Mezuniyet elbisesi seçememe

Emily19

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
342
361
Merhaba . 165 boyunda 80 civarı kilodayım . Göğüslerim çok büyük 100 beden takıyorum ve basenlerim de geniş. Kendime uygun elbise bulamıyorum sizce ne tür bir elbise gitmeliyim? Aşağıdaki elbise gibi bir elbise giymek istiyorum ama göğüslerim kötü durur diye korkuyorum . Ne önerirsiniz?

Eklentiler

• Screenshot_20230529_171906_Trendyol.jpg
    Screenshot_20230529_171906_Trendyol.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 121
Bence içinden geldiği gibi giyin. ☺️😀 Ben istemem için bir elbise almıştım çok güzeldi bayılarak almıştım annem halam herkes bu sana uygun değil yok seni söyle gösterdi böyle gösterdi diye başımın etini yediler baska bir şey giydim ben de sonra o kıyafetimin içinde kendimi çok kötü hissettim fotoğraf bile cekilmedim. İsteme bitince sizin yüzünden oldu ben elbisemi çok seviyordum hep öyle hayal etmiştim dedim o kadar seviyorsan giyseydin gibi bir şey dediler ve ben aşırı pişman oldum orada 5 6 saat giyineceksin oradakiler seni 5 6 saat görecwk ama fotoğraflar vb hep seninle olacak keşke bunu giyseydim demeyeceğib bir tercih yap canim

Merhaba . 165 boyunda 80 civarı kilodayım . Göğüslerim çok büyük 100 beden takıyorum ve basenlerim de geniş. Kendime uygun elbise bulamıyorum sizce ne tür bir elbise gitmeliyim? Aşağıdaki elbise gibi bir elbise giymek istiyorum ama göğüslerim kötü durur diye korkuyorum . Ne önerirsiniz?
Bu elbise iri goguse pek olmaz gibi ama yine de siz bilirsiniz

X