Mide balonu Kayseri

Sizin adınıza çok mutlu oldum. Çok tebrik ediyorum, umarım kilonuzu korumakta da zorlanmazsınız.Eski kıyafetlerinizden birini gözünüzün önünde bi yere koyun, motivasyonunuz düştüğünde bi kendine getiriyor insanı :KK48:
Çok teşekkür ederim 😊 Dediğinizi hiç düşünmemistim çok iyi fikir kesinlikle öyle yapıcam👍🏻🌺

Çok ilginç gerçekten, benim bugün 13. gün ve hala hiç bir şey yiyemiyorum. Sıvı diyetteyim, sanki midemin tamamı balonla kaplanmış gibi hissediyorum. Bu şekilde dayanamayacağım için yarın çıkarttıracağım.
Sizinkini belki az şişirmişlerdir
Acaba siz nerde ve kime taktirdiniz

Teşekkür ederim ilginiz için..Evet tamda dediğiniz gibi oldu geçen hafta kilo vermem durdu ama ben moralimi bozmadım yinede güzel ilerliyorum.Bu mesajınızla motive oldum tekrar☺️🥰

Balon takılalı 45 gün oldu şu an ki kilom 85.7 veee -9 kilo vermiş oldum
Bi sey sormak istiyorum et yemeye ne zamn basladiniz

Herkese merhabalar
2 Şubat Çarşamba günü doktordan randevu aldım ve endoskopik yöntemle mide balonu taktırmaya karar verdim..Çok heyecanlıyım
Boyum 1,72 Kilom 94
Aslında kilom sabitti ve 70 kiloydum
Bu kiloyu son iki yılda aldım 🤷
Balonum 6 aylık bakalım neler olacak bu süreci çok merak ediyorum..Hedefim 75
Spor konusunu endişe etmiyorum çünkü hergün spor salonuna gidiyorum tabi takıldıktan sonraki ilk 10 gün gidemeyeceğim ☺️

Neler yaşadığımı neler yediğimi burada paylaşarak sizlere yardımcı olmak istedim
Son durumunuzu güncelleyebilir misiniz?

X