası için çok erken tabi de hazırlıklı olmak açısından 24 üne randevum var benimde.

X