Migreni olanlar lütfen buraya!

nemesis17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2013
180
11
merhaba arkadaşlar.bu hastalığa yakalandım mı bilmiyorum fakat hakikaten başımda derin sancılarla dolanıyorum acayip bir şekilde zonklama beynimi sağ ve soldan kuşatmış bir şekilde beynime baskı yapıyor.hem o kadar kötü bir zamanda bu ağrılar beni buldu ki üniversiteye hazırlık dönemindeyim ve bu baş ağrılarıyla bir başına kaldım.tam olarak migren mi bilmiyorum ama geriye bir tek o ihtimal kaldı.öneriniz,tavsiyeniz var mı ? veya migren miyim sizce? çünkü hakikaten çok çıldırtıcı sancılar günün belli saatlerinde beynime sanki hücum ediyorlar.yorumlarınızı bekliyorum :'(

Ben 5 yıldır çekiyorum.iyice şiddetlendi,istifra bile ettirio.Şiddetli rüzgar sebep oluo benim migrene.maalesef ki oturduğumuz yer boğaz ,uçuruyor resmen.dr abidik gubidik ilaçlar verio işe yaramıo

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ben 5 yıldır çekiyorum.iyice şiddetlendi,istifra bile ettirio.Şiddetli rüzgar sebep oluo benim migrene.maalesef ki oturduğumuz yer boğaz ,uçuruyor resmen.dr abidik gubidik ilaçlar verio işe yaramıo

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

canım bende gittim bana laroxyl verdi 25 mg işe yaradıgını söyleyebilirim azda olsa dindiriyor

Merhaba arkadaşlar size yeni aldığım kitaptan okudukça bir takım faydalı bilgiler aktaracağım. Mesela bunlardan bir tanesi Migren için çay...
1 tatlı kaşığı tıbbi nane
1 tatlı kaşığı papatya
1 tatlı kaşığı kuşburnu
250 cc kaynar su
Tıbbi nane, papatya ve kuşburnu cam veya porselen bir fincana konulur, üzerine kaynar su eklenir. Fincanın ağzı kapatılarak 10 dk. demlenmesi beklenir. Günde 3-4 fincan içebilirsiniz.
KAYNAK: Dr. Ümit Aktaş'ın İLAÇSIZ YAŞAM Kitabı dır."

Merhaba arkadaşlar size yeni aldığım kitaptan okudukça bir takım faydalı bilgiler aktaracağım. Mesela bunlardan bir tanesi Migren için çay...
1 tatlı kaşığı tıbbi nane
1 tatlı kaşığı papatya
1 tatlı kaşığı kuşburnu
250 cc kaynar su
Tıbbi nane, papatya ve kuşburnu cam veya porselen bir fincana konulur, üzerine kaynar su eklenir. Fincanın ağzı kapatılarak 10 dk. demlenmesi beklenir. Günde 3-4 fincan içebilirsiniz.
KAYNAK: Dr. Ümit Aktaş'ın İLAÇSIZ YAŞAM Kitabı dır."

birde kedi otu diye bir ot varmış.panik atak depresif hastalıklar falan migrene de iyi geldiği söyleniyor

X