Mesajlarımı görüp cevap vermemesi böyle davranması ? Lütfen yardım edin.

sevgicikler

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2010
169
1
Arkadaşlar yardımınıza ve düşüncelerinize fikirlerinize çok ihtiyacım var lütfen yardım edin.
Benim bi arkadaşım sayesinde bir çocukla tanıştım 2,5-3 sene olmuştur. O zamanlar başka birini seviyordum. O yüzden istemedim birde dış görünüş olarak hoşuma gitmemişti ama konuşmuştuk. İlk başta istememiştim zamanla bana o yazmıştı. Bu seneler içerisinde senelerdir konuşuyoruz bir gün içkiliyken benden hoşlandığını söylemişti telefonda mesajasırken ama o öyle kaldı çok üstüne gitmedim hatta böyle bişey olmamış dememiş gibi davrandım. Aradan 1,5 sene geçti üstünden arada çok büyük kavga sadece 1 kere etmiştik 2 ay mı ne konuşmamıştık. Sonra özür diledim ve tekrar konuşmaya başlamıştık. Hata bendeydi ama oda çok abartmıştı. Neyse bayramdan önce cuma gününe kadar herşey çok iyi çok güzel gidiyordu hatta 1 ay öncesine kadar sana alıştım falan diyodu. Süreklide benle evlen diyodu alıcam seni kafaya koydum falan gibisnden tabi bunlar şakasına olabilir belki ama böyle güzel güzel konuşup eğleniyorduk. 7/24 Konuşuyorduk hep. Ama hiç birbirimizi görmedik olmadı ne buluşma oldu nede karşılaşma. O tek buluşmak istiyodu ikimiz olalım istiyodu bense onunla tanıştıran arkadaşımızın olmasınıda istiyordum. Bu arada kendisi Yengeç burcu. Karakter olarak kibar saygılı biri bayanlara karşı iyide kalpli ama bayramdan önce ne olduysa oldu. Öyle bir şey yaptı ki anlam veremedim. Cuma günü bütün gün çok güzeldi konusuyoduk ediyoduk yine. Ben gündüz bugün falan filan programı başlıyormuş beraber izleyelim mi dedim. Oda olur dedi. Çok hayranı olduğum onunda bildiği birisi konuktu ama haberi yoktu.
Neyse sonradan öğrendi ama bi şarkıcı daha vardı konukların arasında onun ve senin hatrına izlerim ama dedi. İzliyorduk ilerleyen zamanlarda çok sıkıldım uykum geldi çok sıkıcı olmuş bu hafta program. Konuklar sağlam değil gibi bir sürü laf etmeye başladı bende tabi ki gülüp eğlenerek güzel güzel izliyorum programı. Ama o bu şekilde uzattı bense doğal olarak savunuyorum sevdiğim insanlar var diye. Neyse bu böyle gitti en sonunda izlemek istemiyosan izleme yaptım ama devam etti. Sonra izleme o zaman iyi geceler gibi şeyler söyledim. Daha bir sürü şey ama inanın hiç hatırlamıyorum. Ağır bir laf etmedim ama öyle bence. Neyse oda iyi geceler falan ne konuşmak istemiyosan söyle dedi bende kalbini kırmamak için iyi geceler dedim izlemek istemiyosan sıkıldıysan izlemezsin bu kadar basit dedim mesajda. Sonra cevap vermedi büyük ihtimal uyuya kalmıştı. Whatsapa girmedi çünkü. Ertesi gün bişey yazmadı öyle kaldı bende yazmadım yazar diye düşündüm. 2 gün geçti yazmadı bende yazmadım. En sonunda yazdım ama cevap vermedi bir sürü şeyler yazdım okuyo görüyo cevap vermiyo en sonunda yazdı çünkü ben önemli bişey sormuştum aslında yazmıcaktım ama önemli olduğu için yazıyorum dedi açıklama yaptı sorduğum soruya sonra görüşürüz dedi. Bende neyin tribindesin terbiyesizlik yaptıgnın farkındamısın vs gibi şeyler yazdım. okudu ama yine cevap vermedi sonra Bayramın olduğu gece özür dilerim iyi bayramlar yazdım. eger yaptığım bişey varsa özür dilemiş olayım diye. sabah baktığımda görmüş ama yine yazmamış. Bende cevap vermezsen annene yazarım dedim oda bir daha yazmazsan sevinirim iyi bayramlar dedi. Ben tabi çıldırdım bişeyler daha söyledim uzun uzun ama yine cevap vermedi ve öylece kaldı. Neden böyle yapıyor anlam veremiyorum. Ne yapıcagımıda bilmiyorum.
Lütfen yardımcı olun kafam ciddi anlamda çok karışık.
Aradan koskoca tatil geçti ama yazmadı ki huyunu biliyorum boşvermişse asla yazmaz. Bizi tanıştıran arkadaşada sordurttum. Onada boşver falan gerek yok gibisinden şeyler söylemiş.
Lütfen bana bi akıl verin onu kaybetmek istemiyorum.

Hiç görüşmemişsiniz anladığım kadarıyla,ve mesajlaşarak aynı programı izleyelim demeler.
Üzerinde bir baskı kurmuştur,saçma gelmiştir,canı sıkıldığında yazıyordur.
Sakın ses çıkarma,hata etmişsin sürekli yazarak.
Emin ol bir süre sonra yazıp canının bir şeylere sıkkın olduğunu söyler.Ama yine emin ol boşluktan can sıkıntısından sana yazıyordur.
Benim de başıma geldi bu tarz şeyler. Canını sıkma başlamadan bitmesi her zaman daha iyidir.

Hiç görüşmemişsiniz anladığım kadarıyla,ve mesajlaşarak aynı programı izleyelim demeler.
Üzerinde bir baskı kurmuştur,saçma gelmiştir,canı sıkıldığında yazıyordur.
Sakın ses çıkarma,hata etmişsin sürekli yazarak.
Emin ol bir süre sonra yazıp canının bir şeylere sıkkın olduğunu söyler.Ama yine emin ol boşluktan can sıkıntısından sana yazıyordur.
Benim de başıma geldi bu tarz şeyler. Canını sıkma başlamadan bitmesi her zaman daha iyidir.

Yok yok baskı falan olsa söyler. Zaten kendisi istemese bile kabul etmez teklifimi. Bu kendiside yaptığı bişey bana zorla himym izlettirmeye çalışıyodu kendisi. Kırk yılın başı bişey istedim böyle. Abartılcak bişey değil ki bu
Can sıkıntısından yazdıgınıda düşünmüyorum 2,5 senedir 7/24 her dakika mı canı sıkılıyordu yani ? öyle arada sırada konuşmuyorduk ki

Cok takintili bir ruh hali. Daha gorusmemissiniz bile onu kaybetmek istemiyorumlar, ozur dilemeler, adam cevap vermese de mesaj yazmalar..

Sacmasapan bir konuda alinganlik gostermis, cevap bile vermemis hala msaj atip duruyorsun. Seni cok sevse bu sekilde davranmaz muhtemelen, arkadasin dedigi gibi zaman oldurmek icin takilmis. Mesaj yazma, sessizlige burun, cok seviyorsa illaki iletisim kuracaktir.

hiç gorusmemek ne demek? arkadasin nasıl tanistirdi ki ve gorusmeden aynı programı nasıl izleyip kavga ettiniz? kare bulmaca gibisin tatlım kaç yaşındasınız siz

Yok yok baskı falan olsa söyler. Zaten kendisi istemese bile kabul etmez teklifimi. Bu kendiside yaptığı bişey bana zorla himym izlettirmeye çalışıyodu kendisi. Kırk yılın başı bişey istedim böyle. Abartılcak bişey değil ki bu
Can sıkıntısından yazdıgınıda düşünmüyorum 2,5 senedir 7/24 her dakika mı canı sıkılıyordu yani ? öyle arada sırada konuşmuyorduk ki

Peki iki buçuk sene bu şekilde görüşüp görüşememek ona yetmemeye baslamış olabilir mi ?
Bu seneler ve konusmaları gerçekten önemseme,ne seneler ilişki yaşayıp iki dakikada defolup giden adamlar var.
Dediğim gibi sen yazma , tut kendini.Yazar o tekrar,ama bu bir döngü,hep böyle gider. Kendin için doğru olana sen karar ver.

Peki iki buçuk sene bu şekilde görüşüp görüşememek ona yetmemeye baslamış olabilir mi ?
Bu seneler ve konusmaları gerçekten önemseme,ne seneler ilişki yaşayıp iki dakikada defolup giden adamlar var.
Dediğim gibi sen yazma , tut kendini.Yazar o tekrar,ama bu bir döngü,hep böyle gider. Kendin için doğru olana sen karar ver.

Ben ona şartlarımı söyledim 3 müz buluşursak daha iyi olur ben konuşamam falan dedim ikimiz olunca. Görüşmek isteyen öyle görüşürdü ama kendisini düşünürdü öyle olunca rahat olamazmışmış.

Yazmıyorum ama oda yazmaz boşverdi mi cidden boşveriyo hep yazdım yazdım gördü cevap vermedi ne yüzle yazacak ki ??

Ben ona şartlarımı söyledim 3 müz buluşursak daha iyi olur ben konuşamam falan dedim ikimiz olunca. Görüşmek isteyen öyle görüşürdü ama kendisini düşünürdü öyle olunca rahat olamazmışmış.

Yazmıyorum ama oda yazmaz boşverdi mi cidden boşveriyo hep yazdım yazdım gördü cevap vermedi ne yüzle yazacak ki ??

Canım lütfen yanlış anlama,ama çocukça değil mi sence tüm bunlar.Sen kesinlikle bir ilişki yaşamıyorsun,onu kendi içinde kendi kalbinde büyüttün.Muhtemelen yaşınız da ufak ikinizinde. İki küsür sene tanıyıp sürekli konustuğun insanla neden başbaşa görüşemeyesin,ya da üç kişi görüşmek istemedi diye sonsuza kadar telefon ve mesajla mı gidecekti?
Erkeklerin bir çoğu yüzsüzdür, hangi yüzle yazacak deme.Öyle bir kıvırarak yazar ki,canı her istediğinde oyuncak olursun ona.
Kalbinde aklında büyüttüğün için bir süre üzüleceksin ama sonra gülerek hatırlarsın bunları.

görüyor cevap vermıyor, demek ki umursamıyor
aranızda ciddi bir husumet geçmemiş.

insan sevmediği insan olursa karşısında dünya gelse yazmaz.
ama sevdiği insansa, kalbını paramparça yapsa arar sorar :KK14:
ortada laf dalaşı var, ciddi bir sorun yok ve senınkı sana böyle davranıyor
hee bir de yengeç burcu
arkana bıle bakma.
yengeç zordur, anlam veremezsın düşüncelerine
bir gün başka, diğer gün bambaşkadır. kimbilir o küçük beyninde neler yazmıştır.

Son düzenleme:
Zaman gecirse 2 bucuk senemi yazar. Naz yapiyodur belki:KK19:

Ama anlamadigim okadar zaman niye bulusmadinizki:44:

Ya kızlar buluşmak istedik ama o hep ikimiz olmak istedi başkaları olunca çekinip rahat olamazmış ama sadece ben olursam problem yokmuş.
Bendede tam tersi çekingen bi insanım utangacımdırda konuşurken sesim titret en azından yanımda beni rahatlatabilicek birileri olsun isterim sırf bu yüzden olmadı işte öyle böyle derken buluşamadık.

Yaslar kac?
Cok cocukca geldi bana butun bu muhabbetiniz, tartismaniz, hatta sanal iliskiniz.
Fazla buyutulcek seyler degil bunlar, ilerde guleceksin bunlara. Salla gitsin. Yani oyle sig seyler yasamis yazismissiniz ki insan diyecek sey bulamiyor. Fazla kaptirmadan takilin.
:KK14:

Yengeç burcu erkeğinden kurtulman bence iyi bir şey olmuş:)

Ayrıca aranızdaki ilişki çok saçmaymış,hiç buluşmamak sadece sanal yoldan iletişim halinde olmak sadece insanın değerli vaktinden çalar.Eğer hoşlanıyorsanız birbirinizden gidin buluşun ama sanaldan devam etmek sadece vakit kaybı.

X