Merhaba,Ben aranıza yeni katıldım,Ankara'da yaşayan var mı?

bende canımmm izmirden eşimin işi sebebiyle ankaraya geldim.bu geçtiğimiz kurban bayramında taşındık ankaraya.ben batıkentte oturuyorum atlas avm ye yürüyerek 5dk da gidebiliyorum:))evliyim 3 yaşında bir oğlum var bende sizin gibi yalnızlık çekiyorum..kafa dengi arkadaş arıyorum evli,bekar,çocuklu çocuksuz farketmez iyi insan olsun yeter .tüm ankaralı arkadaşlara duyurulur:))

yaşasın sonunda ankara'da bir izmirli buldum:21: selam, ben de mart 2009'da evlenip ankara'ya geldim...

baba trafıankaralı anem izmirli ben ankarada dogdum burdada evlendim kıslzarr:)))) ben çok seviyorum ankaraya keşkemsi yok karışık eil her yer bana tamıdık sankiiii insanalrı sıcak içten yardım sever koşmuşalrımda var apartmana yeni taşındım ev aldık krediyle onu ödüyoruz eşimle ama kısa zamnda yankomşumla kaynaştık diyebilirim çok şükürrr dogal bi insanım kasmayı sevmiyorum arkdaşlıktada dürüstlük çok öenmlidir eşim memur başka bir şehre yerleşmeyi istiyor ama bende oraya aalışmaya korkuyorum ama mecburr:))) burdaki kıslarlada taşıtıkk :KK9:

Öncelikle herkese Merhaba,Evlilik nedeniyle İstanbul'dan Ankara'ya yerleştim yeni şehre alışmaya çalışıyorum,eşimle her ne kadar mutlu olsamda bu süreç biraz sancılı geçiyor.
O yüzden hem vakit geçirmek hemde faydalı bilgiler edinmek adına aranıza katılmak istedim...
Herkese hayırlı günler diliyorum.

merhaba .bende evlilik nedeniye istanbuldan ankaraya geldim. 9 yıldır burda yaşıyorum. elvankette oturuyorum. hala ordaysan tanışalım.

yaşasın sonunda ankara'da bir izmirli buldum:21: selam, ben de mart 2009'da evlenip ankara'ya geldim...

evet yaşasıııın :)ben de iki izmirli buldum kızlar ben de 2008 de evlenip geldim hala komşu yok arkadaş yok çocuk yok kafayı yedim sanırım:)ne zormuş bu şehirde yalnız olmak:KK43:

evet gerçekten boğucu 5 yıl oldu geleli maalesef hala kimsem yok :KK43: siz neresindesiniz acaba ben natoyolundayım

Öveçlerdeyiz, aslında heryere ulaşaım kolay fakat şehri tanımayınca maalesef evden çıkasım bile gelmiyor. Yoga vs. herhangi bir hobim olsun gideyim istiyorum ama internetten araştırmakla da pek olmuyor,

Öveçlerdeyiz, aslında heryere ulaşaım kolay fakat şehri tanımayınca maalesef evden çıkasım bile gelmiyor. Yoga vs. herhangi bir hobim olsun gideyim istiyorum ama internetten araştırmakla da pek olmuyor,

vallaha ben de o kadar çok şey denedim ki şimdi karakaleme başlayacağım benim maddi olarak kursa gitme gibi bi lüksüm de yok maalesef ancak evde ne yapılırsa:) umarım bi gün bizler de bu şehre alışırız

Doğma büyüme Ankara'lı biri olarak söylemeliyim ki burası tam bir memur kentidir.Düzenli bir yaşam vardır fakat sıkılmanız çok normal her yeri öğrenseniz bile tek düze bir yaşam mevcut hele ki denizli bir yerden geliyorsanız alışmak daha zor olabilir. Bu yıl üniversiteden yeni mezun oldum okuduğum şehir itibariyle denizli yerden geldim tekrar Ankara'ya ben bile zorlandım bir dönem:) ama çevre edinirseniz alışmanız daha kolay olur komşuluk ölmüş doğru fakat hala komşuluk ilişkilerinin yaşadığı yerler var umarm iyi insanlara denk gelirsiniz sıcak kanlı sevecen olur da alışma süreciniz kolay ve rahat olur:)

Öncelikle herkese Merhaba,Evlilik nedeniyle İstanbul'dan Ankara'ya yerleştim yeni şehre alışmaya çalışıyorum,eşimle her ne kadar mutlu olsamda bu süreç biraz sancılı geçiyor.
O yüzden hem vakit geçirmek hemde faydalı bilgiler edinmek adına aranıza katılmak istedim...
Herkese hayırlı günler diliyorum.

mrb bende ankaratya gelin geldim bir tek arkdaşım yok komşuluk desen sıfır

Ben de bir yıldır ankaradayım burda komşuluk yok ilk evim eryamandaydı kadının biri bana kafayı taktı doğum günümde bana aldığı hediyeyi bile geri istedi. Her zaman onun yanında olmamı sürekli gelip gitmek istedi çok samimiyet de kötü yani onun için şimdi de kimseyle görüşmez oldum bir de geldi kapımda barım barım bağırdı onunla konuşmadığım için ankara maceram iyi başlamadı yani hayırlısıyla hayırlı bir yere eşimin tayininin çıkmasını istiyorum gerçekten kendim de atanmak için uğraştayım

Bende Ankara batıkent 4 yil oldu burada yim ne arkadaş ne komşu.varsa bu civarlar görüşüp sohbet edebileceğimiz vakit gecirecegimiz hele de çocuk ta varsa supper düşünürseniz ben buradayım.sikintidann evde patliyorumm

Bende Ankara batıkent 4 yil oldu burada yim ne arkadaş ne komşu.varsa bu civarlar görüşüp sohbet edebileceğimiz vakit gecirecegimiz hele de çocuk ta varsa supper düşünürseniz ben buradayım.sikintidann evde patliyorumm

X