Kalıcı Makyaj Uygulamaları Microblading

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Asltc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2022
2
0
35
Merhaba,
1 gün çnce microblading yaptırdım. Maalesef ki bana göre opöadığını görmüş oldum. Bütün gece uyuyamadım. 1 gün dayanamadım. 1-3 yıl arası kalır diyorlar.
Sildirmek istiyorum.
Bu mümkün mü?
Bir zararı olur mu?
Yaptıran varsa lütfen deneyimini paylaşır mı?
Phiremoval diye bir solüsyona rastladım onla hemen silinebiliyormuş diye bahsediyor Fatoş Sivaslı youtube da videosu var. Emin olamıyorum.
Bilgisi olan yazabilir mi lütfen
Teşekkürler

Merhaba,
1 gün çnce microblading yaptırdım. Maalesef ki bana göre opöadığını görmüş oldum. Bütün gece uyuyamadım. 1 gün dayanamadım. 1-3 yıl arası kalır diyorlar.
Sildirmek istiyorum.
Bu mümkün mü?
Bir zararı olur mu?
Phiremoval diye bir solüsyona rastladım onla hemen silinebiliyormuş diye bahsediyor Fatoş Sivaslı youtube da videosu var. Emin olamıyorum.
Teşekkürler
Merhaba, sorun nedir tam olarak?

Benim kaşım açık renk.
2 ay once yaptirdim.
Rotusta yonlendirmesem hic istedigim gibi olmayacakti.
Ardindan 2 gun cok koyuydu,3.gun onemli bir yere gidecektim.imkni yoktu oyle cikmamin.
Tuy sarartici kremle boyadim,arada sacimi boyattigimda bir ton acarim zaten.
Harika bir kaş rengi oldu.ama simdi cok microb cizgilerini gormuyorum mutlaka etkisi var hala ama belli olmuyor hic.
Yapan kisiye de sormustum boyarsam ne olur diye, kalciligi ve suresi azalir demisti.
Ozetle boyamak cozum oldu bende.ama kalicilik ne kadar surer gorecegim.

Merhaba,
Sildirmek istiyorum.
Bu mümkün mü?
Bir zararı olur mu?
Teşekkürler
Selam, ben kaşlarımı iki gün önce q-switch lazer ile sildirdim hiç bir yanma dökülme olmadı. Lazerin etkisi ile hafif kızarıklık var ama o koyu görüntüden çok çok iyidir. Bugüne kadar neden gitmedim diye düşündüm. Renk 2 ton anında değişti hiç koyulaşma vs. de olmadı. Daha önce 2 seans solüsyon yaptırmıştım kabus gibiydi hiç bir işe yaramadığı gibi çok acılı bir süreç ve bence deriye zarar veriyor kesinlikle lazer çok daha iyi ve güvenli

Merhaba,
Sildirmek istiyorum.
Bu mümkün mü?
Bir zararı olur mu?
Teşekkürler
Bakin ben 1 ay once yaptirmistim, Ayni recep ivedik gibi oldum. Gece uyuyamadim aglamaktàn. Bol vazelin ile tum gece sildim. Ertesi gun yaptirdigim yere gidip. Sildirme islemi yaptirdim. Inceldi. Sildikce gitti. Su an varla yok arasi. Sildirme islemi yapan bayana sorun yaptirin. Gecmis olsun

bence biraz bekleyin işlem bi otursun odan sonra tekrardan karar verin ve evet solüsyonla temizleniyor tek seferde olmasada 2-3 seans sürebilir.

Ben de aynı durumdayım 4. Gün ve sıcak su ile pamuk tamponu yapıyorum ama kabuklanmaya başladı? Kabuklar ne zaman dökülür gerçekten kaşındım aldım başıma belayı

Selam, ben kaşlarımı iki gün önce q-switch lazer ile sildirdim hiç bir yanma dökülme olmadı. Lazerin etkisi ile hafif kızarıklık var ama o koyu görüntüden çok çok iyidir. Bugüne kadar neden gitmedim diye düşündüm. Renk 2 ton anında değişti hiç koyulaşma vs. de olmadı. Daha önce 2 seans solüsyon yaptırmıştım kabus gibiydi hiç bir işe yaramadığı gibi çok acılı bir süreç ve bence deriye zarar veriyor kesinlikle lazer çok daha iyi ve güvenli
Çok acıyormuş ama değil mi ? Bir de ne kadar geçmesi gerek işlemden aonra

X