Mesaj krizi...

watasiva

Guru
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2008
316
403
Bugün sevgilimle ayrıldık... Sadece içimi dökmek için yazıyorum. Zaten olan oldu artık. Durum şu... İş yerinde çalışan bir kız var. Daha önce telefonunda mesajlarını görmüştüm. "Sigara molası ne zaman veriyoruz?", "Bugün sigara içemiycek miyiz." gibi mesajlar. Ve deyim yerindeyse yaygarayı koparmıştım. O da bana söz verdi bir daha böyle bir şey olmayacak diye... Ve hatta telefon numarasını değiştirdi. Herşey güzel gidiyordu. Hatta ara sıra soruyodum telefon numaranı yine abuk sabuk tiplere vermiyosun di mi die. O da hayır tabii ki aşkım diyodu.Ta ki bugüne kadar...

Telefonunu onun yanında (dikkat edin gizli yapmıyorum) şakasına karıştırırken, iki tane mesaj gördüm. "Sigara ne zaman içiyoruz?" gibi mesajlardı yine. Ve o numarayı aradım. Ve tabii ki bir kız açtı telefonu... Ben de telefonu kapattım. Hani vermeyecektin telefon numaranı o kıza dedim. Resmen sinir krizi geçirdim.
Sonra o mesajları atanın kuzeni olduğunu söyledi. Ne kadar komik bir savunma di mi. Hala yalan söylüyor yani. Hani filmlerde kadın adamı suçüstü yakalar da adam "aşkım sandığın gibi değil." der ya. Aynen öyle bir savunma oldu.
Tabii sonunda itiraf etti, mesajları atanın o kız olduğunu. "Yine de seni hiçbir zaman aldatmadım" diyor hala. Ama ne fayda... Ayrıldık. Herhalde bir daha da kimseye güvenemem.

iyi yapmışsın, hayır tekrar verecekse numarası neden değiştirip böyle kandırmacalara giriyor :sinifsinif:

vereliniortakisabetli bi karar,bu gün sigara içen yarın...gamyoncuiremsu

Ben birlikte sigara içmelerini geçtim. Gözümün içine baka baka yalan söylüyor. Telefonumu vermedim o kıza demişti. meğer kız tekrar mesaj atmaya başlamış bilee... Profesyonel bir yalancıyla birlikteymişim ben...

iyi yapmışsın, hayır tekrar verecekse numarası neden değiştirip böyle kandırmacalara giriyor :sinifsinif:

ben de anlamadım. ve savunma yaparken bile yalan söyledi bana. kuzenim attı bu mesajları dedi. sonradan itiraf etti o kızın attığını. ne kadar yalancıymış. ben anlamamışım 5 ay boyunca. mafoldumben

O kızla neden sigara içme gereği duyuyor anlamadım yaa :kızgın:
Hayret bişey bi sigaraya gül gibi sevgilini kaybettin iştee:1hug:

O kızla neden sigara içme gereği duyuyor anlamadım yaa :kızgın:
Hayret bişey bi sigaraya gül gibi sevgilini kaybettin iştee:1hug:

Şimdi rahat rahat içsinler sigaralarını. mafoldumben
Az önce de mesaj attı ben seni aldatmadım die. Beni kandırdı daha ne olsun. Yalan söylemek de aldatmak bence.

şakasına karıştırmak ne demek arkadaşım? CADIARZU bunu gizlice yapıp ardından buradan tepkialmamak için bunu yazmış olabilirmisin diye merak ettim? Çünkü sevgilin zaten o mesajları bildiği için telefonu vermezdi sana , ve zaten sorun yaratacağını düşünseydi silmiş olurdu..

şakasına karıştırmak ne demek arkadaşım? CADIARZU

Ondan izin alarak baktım yani. Öylesine baktım. Böyle bişey bulmayı hiç beklemiyodum. Bundan sonra da hayatıma biri girerse, böyle bişey yapmam herhalde. Bazen bazı şeyleri bilmemek daha iyi sanırım.

bitanem dürüst bir erkek neden böyle bişey yapsın?
hattını değiştiriyo kız mesaj atmasın die göya,ama tekrar o kızla mesajlaşıyo!bu ne yaman bir çelişkisengözlerimebaksanab
üstelik sana kuzenim dio yalan 2:eek:lmaz:madem art niyet yok nie yalan söylüyo?diyiceksin kaybetmemek için..yok efendim yok dürüst bir erkek ne yalan söyler nede böyle gizli kapaklı işler çevirir
üff nefret ediyorum yalancı insanlardan:sinifsinif:

şakasına karıştırmak ne demek arkadaşım? CADIARZU bunu gizlice yapıp ardından buradan tepkialmamak için bunu yazmış olabilirmisin diye merak ettim? Çünkü sevgilin zaten o mesajları bildiği için telefonu vermezdi sana , ve zaten sorun yaratacağını düşünseydi silmiş olurdu..

Ya arkadasım burdan tepkı alsa ne olur almasa ne olur allah askınaa yaa :S:S
Mılletın terbıye bekcısımıyız bızz :S:S

Bende kurcalarım ne var kii.... ????
Sevqılımın telınde oyunda oynarım mesajlarınada bakarım rehberınede bakarım..
Gerekırse arayana cevap bıle ben verırım...

Telefonu kurcalamayınca hiç bişi yok ..Kurcalayınca cahil mii oluyoruz :S:S
pehhhhhhhhhhhhhhhhh

Bidee aradaaaa dosyalarına da bakıyorumm :KK70::KK70: Çektiği görüntüleree resimlere :D

Son düzenleme:

sanırım o mesajları orada unutmuş ve hatırlamadı öyle mesajlar olduğunu orada. ya da diğer ihtimal... kızın telefonunu rehbere kaydetmemiş. yani numara olarak görünüyodu mesajda. isim yoktu. herhalde görsem bile anlayacağımı düşünmedi. ben böyle yorumladım. bilmiyorum.

aslına bakarsan iş ortmaındaysa arkadaslarına telefon numarası vermesi anormal degil mesajlarda cokda tuhaf seylerde yazmıyor haaa tabi surda hata yapmıs sen verme demişsin yine numarasını vermiş... ama ayrılmak için buyuk bir neden degilmiş bence

telefonun karıştırılıp karıştırılmaması şu anda konu değil bence, çünkü sonuçta bir yalan yakalanmış, telefona bakmasa bir gerçeğe gözlerini kapatacaktı arkadaş, bu durumda güvensizlik de yaşadığı için çok abes gelmedi bana, sonuçta izin alınarak yanında bakılmış yani...

Ya arkadasım burdan tepkı alsa ne olur almasa ne olur allah askınaa yaa :S:S
Mılletın terbıye bekcısımıyız bızz :S:S

Bende kurcalarım ne var kii.... ????
Sevqılımın telınde oyunda oynarım mesajlarınada bakarım rehberınede bakarım..
Gerekırse arayana cevap bıle ben verırım...

Telefonu kurcalamayınca hiç bişi yok ..Kurcalayınca cahil mii oluyoruz :S:S
pehhhhhhhhhhhhhhhhh

arkadaşım bayağı bir yanlış anladın herhalde cahil o mesajın neresinde Allasenkafamçokkarıştı

bitanem dürüst bir erkek neden böyle bişey yapsın?
hattını değiştiriyo kız mesaj atmasın die göya,ama tekrar o kızla mesajlaşıyo!bu ne yaman bir çelişkisengözlerimebaksanab
üstelik sana kuzenim dio yalan 2:eek:lmaz:madem art niyet yok nie yalan söylüyo?diyiceksin kaybetmemek için..yok efendim yok dürüst bir erkek ne yalan söyler nede böyle gizli kapaklı işler çevirir
üff nefret ediyorum yalancı insanlardan:sinifsinif:

zaten ben de bundan sonra hiçbir erkeğe kolay kolay güvenemem. mafoldumben
evet dediğin gibi en azından kuzenim die yalan söylemeseydi. gözümde gerçekten çok küçüldü.

X