Mezoterapi Tedavisi (PRP)

thedeadhopes

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2021
4
1
27
Merhaba arkadaşlar 26 yaşındayım saçım aşırı cansız ve fazlasıyla dökülme meydana geliyor. Bir çok yağ tedavisi ve vitamin hapları kullandım yine de durmadı ve artık tepem açılmaya başladı bu süreç içinde psikolojik olarak kendimi çok kötü hissetmeye başladım doktora gittim kan degerlerim normal erkek tipi dökülme var dedi ve sadece biotin hapı ve sampuan yazdı bir süre kullandın çok bir etki göremedim daha sonrasında bazı yaptıgım araştırmada PRP tedavisini gördüm yani yaptıran var mı nasıl bir fayda sağladı benim sorunuma bir çözüm olur mu onun için yazmak istedim
6B9A31FB-5E03-4887-BA8A-CFDBE97927C8.jpeg

Ben prp+mezoterapi yaptırıyorum çok memnunum inşallah sizde memnun kalırsınız.
merhaba bikaç sorum olacaktı
kaç gün arayla yaptırıyorsunuz
prp mezoterapi prp mezoterapi sırasıyla mı gidiyorsunuz
kaçıncı seansta dökülmeniz durdu
kaçıncı seansta yeni saç çıkışları başladı
saç telleriniz gürleşti mi

merhaba bikaç sorum olacaktı
kaç gün arayla yaptırıyorsunuz
prp mezoterapi prp mezoterapi sırasıyla mı gidiyorsunuz
kaçıncı seansta dökülmeniz durdu
kaçıncı seansta yeni saç çıkışları başladı
saç telleriniz gürleşti mi
Ben 2015’ten beri her ay yaptırıyorum. Bırakınca eski haline dönüyor. 4 seans prp 4 seans mezoterapi şeklinde yaptırıyorum. Bir ara bırakmıştım geri dökülme başladı bıraktığıma pişman oldum. Hani 4 seans yapayım bırakayım geçer diye bir şey yok maalesef sürekli yaptırmanız gerekiyor yoksa en başa dönüyorsunuz. Buarada gittiğim yerde Prp 1000₺ , mezoterapi 1500₺ oldu maalesef.

merhaba bunu ilk defa sizden duyuyorum şaşırdım açıkçası benim şuana kadar duyduğum doktorumun da bana söylediği 3 seans prp 3 seans mezoterapi sonrası ilk yıl 3 ayda 1, ikinci yıldan sonra 6 ayda 1 şeklindeydi. Peki her ay kaç kere yaptırıyorsunuz kaç gün arayla ne yaptırıyorsunuz yani

Merhaba arkadaşlar 26 yaşındayım saçım aşırı cansız ve fazlasıyla dökülme meydana geliyor. Bir çok yağ tedavisi ve vitamin hapları kullandım yine de durmadı ve artık tepem açılmaya başladı bu süreç içinde psikolojik olarak kendimi çok kötü hissetmeye başladım doktora gittim kan degerlerim normal erkek tipi dökülme var dedi ve sadece biotin hapı ve sampuan yazdı bir süre kullandın çok bir etki göremedim daha sonrasında bazı yaptıgım araştırmada PRP tedavisini gördüm yani yaptıran var mı nasıl bir fayda sağladı benim sorunuma bir çözüm olur mu onun için yazmak istedimEki Görüntüle 3198089
Benim saç durumum bundan daha kötü doktora göründüm prp ve mezoterapi önerdi. Şanlıurfa da yaşıyorum bende prp 250 mezoterapi 500 imiş ama sık yapmak gerekmiyor 2 3 ayda bir dedi doktorum bende şaşırdım şimdi.

Eskiden saçlarım o kadar gürdu ki annem oremezdi sonra dökülmeye başladı ve 10 yılda kel hale geldim diyebilirim. Yağlar serumla vitaminler hersey denedim ama yok olmadı. Şimdi prp konusunu düşünüyorum ama olmayan saçları çıkarmıyorsa napacak ki bana. Yaşım 29

Arkadaşlar nişantaşında mezoterapi yaptırdım, son fiyatı 2000 tl oldu. Fiyattan dolayı başka bir yere geçmeyi düşünüyorum. Öncekine göre biraz daha toparladı ama ben eksik olan şeyleri takviye olarak da alıyorum. Bünyeden bünyeye değişir heralde. Benim dökülmem çok ileri seviye ama yeni dökülmesi başlayanlar hemen gitsin

bende mezotrapi düşünüyorum adana da araştırıyorum
fayda gören varsa lütfen yazsın
birde şehrinizde fiyatları ne kadar
ŞANLIURFA da yaşıyorum. Bir tip merkezinde Uzman doktordan fiyat aldım prp 250 mezoterapi 500 denildi bende yaptırmak istiyorum ama fayda görür müyüm diye düşünüyorum

Benim saç durumum bundan daha kötü doktora göründüm prp ve mezoterapi önerdi. Şanlıurfa da yaşıyorum bende prp 250 mezoterapi 500 imiş ama sık yapmak gerekmiyor 2 3 ayda bir dedi doktorum bende şaşırdım şimdi.

Eskiden saçlarım o kadar gürdu ki annem oremezdi sonra dökülmeye başladı ve 10 yılda kel hale geldim diyebilirim. Yağlar serumla vitaminler hersey denedim ama yok olmadı. Şimdi prp konusunu düşünüyorum ama olmayan saçları çıkarmıyorsa napacak ki bana. Yaşım 29
bence eğer maddi gücün yeterliyse denemekten zarae gelmez benim saç dökülmemi azalttı ki ben çok büyük dökülmeler yaşıyodum 4 seansta oldu diğer 4 seansta yeni saçlar için devam edicez sonra 3 ayda bir bir süre sonra 6 ayda bir ama en önemlisi kime yaptırsığınız doktor ve kullandıkları marka çok önemli

bence eğer maddi gücün yeterliyse denemekten zarae gelmez benim saç dökülmemi azalttı ki ben çok büyük dökülmeler yaşıyodum 4 seansta oldu diğer 4 seansta yeni saçlar için devam edicez sonra 3 ayda bir bir süre sonra 6 ayda bir ama en önemlisi kime yaptırsığınız doktor ve kullandıkları marka çok önemli
Evet bende deneyeceğim inşallah. O zaman araştırıp öyle denerim.

Bende şanlıurfa dayım ve gitmeyi düşünüyorum ama hangi doktora gittiniz acaba memnun kaldinizmi ??

X