Erkek İnfertilitesi Merhabalar, eşi azospermi olup tese ameliyatı olmadan hamile kalan var mi acaba

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bizim fsh 17.79, lh 5.59, testosteron 320 ydi sperm 2 m den düşüktü ama olan spermde anomaliydi yani doktorun sonucu yorumlamasına göre söylüyorum

Bizim fsh 17.79, lh 5.59, testosteron 320 ydi sperm 2 m den düşüktü ama olan spermde anomaliydi yani doktorun sonucu yorumlamasına göre söylüyorum

Biz 2 kez aynı testi yaptırdık ilki kötüydü ikinci başka merkezde sonuç daha kötü çıktı 3 farklı doktora gösterdik üroloji kadın doğum ve tüp bebek uzmanına gösterdim sperm ve yumurta kalitesi için propolis bal karışımları oluyor ya onları da kullanabilirsiniz faydaları çok

Yanı doktorların dediğine göre kesin bir yanı konması için en az 3 defa tekrar edilmesi gerekiyor testin

Merhaba, öncelikle hangi ildesiniz ve bu ayrıştırma işlemini nasıl yapıyorlar ? Bizde de sperm var ama hareket yok hiç ya kanallarda tıkanıklık var yada sperm baş kuyruk anatomisinde sıkıntı morfolojide kötü çünkü. Genetik test sonuçlarını bekliyoruz, tese olmadan sağlıklı sperm bulabilirmiyiz merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ben ayrıştırma işinin hangi yöntem ile olduğunu bilmiyorum inanın cünkü sperm bulunduğu için pek araştırma yoluna gitmedim doğrusu yukarıda gönderide tahlil sonuçlarımızı söylemiştim. Bursadayım. Merkezde de eğer sağlıklı sperm bulunmazsa tese ameliyatı olacaktı eşim ama gerek kalmadı şimdilik 3 veya 4 kez örnek verdi merkeze

Merhabalar tedavi durumunuz hangi aşamada. Benim de eşim azospermi yaklaşık 4 aydır tedavi görüyor. Eşiniz tese ameliyatı oldu mu

Merhabalar tedavi durumunuz hangi aşamada. Benim de eşim azospermi yaklaşık 4 aydır tedavi görüyor. Eşiniz tese ameliyatı oldu mu
Benim eşim hic ameliyat olmadi, ameliyat olmasini da istemiyorum açıkcası 2 yıl falan tedavi olup sperm çıkması icin çabalayacağız çünkü bitkisel tedavilerle bu hücreler gelişiyor gözümüzle gördük. Üroloji doktorlari hemen ameliyat etmek istiyor 1-2 doktor hariç ve bitkisel tedaviler vermiyorlar ise yaramaz diyorlar azospermi hastasında sperm çıkmaz dışarı diyorlar. Bizim amacimiz milyonlarca sperm çıkması doğal yolla gebelik degil zaten çünkü bu bir mucize olur sıfırdan milyona ulaşmak, biz 20-30 biseyler çıksında tüp bebek yapalim istiyoruz , şimdi celattin perudayiz 9 ay falan deneyeceğiz gelişmesini göreceğiz eşimin. Bundan önce emre bakircioglu, tansel Kaplancan, kaan aydos ve devlette 2 üroloji doktoru ameliyat dediler direk eşime ama ameliyat testise zarar veriyor son çaremiz ameliyat olacak. 10 ay oldu bizimde bütün ünlü doktorlari denedik , şuanda eşimden Sb2 hücre çıkıyor dışarı seviyesi gelişir insallah. Siz neler yaptiniz kimde tedavi oluyorsunuz

Merhaba hala tedavınız devam edıyormu suan nasıl esınız ne durumdasınız bızde c.p ya basladık da okadar cok ılac takvıye varkı gercekten korkuyor ınsan ınsallah sonuclar guzel olmustur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…