Popüler Konu Minimal Yaşam

S Salty
Şu ara çok detaya girmiyorum evde
Ev yaşanacak halde olsa yeter
Temizlik yapmak için dünyaya geldiğimizi düşünmüyorum 😅
Arada istek gelirse dip köşe giriyorum tabi

Yeterince sadelestim bu yaz banyo wc de tadilat olursa artik minik detaylar dışında uğraşmayacağım evle

Yazın balkonuma güzel bir yer yapacağım
Bahçeme sebze ekeceğim

Aslında eşim sigorta acentesi açacak ona yardım ederim evden

Yeni hobiler deniyorum

Bir yandan da sorumluluklarıma sürdürülebilir sistem bulmaya çalışıyorum
Mia net duruşunu seviyorum ne istediğini bilen bı kadinsn gerçekten bunları laf olan diye demiyorum okuduklarimdan bana geçen bu😘
Herşey gönlünce olsun,bu arada kesinlikle dünyaya temizlik için gelmedik 🌾👍

Mia- Mia- lagom felsefesini pinterestte denk gelip okumuştum çok hoşuma gitmişti detayları sabırsızlıkla bekliyorum 😊
S Salty tebdili mekanda ferahlık vardır, küçük bir eve taşınıp tayinden sonra hangisinin sizin için daha iyi olduğuna karar verebilirsin 😊

Mia- Mia- lagom felsefesini pinterestte denk gelip okumuştum çok hoşuma gitmişti detayları sabırsızlıkla bekliyorum 😊
S Salty tebdili mekanda ferahlık vardır, küçük bir eve taşınıp tayinden sonra hangisinin sizin için daha iyi olduğuna karar verebilirsin 😊
Ben de bu felsefeyi seviyorum aslında önce Tamamen sade olmak istedim ama bunu tecrübe ettim beni yansitan sevdiğim küçük şeylerin olmasının enerjimi yükselteceğini farkettim 🤗
Kesinlikle ferahlık vardır zamanımız kısıtlı belki istediğim gibi bir ev olmaz ama onun için uğraşacağım💪

Ben de bu felsefeyi seviyorum aslında önce Tamamen sade olmak istedim ama bunu tecrübe ettim beni yansitan sevdiğim küçük şeylerin olmasının enerjimi yükselteceğini farkettim 🤗
Kesinlikle ferahlık vardır zamanımız kısıtlı belki istediğim gibi bir ev olmaz ama onun için uğraşacağım💪
Mutluluk arayışı adında kitap almıştım okudukça daha çok sevdim bu felsefeyi

Denemek için heyecanlanıyorum 😊

Slm kızlar yeniden,
Bugün uyanır uyanmaz duş aldım. Kotumu gömleğimi giydim. Üst değiştirmek insanın modunu gerçekten etkiliyor.

WC lavabo yıkadım. Yatakları düzelttim. 1 sepet çamaşır katlayıp yerleştirdim. 1 mak. Annem tarafından asıldı. Oturma odası ve mutfak süpürüldü. Oğlumla kurabiye yaptık ama bisküvi gibi oldu niyeyse😅

Birazdan kısır yapacağız 😋 akşama da kayınvalidemlere gideceğiz kuzineli odun sobaları var kestane aldık pişireceğiz ☺️ Çocuklar uyudu şimdi kitap okuyacağım tam da bu mevsimin kitabı içimi ısıtıyor hiç bitsin istemiyorum 😊

Eklentiler

• 413DD8C0-053A-4369-AB51-E4671C6A8779.jpeg
    413DD8C0-053A-4369-AB51-E4671C6A8779.jpeg
    162,7 KB · Görüntüleme: 46
Bu arada dışarı çıkarken ruj süremiyorum maskeden ötürü. Son kullanma tarihleri de geçmeden evde süreyim dedim. Oğlum hemen anne okula mı gidiyorsun diye sordu. Yok oğlum niye sordun dedim eee niye dudağını boyamışsın dedi🙈 oğlum baban bile bu kadar dikkatli değil dedim ya 😅

Slm kızlar yeniden,
Bugün uyanır uyanmaz duş aldım. Kotumu gömleğimi giydim. Üst değiştirmek insanın modunu gerçekten etkiliyor.

WC lavabo yıkadım. Yatakları düzelttim. 1 sepet çamaşır katlayıp yerleştirdim. 1 mak. Annem tarafından asıldı. Oturma odası ve mutfak süpürüldü. Oğlumla kurabiye yaptık ama bisküvi gibi oldu niyeyse😅

Birazdan kısır yapacağız 😋 akşama da kayınvalidemlere gideceğiz kuzineli odun sobaları var kestane aldık pişireceğiz ☺️ Çocuklar uyudu şimdi kitap okuyacağım tam da bu mevsimin kitabı içimi ısıtıyor hiç bitsin istemiyorum 😊
Yaa ne güzel bir gün enerji verdin bana da🤩sobada kestane 🤗🤗çok özlemişim ne güzel ya

Günaydın,
Hangi şehir olduğunu bilmeden ev araştırması mı yapıyorsunuz. Yani istediğiniz şehir kesin çıkar mı? Bizim durumda belirsiz. Ben Ağustos ayında çalışmıyor olurum. O kesin :) Ama eşimin tayini çıkar mı o kesin değil. Belirsizlik de insanı yoruyor. eve hiç birşey almıyorum. Köye yaptırdığımız evin sadece boyası ve odaların parkesi kaldı. Şehir değişikliği yaparsak 2 yere nakliye yapmak gerekecek. Yarısı yeni yapılan eve, yarısı gideceğimiz şehire. Ne nereye gidecek karmaşası.... çocuk için okul arayışı... Covid vs derken bizimde kafa bi dünya :) :)

Slm kızlar yeniden,

Aaa dizinin kitabı da mi vardı çok güzel 😊

Selam kızlar
Bugün genel temizlik yapacağım
Haftalık yemek listesi oluşturmam gerek
Birde dolabimi kapsül dolap yapacağım
Kapsül dolap olayını ben de yapacağım. Ancak belli bir kiloya inip, 1 sene boyunca bu kiloyu korumayı hedefledim. Yoksa her bedenden kıyafetin olduğu bir dolapla olmuyor. 2022'ye işallah.

X