Mesaj atmalimiyim ? Lütfen hepsini okuyun yardımcı olacak kimse yok şuan yanımda

Aden98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
56
9
25
Lütfen bana yardımci olun çok moralim bozuk napicagimi bilmiyorum 1 buçuk aydır konuştuğum biri vardi herşey çok güzel ilerliyordu bir süre sonra ona karşı birşeyler hissetmeye başladım ve herşeyini karışır oldum ama o bu karismalardan şikayetçi değildi hatta kiskanmamdan bile değildi lakin herşeye laf yapmaya trip atmaya başladığımda işler değişti kendisi yoğun biri ve bana benim sorumluluklarım var işlerim yoğun başımda bı ton dert var birde sen böyle üstüme gelince yoruluyorum herşeyi kafama takıyorum dedi 4 5 gün önce tartışma çıktı ve konuşmayi bitirme kararlı aldik o akşam kaza yapmis ve arabası perte çıkmış ben barışmak için mesaj attigimda herşeyi anlattı arabam perte çıktı kafama takıyorum en ufak şeyi ben vs bir sürü şey dedi her neyse tekrar barıştık iyi hoş güzel konuşuyorduk yine benim saçma triplerimden laf yapmalarımdan bunaldi sonra konuşalım ben uyuycam dedi bende peki özür dilerim kendimi tutamadım yine dedim iyi geceler kuzum dedi ve 1 saat sonra bana sen kiminle konuşuyorsun ya diye mesaj attı uyuyamamis sanırım kafasına takılmış bu durum bende kız arkadasimla konuştuğumu söyledim ve tripli bir şekilde yaklaştim bana 1 gün boyunca mesaj atmadı ben mesaj attım ve artık bu yaptıklarımin ona çocukça geldiğini onca derdinin olduğunu söyledi konuşmayı bitirmek en hayırlısı dedi teyzesi hasta arabası perte çıkmış işleri güçleri varmış bunların etrafinda pervane olduğunu birde benim yaptığım tripleri kusmelermizi kafasına takamayacaginj söyledi konuşmayı bitirdik ama ben çok pişmanım gerçekten bu sefer tamamen akillandim ve mesaj atıp barışmak istediğimi söylemek istiyorum sizce mesaj atmalimiyim lütfen yardımcı olun kendisi ilgili alakalı benimle sevgili olmak isteyen her dediğimi yapan biriydi gerçekten ben 4 5 ay sonra sevgili olabiliriz böylesi uygun dediğimde her seferinde hayır o kadar uzamasını istemiyorum diyordu kendisi boğa burcu ne yapmalıyım sizce

Daha sevgili olmadan bu kadar trip 😳😳😳😳 bir de sevgili olsanız me yapacaksın merak ettim ?

Sevgili gibi konusmalar tripleşmeler kıskanclıklar ama sevgili olmamalar
Değişik bir yapınız var

X