Meme büyütmeden sonraki gerginlik

Her ameliyat ağrılı olur elbette. Ama bazı yorumlarda okudum öldüm mahvoldum çok kötüydü diye korkmuştum açıkçası ama o yazılanlar kadar bisey yaşamıyorum çok şükür
Yani her ameliyatta ağrı olur demeli bazılarının acı eşliğiyle ilgili. Sakıncası yoksa önce ve sonrası atabilir misiniz sonrası için çok erken tabi de hazırlıklı olmak açısından 24 üne randevum var benimde.
Su an bandajlı fotoğraf cekememki

Su an bandajlı fotoğraf cekememki
Peki teşekkür ederim. Hemen şuan demedim zaten acı çekerken böyle bişey istemem açıkçası ama bütün bilgiler için çok teşekkür ederim cesaretlendim sizin açıklamanızla çünkü herkes be kadar acı çektiğine değinmiş. Bu arada maşallah diyelim size 🧿 acı eşiğinize yani

Peki teşekkür ederim. Hemen şuan demedim zaten acı çekerken böyle bişey istemem açıkçası ama bütün bilgiler için çok teşekkür ederim cesaretlendim sizin açıklamanızla çünkü herkes be kadar acı çektiğine değinmiş. Bu arada maşallah diyelim size 🧿 acı eşiğinize yani
Pazartesi sütyen takılacak o zaman atarım. Çok teşekkür ederim darısı size olsun rahatça geçirin insallah süreni😘🙏🏻

Peki teşekkür ederim. Hemen şuan demedim zaten acı çekerken böyle bişey istemem açıkçası ama bütün bilgiler için çok teşekkür ederim cesaretlendim sizin açıklamanızla çünkü herkes be kadar acı çektiğine değinmiş. Bu arada maşallah diyelim size 🧿 acı eşiğinize

Valla kişi ile mi acı eşi ile mi ilgili bilmiyorum ama böyle bir agrı yok Kİ ben üç tane normal doğum yapmış biri olarak bunu söylüyorum bugün ikinci günüm daha iyi ilk güne göre ama kilodumu dahi çekemiyorum birinin herşeyinize yardımcı olması lazım agrı kesiciler agrıyı durduruyo ama hareket edince acıyo yatarken heleki kalkarken müthiş bir acı hissediliyo ama üç dört gün sonra daha iyi olurum die düşünüyorum rabbim yardımcınız olsun hepimizin olsun aslında bi meme die çektiğimiz acı ☺️

Valla kişi ile mi acı eşi ile mi ilgili bilmiyorum ama böyle bir agrı yok Kİ ben üç tane normal doğum yapmış biri olarak bunu söylüyorum bugün ikinci günüm daha iyi ilk güne göre ama kilodumu dahi çekemiyorum birinin herşeyinize yardımcı olması lazım agrı kesiciler agrıyı durduruyo ama hareket edince acıyo yatarken heleki kalkarken müthiş bir acı hissediliyo ama üç dört gün sonra daha iyi olurum die düşünüyorum rabbim yardımcınız olsun hepimizin olsun aslında bi meme die çektiğimiz acı ☺️
Aaaa öyle mi çok geçmiş olsun ameliyatınız nasıl geçti hangi yöntem kas altı mı nerde ameliyat oldunuz

Aaaa öyle mi çok geçmiş olsun ameliyatınız nasıl geçti hangi yöntem kas altı mı nerde ameliyat oldunuz
Dual plan oldum kas altına göre daha az acı oluyo die ama bu böyleyse diğerini düşünemiyorum istanbulda oldum bidaha olurmusun deseler asla derim ileride fikrim değişir inşlh ama daha iki gün oldu yani olmaya kesin kararlıysanız olun başa çıkılmayacak bir agrı degil tabiki ama çok zorlu bir süreç her haliyle

Dual plan oldum kas altına göre daha az acı oluyo die ama bu böyleyse diğerini düşünemiyorum istanbulda oldum bidaha olurmusun deseler asla derim ileride fikrim değişir inşlh ama daha iki gün oldu yani olmaya kesin kararlıysanız olun başa çıkılmayacak bir agrı degil tabiki ama çok zorlu bir süreç her haliyle
Kararlıyım bakalım kısmetse olacağım doktorla bi görüşeyim. Evet illa ki acı vardır ama sonrası güzel olacak diye kendimi avutuyorum. Siz de tez zamanda normale dönersiniz inşallah hangi hastanede oldunuz aceba

Canım sen hangi doktoru dusunuyorsun
Özeller de 30 bin kırk bin fiyat çekiyolar o kadar tutarsız ki fiyatlar bide araştırdım biraz devlette yaptıranlar da çok memnun sonuçta aynı işlem. Uzun zamandır düşünüyordum ama randevu alamıyordum 1 tane randevu buldum 24 ünde gitçem ilk görüşme olacak doktorla bakalım ne dicek

Özeller de 30 bin kırk bin fiyat çekiyolar o kadar tutarsız ki fiyatlar bide araştırdım biraz devlette yaptıranlar da çok memnun sonuçta aynı işlem. Uzun zamandır düşünüyordum ama randevu alamıyordum 1 tane randevu buldum 24 ünde gitçem ilk görüşme olacak doktorla bakalım ne dicek
Hadi hayırlı haberlerle gel insallah🙏🏻 Bana da bi doktor 38 bin fiyat vermişti dediğin gibi devlette de guzel sonuçlar alanlar var ben de onlardan biri olurum insallah

sanırım kimi çok ağır geçiriyor kimi hafif. ben ağır geçirenlerdenim. benim için çok zordu,
bugün 10 ay oldu. sonuçtan o kadar memnunum ki ..
ameliyatı ve sonrası zor olmuş kişilerden bunu duyuyor olabilmeniz çok önemli. en kötüsü bile sonunda iyi ki yaptırmışım dedirtiyor. ki ağrı eşiği yüksek bi insan çok daha şanslı olur.

İnşallah canm hepimiz için en güzeli ve hayırlısı olsun. Zaten yazarım burdan bende herşeyi
Amin canım yaz tabu bekliyorum. Ben de bugun doktora gittim her şey yolunda çok güzel dedi carsamba tekrar çağırdı ara ara gorcem seni dedi. Sütyeni daha takmadı carsamba duruma gore takarız dedi. Hastanede merdiven in çık biraz agrim oldu zorlandım bugun

sanırım kimi çok ağır geçiriyor kimi hafif. ben ağır geçirenlerdenim. benim için çok zordu,
bugün 10 ay oldu. sonuçtan o kadar memnunum ki ..
ameliyatı ve sonrası zor olmuş kişilerden bunu duyuyor olabilmeniz çok önemli. en kötüsü bile sonunda iyi ki yaptırmışım dedirtiyor. ki ağrı eşiği yüksek bi insan çok daha şanslı olur.
Evet agri esigi yüksek insanlar daha sansli. Ama çekilen acının sefasını sürmekte guzel olur:)

X