Aile Planlaması microgynon dogum kontrol hapı hakkında.

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Kız 4hap bırden ıcılır mı:oha::bicak:
Ayrıca ben hapımı her sabah 8de almama ragmen duzenlı bır sekılde ve prezervatıfle korunurken gebe kaldım. Hap korumamıs prezervatıf cok az yırtılmıstı. Bence ek korunma yontemlerıne gec.

4 hap birden içilmez tabiki içdiniz zaten korumaz. Yeni kutuya başladıysanız sakın bırakmayın çünkü bıraktıgınız zaman tekrar adet görürsünü yarım bıraktığınız için ilaçları sonra ilaçlar bitince 7gğn ara verceniz adet görüceniz o arada 3.güne denk gelecetir.

Tavşan 4 hap içerek ölü bir şekilde korunma yöntemini denemiş mantıklı ölürsen hamile kalamazsın devam:))))

Ben de o hapı kullanıyorum da öyle karıştırmışsın ki işleri bence seni ancak bir jinekolog paklar.

Yorum yapan herkese cok tesekkur ederim yanlis yere konu acmaktan hayatimin banını yedim :confused:
Prospektuse gore kutu bitince ara vermem dogruymus ama bazi kafama yatmayan durumlar var ben bu kutu bitince adetimin ilk gunu yeni kutuya baslamayi dusunuyorum
Konuyu okudum da bes bilinmeyenli denklem gibi mubarek, bilmeyen icin epey karisik olmus
Devrelerini yaktigim herkesten ozur diliyorum:p

X