Popüler Konu Minimal Yaşam

Çamaşır katladım
1 makina daha serdim
Robotu açtım süpürdü (hemen üstünden dyson la geçim dedim abovvvvvv ne kadar toz çıktı şok oldum😳😳)
Üzerine sildim toz aldım
Mutfak dolapların dışını sildim Asperox la

Kıza çatlak kurabiye yaptım

Şimdi kurabiye kahve keyfindeyim💃💃

Günün milli sorusu ne yemek yapsam🤭🤭

Çamaşır katladım
1 makina daha serdim
Robotu açtım süpürdü (hemen üstünden dyson la geçim dedim abovvvvvv ne kadar toz çıktı şok oldum😳😳)
Üzerine sildim toz aldım
Mutfak dolapların dışını sildim Asperox la

Kıza çatlak kurabiye yaptım

Şimdi kurabiye kahve keyfindeyim💃💃

Günün milli sorusu ne yemek yapsam🤭🤭
Daha öğle olmadan ne kadar çok iş yapmışsın maşallah

Selamlar
Öğlen faslı sonrası eşim aradı
Sebze alisverisi yapmış ama bir işi çıkmış geç geleceği için sebzeler bozulmasın dedi
Gittim kahve içtik sebzeleri aldım kızımı kurstan alıp eve geçtim.
Şimdi sebzeleri yerleştirip etrafı toparlama vaktim geldi benden dinlenmek bu kadarmış

Screenshot_20230526_172525_Gallery.jpg

Kalkıyorum yerimden fotoğrafı 😄

Selam kızlar ❤️❤️
öğlene airfry da patates soğan halkası köfte yaptım yedik
Uyumuşum biraz 🙈🙈
Büyük kızda kardeşini salıncakta sallarken o da uyumuş🙊🙊

Neyse uyandıktan sonra parka markete gittik

Akşama da kuru fasulye,, mercimekli bulgur pilavı yaptım yedik bulaşık makinasını çalıştırdım

Nescafe mi içtim
Evi üstünden süpürdüm
Şimdi kızı uyutacağım😇😇😇

Selamlar kızlar nasılsınız 🥰
Kahvaltımızı yaptık oğlumla ortalığı toparliycam şimdi bide süpürge yaparım. Hafta sonu güzel geçti misafirlerim geldi kalabalıkti çoluk çocuk 😄çocuklar bütün oyuncakları kutu oyunlarini kartları felan birbirine katmış eşim halletti onlari sağolsun. Dünde uçurtma almıştık ucuralim dedik ama beceremedik ya uçmadi bı türlü 😂 Bugünde veliler toplanıp çay içmeye gidicez parka . Şimdi işleri halletmem gerekiyo o yüzden

Selamlar kızlar nasılsınız 🥰
Kahvaltımızı yaptık oğlumla ortalığı toparliycam şimdi bide süpürge yaparım. Hafta sonu güzel geçti misafirlerim geldi kalabalıkti çoluk çocuk 😄çocuklar bütün oyuncakları kutu oyunlarini kartları felan birbirine katmış eşim halletti onlari sağolsun. Dünde uçurtma almıştık ucuralim dedik ama beceremedik ya uçmadi bı türlü 😂 Bugünde veliler toplanıp çay içmeye gidicez parka . Şimdi işleri halletmem gerekiyo o yüzden
ay çıtalı standart uçurtmalar insanı telef ediyor.
Bak paraşüt kumaşından basit uçurmalar var onlar en iyisi. oturduğun yerden bile uçuyor.
Mutlaka onlardan bulmaya çalış. Bazı kırtasiyelerde var.

ay çıtalı standart uçurtmalar insanı telef ediyor.
Bak paraşüt kumaşından basit uçurmalar var onlar en iyisi. oturduğun yerden bile uçuyor.
Mutlaka onlardan bulmaya çalış. Bazı kırtasiyelerde var.
Yaa sağol canım kirtasiyeden aldım bende normal çıtalıydi yok olmadı ucuramadik 😄bakayım trendyolda felanda vardır belki

Selam kızlar
Cumartesi genel bir temizlik günümdü baya yoruldum
Pazar arkadaşlarla mangal yaptık
Pazartesi bugün annemler geldi bize şimdi Eylülle dışarı çıktılar gelecekler.

X