meme küçültme ve burun estetiği

Ben korkup vazgeçtim. Geçen pazartesi ameliyat olmaktan. Ama bu Pazartesi olma ihtimalim var. Tetkiklerimi yetiştirebilirsem. O zmn ilk işim burdan herkesle paylaşmak olacak sürecimi.

Aaaa korkup vazmi gectinnn:) sakinlestiri vermediler mi:KK43: guzel sonuclarini dusunerek gir mutlu hayallerle sonuca odaklan

Ben korkup vazgeçtim. Geçen pazartesi ameliyat olmaktan. Ama bu Pazartesi olma ihtimalim var. Tetkiklerimi yetiştirebilirsem. O zmn ilk işim burdan herkesle paylaşmak olacak sürecimi.

teşekkür ederim. inşallah çok rahat bir operasyon geçirirsiniz. :nazar:

Sanırım bana yazmıştın fikir edinmek için.?
Karar vermene sevindim. İnş istediğin gibi olur :KK66: heycanlı günler seni bekliyo

Sanırım bana yazmıştın fikir edinmek için.?
Karar vermene sevindim. İnş istediğin gibi olur :KK66: heycanlı günler seni bekliyo

Çok heyecanlı hem de. Siz nasılsınız şu anda? İzler diyordunuz. Kimisinde hiç kalmıyormuş. Anlayamadım ben de onu.

teşekkür ederim. inşallah çok rahat bir operasyon geçirirsiniz. :nazar:

Ben de size teşekkür ederim. İyi dilekleriniz için. Bu topicte ben yeniyim ama en başından itibaren çok dikkatle okudum. Tavsiye ederim siz de okuyun. Çok farklı hikayeler var. Ama bu sıralar pek rağbet yok maalesef. Ben de kendi kendime yazıp duruyorum çoğunlukla:)

Çok heyecanlı hem de. Siz nasılsınız şu anda? İzler diyordunuz. Kimisinde hiç kalmıyormuş. Anlayamadım ben de onu.

Kim iz yok diyosa yalan söylüyo :))
contratubex kullandım bi fayda görmedim. 26 martta 1 yıl oldu. Tek sorunum iz diyebilirm ve sol göğüs ucum içine çökük.
Keske daha önce ameliyat olsaydım. 75 80 beden kullanmak kadar hoş bişi yok :KK66:

X