Popüler Konu Minimal Yaşam

wendy wendy 3 çocuklu hayat nasıl gidiyor? Sen nasılsın bebiş nasıl? Büyüklerin tepkisi nasıl? 😊
Off mikanım tek başına çok zormuş gerçekten. Büyük kızımın canlı dersleri girdi çıktı karnı acıktı sesi açamadı vs derken 1 numaralı işimiz oldu, küçük kızım bişi yemiyor ciddi anlamda uğraşmazsam aç kalıyor yazık, Bi de büyüğün her şeyini karıştırmaya çalışıyor onu zaptetmeye çalışıyorum Bi yandan. En küçük yenidoğan zaten, emzir dur 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Büyükle küçüğü Bi şekilde idare ediyorum da ortanca ortada kalıyor o yüzden annem geliyor saolsun, ev işi desen ancak yatakları topla mutfağı düzenli tut yapabilirsen basit yemekler yap modundayım, temizlik falan hak getire. Yani 3 çocuklu hayat çok güzel beklerim 😂😂

Off mikanım tek başına çok zormuş gerçekten. Büyük kızımın canlı dersleri girdi çıktı karnı acıktı sesi açamadı vs derken 1 numaralı işimiz oldu, küçük kızım bişi yemiyor ciddi anlamda uğraşmazsam aç kalıyor yazık, Bi de büyüğün her şeyini karıştırmaya çalışıyor onu zaptetmeye çalışıyorum Bi yandan. En küçük yenidoğan zaten, emzir dur 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Büyükle küçüğü Bi şekilde idare ediyorum da ortanca ortada kalıyor o yüzden annem geliyor saolsun, ev işi desen ancak yatakları topla mutfağı düzenli tut yapabilirsen basit yemekler yap modundayım, temizlik falan hak getire. Yani 3 çocuklu hayat çok güzel beklerim 😂😂
Canım ya Allah sağlık güç kuvvet kolaylık versin sana okurken yoruldum 🙈 annenin yanında olması çok büyük avantaj, ev işini de bu süreçte hiç kafaya takma. Ben hala dört dörtlük yapamıyorum, ortancalar hep arada kaynıyor gibi ama ilerde en sorumluluk sahibi kendi kendine yeten ortanca çocuklar oluyor sanki😊 sağlığınıza dikkat edin gerisi hallolur ☺️

Saç ve yüz bakımı tamam
Yarın yıkanacak camasirlarida ayirdim

Artık bazı işleri akşama kaydirdim gündüz daha verimli geçsin istiyorum

Ödevler oluyor birde onlarla uğraşacağım

20201203_120723.jpg

Pratik çözümler
ilk zaman süngeri lavabo altına koyardım kurutmasi sürekli al kullan kaldır zor oluyordu
Böyle sepete koymak hem göze hitap etti hemde kolaylık sağladı
Hatta annemde böyle kullanıyor 😊

Tahta kaşıklık hem boruyu bir nebze olsada gizliyor hemde pratiklik sağlıyor

Bunlar dışında başka ürün eklemek göz yoracaktır , tabi başka süper fikir aklıma gelene kadar böyle 😊

- Evi süpür/sil.✔️
-WC-lavabo yıka.✔️
-çamaşır yıka/katla/yerleştir. ✔️
-spor yap.✔️
-kitap oku.- akşam yatmadan okuyorum.
-çocuklarla verimli vakit geçir.-küçük oğluşla takıldık,büyüğü dedesindeydi bugün.
-yemek yap.-yemeği annem yaptı ben de tatlı yaptım

X