Popüler Konu Minimal Yaşam

Selamlar
Eylülü okula gönderince
Hemen etrafı toparladım fazla iş yoktu bugün
Saçlarıma bakım yağı sürdüm
Eşim matbaaya gidecek o görevi ona teslim ettim.

Birde okulla görüşme yapmam gerekiyor oradan çıkınca kuaförden randevu alırım belki yaptırırım boşluk varsa.

Yüzüme maske de yapacaktım ama kıyafet askısı ve perde aparatları teslim edilecekmiş onları bekliyorum kahvemi yaptım biraz daha bekleyeyim.
Kargocular alisiktir her türlü insana yap maskeni bişey olmaz 😂😂

Eve geldim
Kuafor için yarın randevuyu alabildim ama öğleden sonra kızımla gideriz onunda biraz saçlarını kestirmek gerekiyor ama birazcık 🤏

Bazı işler var ama akşama bıraktım
Eylül kursu var geç alacağım
Ne yapsam acaba 🤔

Eve geldim
Kuafor için yarın randevuyu alabildim ama öğleden sonra kızımla gideriz onunda biraz saçlarını kestirmek gerekiyor ama birazcık 🤏

Ne yapsam acaba 🤔
Dinlen canım yaparsın işleri 🥰

Eve geldim

Ne yapsam acaba 🤔
Dinlen canım yaparsın işleri
Eve geldim

Ne yapsam acaba 🤔
Saçlarının fotosunu at ama sudeme atma 😂😂😂

Yok şimdi iş yapacak havada değilim😅 kitap okuyup film mi izlesem diye düşünüyorum çayımı da yaptım.😎

Tamam sudem gözlerini kapatırsın sen 😂
Dip boyası olacak çok değişik birsey değil zaten 😁
Siz neler yaptınız
Himm bakır düşünüyorum demiştin ya canım bakır yapacaksin diye düşünmüştüm. Ben neler yaptım bugün pek bi işim yoktu alışveriş sitelerinde geziniyorum 😄😄yazlık kıyafet almam lazım

Himm bakır düşünüyorum demiştin ya canım bakır yapacaksin diye düşünmüştüm. Ben neler yaptım bugün pek bi işim yoktu alışveriş sitelerinde geziniyorum 😄😄yazlık kıyafet almam lazım
Ayy bakır seviyorum kafam karıştı 😅

Neler alacaksın yazlık olarak buldun mu 😊

Ayy bakır seviyorum kafam karıştı 😅

Neler alacaksın yazlık olarak buldun mu 😊
Gözlerinle çok güzel olmaz mı bakır 😍😍
Yok canım bulamadım beyaz bı elbise istiyorum ama giyermiyim bilmiyorum da😄 renkli elbiseler bakiyorum hiç renkli kıyafetim yok onu farkettim. Dolabım hep kahverengi siyah

Gözlerinle çok güzel olmaz mı bakır 😍😍
Yok canım bulamadım beyaz bı elbise istiyorum ama giyermiyim bilmiyorum da😄 renkli elbiseler bakiyorum hiç renkli kıyafetim yok onu farkettim. Dolabım hep kahverengi siyah
Renkli elbise bulmak zor gerçekten
Pastel tonlarında bulamıyorum.

Renkli elbise bulmak zor gerçekten
Pastel tonlarında bulamıyorum.
Evet renkli olsun ama tonu biraz daha yumsak olsun istiyorum cuma günü çıkıp dolasayim diyorum çarşıya gitmedim uzun zamandır oğlani okula bırakıp dolaşırım fikir olur hem

Keten pantalon gömlek takımı felan baktım rahat olur giyerim diye en uygunu 500 lira yani 2 bin lira bütçe ayırsam 4 parça bişey alırım🥴
Bu arada kedi sahiplenmeyi düşünüyoruz kedisi olan arkadaşlar fikir verin bana evimiz çok minnak olur mu yapabilir miyiz

Keten pantalon gömlek takımı felan baktım rahat olur giyerim diye en uygunu 500 lira yani 2 bin lira bütçe ayırsam 4 parça bişey alırım🥴
Bu arada kedi sahiplenmeyi düşünüyoruz kedisi olan arkadaşlar fikir verin bana evimiz çok minnak olur mu yapabilir miyiz
Kız sende çok korkuyorsun sanki benim gibi 🙈🙈
Ama ben bu depremde kayınvalidemde 1 ay kalınca alıştım yaaaa gerçekten çok tatlılar

Benim kızlar senelerdir istiyor ama ben çok korkuyordum korkum biraz gittiğine göre alabiliriz

Kayınvalidemde brithis vvar çok hareketli değil ama tüy döküyor heryer de

Eşimde sfenks var tüysüz çok hareketli

Ben düşük kulaklı istiyordum ama onlarında yaşlanınca eklem kemik hastalıkları oluyormuş o yüzden yapamam acı cektirmek istemedim

Ama bizde alırsak muhtemelen sfenks alacağız çünkü tüyden çok fazla etkileniyorum hapşırık öksürük filan yada sürekli tüyükesilecek ama ona anestezi veriyorlar bilemedim bende

X