Meme protezinde kapsul olusumu ? Arkadaslar kapsulle karsilasan var mi ?

ciwciw44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2010
3
0
Yaklasik 1.5 sene once 250 cc mentor markali silikon taktirdim. İlk takildiginda sag gogsum buyuk sol kucuktu dr um bekle duzelicek 3-6 ay icinde duzelicek dedi bekledim zamanla duzelmedi ayni sekilde kaldi 1 hafta once bir agri oldu sol gogsumde patladi sandim aynaya baktigimda sol gogsum cok kuculmus hatta yok gibiydi sönmustu dr mu aradim gorustum 2 ameliyati olcagimi soyledi dun 2 ameliyatimi oldum kapsul olusmus silikon uzerinde o kucultmus silikonu seklini degirtirmis bakalim bu sefer ki nasil olucak insallah bir daha karsilasmam boyle bir seyle sizlerinde basina geldimi kapsul gibi bir sikinti merak ediyorum yazarsaniz sevinirimmmmm 😞

Yaklasik 1.5 sene once 250 cc mentor markali silikon taktirdim. İlk takildiginda sag gogsum buyuk sol kucuktu dr um bekle duzelicek 3-6 ay icinde duzelicek dedi bekledim zamanla duzelmedi ayni sekilde kaldi 1 hafta once bir agri oldu sol gogsumde patladi sandim aynaya baktigimda sol gogsum cok kuculmus hatta yok gibiydi sönmustu dr mu aradim gorustum 2 ameliyati olcagimi soyledi dun 2 ameliyatimi oldum kapsul olusmus silikon uzerinde o kucultmus silikonu seklini degirtirmis bakalim bu sefer ki nasil olucak insallah bir daha karsilasmam boyle bir seyle sizlerinde basina geldimi kapsul gibi bir sikinti merak ediyorum yazarsaniz sevinirimmmmm 😞

Kapsul olusunca kuculme oldugunu ilk defa duyuyorum canim ya cok gecmis olsun neden boyle olduki benimde sol gogsum biraz daha kucuk ama benim ameliyat olmadan oncede oyleydi. Bu kapsul bi andami olusuyo daha once hic bi belirti gostermedimi??

Çok geçmiş olsun . İnşallah bu sefer sorunsuz olur. Birde şunu sorucam. Doktorun buna ne yorum yaptı ? Yani şu sebepten olmuştur dedi mi ? Sen evde masaj falan yapıyormuydun ?

Çok geçmiş olsun Allah korusun birdaha olmaz inşallah bizde yaşamayız umarım böyle bi sorun. Kapsül protezi sıkıştırıp eğri büğrü yapıomuş yada sıkıştırarak küçültüyormuş doktorum öyle anlatmıştı. Bende ikinci ameliyatımı oldum ama kapsül deildi sorunum. Dalgalanma vardı kenarlarda. Şimdide en çok bundan korkuyorum Allah göstermesin :KK43:

Merhaba gerci zaman gecmis ama arkadasim ben kapsulden ve elde lenf odemden dolayi gecen hafta 2. Ameliyatimi oldum ayni meme tekrar kapsul yapti delirmek uzereyim acaba sizin 2. Ameliyat sonrasi boyle bir durum gelisti mi yani suan durumunuz nedir?

Çok geçmiş olsun Allah korusun birdaha olmaz inşallah bizde yaşamayız umarım böyle bi sorun. Kapsül protezi sıkıştırıp eğri büğrü yapıomuş yada sıkıştırarak küçültüyormuş doktorum öyle anlatmıştı. Bende ikinci ameliyatımı oldum ama kapsül deildi sorunum. Dalgalanma vardı kenarlarda. Şimdide en çok bundan korkuyorum Allah göstermesin :KK43:

Peki silikonlarınız değişti mi yağ enjektesi mi yapıldı sadece ?

pakmelenk pakmelenk durumunuza çok üzüldüm daha önceden dokunuz var mıydı hiç protezlerin çıkarılması gerekebilir sanki :KK43:

Peki silikonlarınız değişti mi yağ enjektesi mi yapıldı sadece ?

pakmelenk pakmelenk durumunuza çok üzüldüm daha önceden dokunuz var mıydı hiç protezlerin çıkarılması gerekebilir sanki :KK43:
Silikonu cikarmadi yag enjektesi yapmadi sadece temizledi yumusatti ama 1 haftaya tekrar sertlesti masaja geldim suan sert bir masaj yapacak. Onu bekliyorum. Napacagimi bilmiyorum. Bekleyecegiz duzelmesini falan diyor umudum yok elde sislikte fevam ediyor. Psikom berbat yaa:kızgın:

Evet orasi ellenmis olmasaydi sismeyecekti

Sizin koltuklarından mı kesi yapılmıştı değil mi? Sizin rahatsızlığınızı internetten araştırdım biraz merak etmiştim de. Yani normal bi insanda da öyle problem olabiliyormuş ondan sordum ameliyatla olduğu kesinleşti mi diye . İnşallah düzelirsiniz elinizi kullanmakta çok mu güçlük çekiyorsunuz durumunuz çok zor Allah yardımcınız olsun

Tesekkur ederim elimde bazi yerlerde sertlesmeler oldu simdi bu sertlikler beni zorluyor en son care supermikrocerrahiye gidecegim az iyileseyim. Ekol de fatih bey varmis. Lenf odemde en iyi o imis netten arastirdim hasta yorumlarina bayildim bende dr yaninda calisiyorum. Boyle yorumlar bizim dr da bile yok vallahi

Tesekkur ederim elimde bazi yerlerde sertlesmeler oldu simdi bu sertlikler beni zorluyor en son care supermikrocerrahiye gidecegim az iyileseyim. Ekol de fatih bey varmis. Lenf odemde en iyi o imis netten arastirdim hasta yorumlarina bayildim bende dr yaninda calisiyorum. Boyle yorumlar bizim dr da bile yok vallahi

Fatih bey benim doktorum kesinlikle tavsiye ederim :KK66:

X