Mini face lift

Nese26

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2021
25
12
54
Merhaba arkadaşlar.. Ekim ya da Kasım gibi mini face lift ve göz kapağı estetiği yaptırmak istiyorum. Dr. Zekeriya Kul çok aklıma yattı. İnstagram sayfasında çok güzel öncesi ve sonrası paylaşımları var. Zekeriya Kul diye Kadınlar kulübünde baktığımda da hiç olumsuz bir yoruma rastlamadım. Daha öncede estetik yaptırdım fakat göğüs ve liposuction. Bunlar düzeltilebilir müdahaleler fakat yüz ve göz söz konusu olunca biraz ürküyorum.. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Yaptıran ya da fikri olan var mı? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Ben oldum zekeriya beye tum yuz benden sonra da olanlar oldu ve cok basarili

Çok teşekkür ediyorum. Başka bir paylaşımda da takip ediyorum sizi. Oldukça memnunsunuz anladığım kadarıyla. Bana daha da cesaret verdiniz. Nitekim yüz farklı.

O doktoru sonradan kesvettim hic bilgim yok ama sanki o da iyi isler cikariyor gibi yuz konusunda
Bugün görüşmüş bence abartılı önerilerde bulunmus yani fazla işlem önermiş ben öyle gördüm fiyatı da sanırım yüksekmiş. Çene implant demiş ama implanttan cok şikayeti olan var siye okuyorum burada

Cene implanti ameliyatlarinda cok mutsuz olan var bence en iyisi dolgu ceneye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…