Meme ultrason sonucu

Kalbinizi ferah tutun bende yeni biyopsi oldum temiz çıktı ayda bir kontrol var. Üstelik doktorum iyi huylu falan birsey de dememişti hicbir doktorun da uzulmeyin diye demesini sanmam. Kontrollerinizi aksatmayin
Çok geçmiş olsun sizede. Doğru diyorsunuz bi sonraki ultrasonda sağ memede çıkmış oda fibroadenom gözüküyor kontrole devam.

Evet, şu ara bir sızlama ve meme ucunda hassasiyet var. Regl yaklaştı ondan mı acaba diyorum. Mr çektirdim, negatif bir durum yok ancak ultrason takibi olacak. Sağ memede doku yoğunluğu tespit edildi. Bana 6 ay dediler takip için ama ben 3 ay sonra gitmeyi planlıyorum.

Aynısı bende de var
Aynı şeyler yapıldı ultrason takibi için 3 ay süre verildi , ben de aşırı ağrı var sürekli

Evet benimkide sızlama . Doku yoğunluğu ne demek oluyormuş bişey dediler mi. Bende 6 aydan önce gitmeyi düşünüyorum

Biyopsi sonrası sertlik oldumu meme dokunuzda

Boynumda 3 tane ayni boyutta 4-5 tane de farkli boyutta kitle var. Hepsi iyi huylu ancak senelerdir takip edilir.

Kimse panik atak ve hastalik hastasi diye bir hastaya yanlis bilgi verip meslegini riske atmaz. Kendinizi bu denli onemsemeyin. 3 dk gordugu insan icin kimse omrunu yakmaz, iyi huylu diyorsa iyi huyludur.

Merhaba bende senin gibi aynı durumdayım 1 yaşında bebeğim var bendede aynı anksiyete ve panik atak hastasıyım. Hastalık hastası oldum korkuyorum bisey çıkacak diye benimde 11 izasinda hipoekolik kitle var boyutu 6mm bide koltuk alti bölgesinde ameliyat izinde bir kac kısmen kalin korteksli lenf bezi varmış 3 ay sonra tekrar bakılacak muhtemelen iyi huylu tesisi konuldu. Ben bir türlü kendimi inandiramadim bisey yok diye hergun dusunuyom ya büyürse ya büyüduyse. Yanlış değilsiniz bende delirmek üzereyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…