Metobolizmam Yavaş:(

Arkadaşalar kilo almama tek sebep bağırsaklarımın çalışmamasıı bir buçuk yılda 45 kilodan 69 kiloya yükseldim we çok kötü psikolojim bozuldu..:KK43: ne denediysem yaramadı..:KK43: lütfen yardmcı olun lütfenn..:KK43::KK43::KK43:
anlıyorum yaşadığın sorun zor ama geçebilir tek yapman gereken her öğünden sonra tuvalet ihtiyacın olmasada gidip oturmak bir süre sonra vucut ona emir verip bağırsak sorununu çözüyor ve bide evet kuru erik çok faydalı eğer oda fayda etmezse süt dene nefsitle mutlaka sonuç alırsın tamam

metobolizmayi hizlandirmak icin, yesil elma, tarcin, yesil cay, greyfurt, turk kahvesi, dereotu, badem gibi yiyecekleri mutlaka tuketmelisin.
bagirsak sorunun icin de kuru erik, kuru kayisi, sabahlari hazirliycagin yulafli, findik, ceviz ve kuru meyvelerden olusan bir karisim, kiraz iyi gelecektir
oncek yorumlari okumadim belki bahsedildi ama bildikleirmi yazmak istedim :KK34:

metobolizmayi hizlandirmak icin, yesil elma, tarcin, yesil cay, greyfurt, turk kahvesi, dereotu, badem gibi yiyecekleri mutlaka tuketmelisin.
bagirsak sorunun icin de kuru erik, kuru kayisi, sabahlari hazirliycagin yulafli, findik, ceviz ve kuru meyvelerden olusan bir karisim, kiraz iyi gelecektir
oncek yorumlari okumadim belki bahsedildi ama bildikleirmi yazmak istedim :KK34:

ramazan qeldi ramazandada nasl diyet yapılır bilmem kii..:KK43:

canım sakın destek gıdalarla bağırsak çalıştırma neden dersen bağırsağın sinamekiyle felan çalışmaya alışırsa hep içmen gerekir

kabız olanın şeftaliden, pirinçten , leblebiden uzak durması gerekiyor sanırım

sabahları bir kaşık zeytinyağı iyi gelebilir

nette bi sürü bağırsak çalıştırma eğzersileri var

tabi benim bu yazdıklarım hep netten duydukları hiçbirini doktoruna danışmadn uygulama.

qerçekten bende napcağmı blmiorm 45 kilodan 66 kiloya çıktım siz düşünün halimi..:KK43:

valla kabızlık bnde de vardı kayısı falan hiç bi işe yaramadı sadece bol su içmek çözüm başka bişey değil yemekten önce sonra sık sık su iç canım sıcağa yakın olsun mutlaka faydasını görürsün hem de belli saatlerde çıkarsın tuvalete bağırsakların alışkanlık kazanır

inanırmsn qünde belki 2 bardak su ya içerm ya içmem..:KK43: denicem bu yöntemi saol cnm..

vallahi aynı dert bende de var. bi ara genel cerrah doktoruna gitmiştim bana şunu önerdi sabahları aç karnına ılık su iç ve ardından git tuvalete otur 10 dakika bekle. neden sabah dedim, sabah aynı senin gibi bütün organlarında uyanıyor ve çalışmasını sağlar dedi. tuvaletin yoksa bile 10 dk. tuvaletini yapıormuş gibi bekle hatta ıkın bağırsaklar o şekil çalışır benm en büyük sorunum tuvaletimi yapıorsam yaparım yapamazsam çıkarım beklemem. geçenlerde tam 5 gün çıkamadım öldüm vallahi... bi ara hastanelik bile oldum. düşmanıma edeceğim beddua tuvaletini yapamayasın :) geçmiş olsun

Bende duramıorm tuwallete ya bunu annemde söler hep bana qirerm 2 dk snra çıkıorm sıkılıorm..:KK70: :KK70:

X