Meşhur 2 yıl:) fotosu hadi gelin

black1111

🦋
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
502
158
Merhaba arkadaşlar konumu bilenler biliyor geçemeyen bir burun ucu ödemi mi artık dolgunluk mu desem garip kötü bir görüntü vardı 2. Senem diyebilirim 22. Ayım. 2 ayda mucize bir değişim olmayacağı için .. genel olarak memnunum ama burun ucum üstü yemin edebilirim ki hala şiş ve Buda bana göre düşük görünüme sebep burun ucuna tekrar küçük bir revizyon yaptırıp yaptırmamak arasında gidip geliyorum açıkçası .. doktoruma gelince revizyona gerek yok ama kafana takılıyorsa yanındayım diyor elimi bastırdığım fotoğrafa şişlik net belli oluyor biraz daha zaman versem mi ? Tecrübeli arkadaşların görüşünü bekliyorum

UcanSupurge

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2017
18.598
90.646
32
Merhaba arkadaşlar konumu bilenler biliyor geçemeyen bir burun ucu ödemi mi artık dolgunluk mu desem garip kötü bir görüntü vardı 2. Senem diyebilirim 22. Ayım. 2 ayda mucize bir değişim olmayacağı için .. genel olarak memnunum ama burun ucum üstü yemin edebilirim ki hala şiş ve Buda bana göre düşük görünüme sebep burun ucuna tekrar küçük bir revizyon yaptırıp yaptırmamak arasında gidip geliyorum açıkçası .. doktoruma gelince revizyona gerek yok ama kafana takılıyorsa yanındayım diyor elimi bastırdığım fotoğrafa şişlik net belli oluyor biraz daha zaman versem mi ? Tecrübeli arkadaşların görüşünü bekliyorum
Hiç anlamam ama çok hoş görünüyorsunuz bence

lavitabella1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
141
109
Ayy burnunuz çok hoşş :) Kortizon iğne yapsa geçer gibi geliyor bana .Benim 6.ay hala burun ucumda ödem var .Gittikçe küçülür mü burun ?

yenGEnC

Nirvana
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
10.141
45.783
Ama dokunduğum zaman şişlik geliyor elime böyle inip kalkan bir deri puf puf deri hala oturmaya çalışıyor sanki
Sizden başka kim dokunacak ki burnunuza? Dışarıdan bakınca gayet doğal duruyor. Bence operasyona degmez.

Kova hatunu

✔creativity
Pro Üye
4 Mayıs 2011
23.146
40.454
Göze batan birşey yok ki
Biraz daha bekle bakalım