MİDE BOTOKSU

pointofestetic

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
3
3
46
SLM
Yaklaşık 10 ay önce mide botoksu yaptırdım.Daha önce diyetisyen desteği almama rağmen bir kaç kilodan kilo vermem durunca psikolojik olarak hemen demoralize olduğum için yarıda kestim.Hipnozla zayıflamaya bile gittim.Ama sonuç hep başarısızlıkla sonuçlandı.Sonra mide botoxu ile tanıştım.90 kilo ile başladığım süreçte haftalık yürüyüş ve yediğim içtiğime dikkat ettim.30 kilo verdim.çok mutluyum zayıflamak isteyen herkese tavsiye ederim.

SLM
Yaklaşık 10 ay önce mide botoksu yaptırdım.Daha önce diyetisyen desteği almama rağmen bir kaç kilodan kilo vermem durunca psikolojik olarak hemen demoralize olduğum için yarıda kestim.Hipnozla zayıflamaya bile gittim.Ama sonuç hep başarısızlıkla sonuçlandı.Sonra mide botoxu ile tanıştım.90 kilo ile başladığım süreçte haftalık yürüyüş ve yediğim içtiğime dikkat ettim.30 kilo verdim.çok mutluyum zayıflamak isteyen herkese tavsiye ederim.
Merhaba bende dusunuyodum denk geldi resmen. Nerde oldunuz ve nasil yaptilarerak ediyorum

Merhaba bende dusunuyodum denk geldi resmen. Nerde oldunuz ve nasil yaptilarerak ediyorum
... bi sağlık turizmi yapan firma var.özellikle yurt dışı hastalarına bakıyolar.Doktorum Salim bey isterseniz asistanın numarasını verebilirim. ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar bende 3 hafta evvel mide botoksu yaptırdım 2. Haftada 4 kilo verdim biraz zor kilo veriyorum hipertansiyon hastasıyım be kullandığım ilaçlarda ödem ve kilo problemi yaratıyor Yaptırdıktan 5 gün sonra ciddi bir iştah kaybı başladı sadece sıvıylada yaşanabiliyor ama psikolojik olan yeme hissinide bastırıp egzersizle dengelenirse kesinlikle kilo verdiren bir uygulama aldığım pakette her hafta diyetisyen desteği var ama 3 haftadır listede pek bi değişiklik yok sebze yemeği et tavuk vs ekmek hiç yok süt yoğurt en önemli besinim haline geldi herşeyi soğuk tüketmek zorundasınız botoxun etkisini sıcak azaltırmış bakalım deneyimlerimi sizinle paylaşırım

SLM
İlkenin nasıl yapıldığı, fiyat vs bilgisi de verir misiniz?

SLM
Kime yaptirdiniz ve fiyat neydi paylasir misiniz

Merhaba kizlar bende botoxumun 5.haftasini bitirdim. 5 haftada 5.600 kilo verdim.Ancak beklenenin cok altindaymis.İlk hafta 6 kilo beren hastalari varmis.Ben hem tiroid hemde insulin direncim oldugu icin zaten kilo veremiyordum o yuzden bu bile bana yetti:) en azindan vucut kitle endexim artik obes sinifinda degil:halay::halay:

Canım ben mide botoksunu psikiyatrime sordum, eşimde kiloya bağlı anksiyete var bende de vajinismus psikiyatrimiz artık arkadaşımız oldu. Şakın yaptırmayın para tuzağı dedi. Spor ve diyet yapsan verirsin zaten dedi.

Merhaba kizlar bende botoxumun 5.haftasini bitirdim. 5 haftada 5.600 kilo verdim.Ancak beklenenin cok altindaymis.İlk hafta 6 kilo beren hastalari varmis.Ben hem tiroid hemde insulin direncim oldugu icin zaten kilo veremiyordum o yuzden bu bile bana yetti:) en azindan vucut kitle endexim artik obes sinifinda degil:halay::halay:
canim merhaba bendede insülin direnci var mide botoxsu yaptırınca şeker haplarıda kullandınızmı acaba bende düşünüyorumda

X