memurum ..kocamdan dayak yedim.

Evlenmeden önce sevmediğinizi bilerek sizinle evlenmesi ilerde bunu sorun etmeyeceği anlamına gelmez umarım hakkınızda hayırlısı ne ise ona karar verebilirsiniz.
Evet çok zor bi karar..ailemle yaşamak da istemiyoeum artık açıkçası..bi kaçış olarak da görüyorum bu adamı. Tipini düzeltmek için de uğraşıyor farkındayım..ben açık açık söyledim herşeyi..tipim değilsin bile dedim..ama çok seviyor resmen bağlandı bana..ne istesem yapmaya hazır..evlenmeden önce üzerime ev yapmaya bile kalktı güveneyim diye...

Canım ben 31 yaşındayım o 34 yaşında.hiç evlenmemiş çocuğu da yok..benim çocuk 4 yaşında..bilmiyorum ama rahat bi hayatımızın olacağı kesin..beni çok seviyor..ne istersem yapmaya da hazır..çık çirkin ama işte...ony da ilerde mutsuz etmekmistemiyorum...benim için body geliştirmeye gidiyor protein ilaçları alıyor.güzel görünmwye uğraşıyor

Evlen gitsin :))

Evet dediğiniz gibi ben de aşk yok mantık evliliği yani para evliliği de diyebilirsiniz..ama karşı taraf çok seviyor ..benim için çok fedakarlıklar yapıor..hissedebiliyorum çok sevdiğini...benim bu sayfada ilk yazdıklarıma bi bakarsanız aşk evliliği yaptığım dönemlerde ne işkenceler yaşadığımı göreceksiniz...aşk evliliği yaptım ilk evliliğimde..berbat bi ekonomik duurumu vardı..evi geçindiremedi ..icralar borçlar hacizler..rezil bi hayatım oldu..bi de bunu mu denemeliyim bilmiyorum kafam karışık

Yok mantık evliliğinden yanayım bende ancak yine de az bir kıpırdama lazım gibi.
Bilemiyorum, çok çirkin, yanıma yakışmıyor dediğiniz birinin en ufak hatasında müsamaha gösterebilir misiniz mesela ?

Yani iş ortaklığı demeyelim karşı taraf seviyor bunu bikiyorum..ama işte ben dediğiniz gibi ısınamıyorum çok çirkin birisi yanıma yakışmıyor ama zamanında yanıma yakışanı da gördük...şuan anne babamla yaşıyorum memur maaşım ancak çocuğumla bana yetiyor .. kredi ödüyorum çünkü..düşünüyorum benim şöyle güzwl bi ev almak için yapabileceğim birikim en az 10 senede birikir..yada yüklü bi krediye daha girmem gerekir o zaman da ne yiycez ne içicez..bu adam bana çok rahat bi hayat vaadediyor..bu arada onu sevmediğimi de bikiyor ..swvmem için çok çabalıyor...kafam çok karışık doğrusu

Her iki kelimenizden biri " çok çirkin çok çirkin ama parası var "

Ya ilk başta anlamaya çalıştım sizi ama bu adamın hiç bu karakteri yok , daha önemli bir detayı yok.

Evlenmeyin, onu sevecek bir kadın mutlaka çıkar karşısına.

Evet karekteri şöyle.ben kendimi onun yanında çok rahat hissedebiliyorum..çok yapıcı birisi..örneğin sinemaya gidecez ne istersem o filme giriyoruz .ben ne istersem o yaoılıyor.o da bu durumdan keyif aldığını söylüyor..onu yönlendirmemden hoşlanıyomuş..ama evet sevmediğim için ilerde onun hayatı zehir olabilir.sonuçta ilerde onun da sevgisi biter..az bi kıpırtı olsa bende hiç düşünmeyecem evlenecem.ama içim hiiç almıyo ..yanımda onunla gezerken millet bile bakıyor bunlar ne alaka die..o kadar yakışmıyoruz yani..

Yok mantık evliliğinden yanayım bende ancak yine de az bir kıpırdama lazım gibi.
Bilemiyorum, çok çirkin, yanıma yakışmıyor dediğiniz birinin en ufak hatasında müsamaha gösterebilir misiniz mesela ?
Bilemiyorum ..ama şöyle bi durum var.ben yönlendirmeyi seven birisiyim.bi aktivie yapılacaksa örneğin benim istediklerim yapılırsa daha çok mutlu oluyorum.mesela brnim istediğim filme gitmek ben gezmek istiyosam gezmek ev eşya alınacaksa benim beğenmiş olmam....bunlar beni mutlu kılıyor...biraz bencillik ama öyleyim malesef..bu kişi o konularda tam da istediğim gibi..gelecek ay rihannanın konserine gidicez..daha önce rihannayı çok sevdiğimi söylemiştim...adam biletleri almış amsterdam daki konsere...bana haber verdi pasaport vize hallediyoruz şu sıra..mesela bu benim dehşet hoşuma gitti.sen ne seviyosan onu yapıcaz diyor

Evet karekteri şöyle.ben kendimi onun yanında çok rahat hissedebiliyorum..çok yapıcı birisi..örneğin sinemaya gidecez ne istersem o filme giriyoruz .ben ne istersem o yaoılıyor.o da bu durumdan keyif aldığını söylüyor..onu yönlendirmemden hoşlanıyomuş..ama evet sevmediğim için ilerde onun hayatı zehir olabilir.sonuçta ilerde onun da sevgisi biter..az bi kıpırtı olsa bende hiç düşünmeyecem evlenecem.ama içim hiiç almıyo ..yanımda onunla gezerken millet bile bakıyor bunlar ne alaka die..o kadar yakışmıyoruz yani..

Gerçekten sinirlerim bozuldu yazdiklarinizla.
Kullanmayın onu. Iyi hayat yaşama basamaginiz bir insan olmamalı.

Kendiniz kazanıp , geçiyorsunuz , para için beğenmediğiniz bir adamla evlenmek hiç doğru değil ve hiç adil değil.

Gerçekten sinirlerim bozuldu yazdiklarinizla.
Kullanmayın onu. Iyi hayat yaşama basamaginiz bir insan olmamalı.

Kendiniz kazanıp , geçiyorsunuz , para için beğenmediğiniz bir adamla evlenmek hiç doğru değil ve hiç adil değil.
Aslında ben ona ondan tip olarak etkilenmediğimi söylediğimde görüşmeme kararı almıştım..3 gün yemeden içmeden kesilmiş..görüşmek istediğinde yanıma geldi 3 günde çökmüş adam. .yani o mutlu benimle...ben napabilirim:KK43:(

Meraba arkadaşlar...uzun zaman oldu..düzenimizi kurduk anne babamla yaşıyorum..herşey iyi.eski eşimle de benim çabalarım sayesinde medeni bi şekilde çocuğumu görüştürüyorum..sıkıntı yok..ama şöyle bi durum var.biriyle tanıştım ..çok aşırı iyi birisi ..benim gibi memur..maaşı 5 bine yakın durumu aşırı iyi..yani maddi durumu..9 tane dairesi var hatta..istediğim yerde yaşatabileceğini söylüyor..beni çok seviyor...sorun şu ki tip olarak çok çirkin dirbilirim..yanıma gerçekten yakışmıyor..ben kendimi övmek için değil ama cidden çok güzwl bi bayanım.yani ilk evliliğim aşk evliliğiydi..maddiyata falan hiç bakmadım..eski yazdıklarımdan beni hatırlayanlar hatırlar..aileme de anlattım durumu..onlar bana bırakıyolar..çocuğuma da on numara bi hayat sunuyor.koleje göndericez diyor güzel bi hayat vaadediyor..izmirin en güzwl yerlerinden ev bakıyor hatta..karşıyaka mavişehir falan....ilk evliliğim aşk evliliğiydi olmadı..acaba şimdi de mantık evliliği mi yapmalıyım..aşık değilim ama sevebileceğime inanıyorum.çok yapıcı birisi..ne diosunuz arkadaşalr görüşlerinize çok ihtiyacım var..teşwkkürler
ona sürekli iğrenerek bakmayacaksanız evlenin. aşk maşk güzelde en güzeli size saygı duyan size fikirlerinize önem veren saygılı biri olması. anladıgım kadarıylada oyle biri. seversiniz ya bence bu kadar sizin için jest yapıyo insanın hiç mi kalbi çarpmaz. zaten hayatında yaşayacagın tum macerayı yaşadına artık maceraya atılma bı cocugun var oncelikli vazifen cocuguna ıyı bi anne olmak onun gelecegı. bence evlen

Daha bugün gördüm konunuzu tamamını okudum inanın bazi yerlerde titredim üzüntüden şimdi mutlu olmanıza çok sevindim.Sanki tanıdıgım biri kurtulmuş kadar sevindim .Allah herseyin en güzelini çıkarsın karşınıza.

ona sürekli iğrenerek bakmayacaksanız evlenin. aşk maşk güzelde en güzeli size saygı duyan size fikirlerinize önem veren saygılı biri olması. anladıgım kadarıylada oyle biri. seversiniz ya bence bu kadar sizin için jest yapıyo insanın hiç mi kalbi çarpmaz. zaten hayatında yaşayacagın tum macerayı yaşadına artık maceraya atılma bı cocugun var oncelikli vazifen cocuguna ıyı bi anne olmak onun gelecegı. bence evlen
Ben de öyle düşünüyorum..illa severim gibime geliyor..çok iyi niyetli birisi..her aradığında çocuuğumu da sorar..basketbol çok seviyomuş çocuuğuma basket öğreteceğini falan söyler..güveneyim diye üstüme ev almaya bile kalktı...ama ailem izin vermedi..kullanmış olursun dedi daha evlenmeden barklanmadan sakın almasın sana..kullanma adamı dediler..halbuki kendisi teklif etmişti..neyse kabul etmedim tabi..yani hem de çocuuğum için istiyorum sanırım..cidden geleceği kurtulacak..innın boşanalı 1 sene oluyor adamın nafaka falan ödediği yok!!!ben yine de çocuğu görmesine izin veriyorum bazen alıyor onda kalıyor çocuk ..tabi 3 veya 4 ayda bir geliyor o ayrı.....para istesem bende yok der şerefsiz....ben kendi başımayım yani...ne biliyim izmirin mavişehirindw yaşamayı düşünüyor..oraya gittim bikaçkere..cidden hpşuma gitti.yani oralarda yaşasam hiç sıkılmam resmen..tay kursları falan da var ..benim çocuk bayılıyor atlara...birsürü aktivite yapar rahat bi hayatı olur..tabi benim de....

Ben de öyle düşünüyorum..illa severim gibime geliyor..çok iyi niyetli birisi..her aradığında çocuuğumu da sorar..basketbol çok seviyomuş çocuuğuma basket öğreteceğini falan söyler..güveneyim diye üstüme ev almaya bile kalktı...ama ailem izin vermedi..kullanmış olursun dedi daha evlenmeden barklanmadan sakın almasın sana..kullanma adamı dediler..halbuki kendisi teklif etmişti..neyse kabul etmedim tabi..yani hem de çocuuğum için istiyorum sanırım..cidden geleceği kurtulacak..innın boşanalı 1 sene oluyor adamın nafaka falan ödediği yok!!!ben yine de çocuğu görmesine izin veriyorum bazen alıyor onda kalıyor çocuk ..tabi 3 veya 4 ayda bir geliyor o ayrı.....para istesem bende yok der şerefsiz....ben kendi başımayım yani...ne biliyim izmirin mavişehirindw yaşamayı düşünüyor..oraya gittim bikaçkere..cidden hpşuma gitti.yani oralarda yaşasam hiç sıkılmam resmen..tay kursları falan da var ..benim çocuk bayılıyor atlara...birsürü aktivite yapar rahat bi hayatı olur..tabi benim de....
bence o nafakadan fılan umıdı kesın yeterkı rahat bıraksın da sizi gölge etme başka ihsan eylemem misali. parasıda kendisinin olsun. yeterkı bulasmasın

Bu adam size çok fazla iyi davranıyor yani ben böyle durumlarda temkinli olurum. Şimdi adam kaptırmış kendini sizin de bu ilgi alaka vaatler jestlerden başınız dönse de bu hep böyle sürmez. Bir de arızalı bir eski eş faktörü var herşeyi iyi düşünmek lazım.

Bir de onu beğenmediğinizi biliyorsa ileride kompleks yapıp bunun öfkesini de sizden çıkarmaya çalışabilir. Kıskançlık krizleriyle sizi kısıtlamaya çalışabilir (güzel olduğunuzu söylediniz). İçinizin ısınmadığı biriyle sırf para için evlenirseniz yürütemeyebilirsiniz. Kaldı ki sevilmek o adamın da hakkı. Direkt kesitirip atın diyemiyorum ama asla aceleye getirmeyin hem kendinizden hem karşınızdakinden emin olmadan ciddi adımlar atmayın.

Hayırlısı olsun sizin için.

Bu adam size çok fazla iyi davranıyor yani ben böyle durumlarda temkinli olurum. Şimdi adam kaptırmış kendini sizin de bu ilgi alaka vaatler jestlerden başınız dönse de bu hep böyle sürmez. Bir de arızalı bir eski eş faktörü var herşeyi iyi düşünmek lazım.

Bir de onu beğenmediğinizi biliyorsa ileride kompleks yapıp bunun öfkesini de sizden çıkarmaya çalışabilir. Kıskançlık krizleriyle sizi kısıtlamaya çalışabilir (güzel olduğunuzu söylediniz). İçinizin ısınmadığı biriyle sırf para için evlenirseniz yürütemeyebilirsiniz. Kaldı ki sevilmek o adamın da hakkı. Direkt kesitirip atın diyemiyorum ama asla aceleye getirmeyin hem kendinizden hem karşınızdakinden emin olmadan ciddi adımlar atmayın.

Hayırlısı olsun sizin için.
Düşünceleriniz çok gerçekçi ..gerçekten çok teşekkür ederim zaman ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için:) evet gerçekten onun da sevilmeye hakkı var..cidden hoşlanmıyorum tip olarak..ne kadar uğraşsam da hoşlanmıyorum bile bırakın sevmeyi..böyle nası evlilik olur evet olmaz bence de..adama da yazık edecem...o yüzden zamana bırakıcam..görüşmeye devam edicem ama evlilik için zaman istiycem.uzun bi zaman..acele etmiycem..içim almazsa hala..evlenmiycem... yoksa zehir olabilir hayat...maddi durumu çok iyi die evlenirsem Allah göstermesin ilerde gönlüm başka birine de kayabilir.işin doğrusu çirkin bi adam..ben övmek için değil ama cidden güzel ve çok bakımlı bi bayanım..ihanet ....facia olur..gerçi aşdatmam asla..kendimi biliyorum..bunu ona yapmam...ama hayat zehir olabilir..neyse.zaman gösterecek..inşallah içim ısınır ona...

X