Misafir için Yemek takımları alacağım hangisi sizce ?

HayatBen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
2.699
1.137
merhaba
biliyorum bıktınız o kadar kararsızım ki..
ya ben kendim spor bi insanım ama bir çok kişiye sorsam gunluk yemek takımını nasıl alırsan al misafir takımn şık olsun diye. her yere baktım hepsi benm tarzıma uygun değil. gunluk takımı neyse de buldum..
Bir de ben öyle 60parça 89 parça vs istemiyorum.. 6+6 kişilik toplam 12 kişiliğe tamamlayacağım. biliyorum onlarda da salata kayık tabak yok. Gerek yok şimdi cam oval hafif derin salata kaseleri var onları kullanmak istiyorum. . Misafir için aşağıdaki takımları buldum .. Sizce nasıllar?
Ben en çok schfr begendm ama kafam karıstı misafr için. . diğerleri krc..

Eklentiler

• 153.03.07.7446-1-900.jpg
    245,8 KB · Görüntüleme: 64
  • 9589057060914.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 65
  • schafer-alize-yemek-takimi-24-parca-siyah-6-kiilik-yemek-takmlar-schafer-87494-16-B.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 66
Linens in İnternet sitesini de Bi incele güzelce, bir de sana Lucky artı önermiştim sanırım. Bunun dısında herkesin düşüncesi farklı ama bence bunlar cok klasik ben günlük kullanım setimi kendim yaptım mesela 8 kişilik kaseleri ikeadan aldım. Alt tabakları carrefour geri kalanı migros =)

1. Si aşırı sade ve düz 2. Sinin biraz modası geçti 3. Sü güzel ama spor bi takım. Günlük olabilirdi belki. İnşallah gönlünüze göre uygun fiyatlı bişeyler bulursunuz bunlar güzel telaşlar

yok zaten ben gunlugume buldum.. Misafir için arıyorum ben yukardakilerde ondan bana en yakın spor tarzı olarak

sanırım bende var bi sorun ben böyle klasik seyleri sevmiyorum .. yok mu benm gibi bi insana internet sitesi alayım .. bi ara jumbonn yemek tabaklarına taktım şu eskitme tarzı olanlardan . .

sanırım bende var bi sorun ben böyle klasik seyleri sevmiyorum .. yok mu benm gibi bi insana internet sitesi alayım .. bi ara jumbonn yemek tabaklarına taktım şu eskitme tarzı olanlardan . .
Jumbonun
yok zaten ben gunlugume buldum.. Misafir için arıyorum ben yukardakilerde ondan bana en yakın spor tarzı olarak
Jumbonun sitesinde lily modeli var, ona da bir bak istersen. Ben magazada görmüştüm, senin istediğin tarza yakın olanilir.

Linense baktım hep çiçekli ürünler var :/ malesef
lucky art olarak aşağıdaki modeli begendim

Eklentiler

• tilde-24-parca-bone-serisi-yemek-takimi-2928774.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 60
Jumbonun

Jumbonun sitesinde lily modeli var, ona da bir bak istersen. Ben magazada görmüştüm, senin istediğin tarza yakın olanilir.
evet bu begendım sade hemde baya sade cok ii klasıkte sporda. .

Eklentiler

• 500.01.01.4169-1.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 48
peki sizce bu nasıl misafir yemek takımı için?

Eklentiler

• siyah-beyaz-mermer-desen-68-parca-6-kisilik-yemek-22912-jpeg.jpeg
    163,6 KB · Görüntüleme: 39
modası geçti dediler

tabakta da moda mı takip edeceğiz :) senin alacağın takımında 5 yıl sonra modası geçecek napcan 5 yıl snra tekrar tabak mı alacaksın :)) içine siniyorsa bence problem yoktur. gelen misafirde tabağın modasının geçip geçmediyle ilgilenende hiç görmedim :)

öyle tabi değişecek hepsi modelleri gececek. .

Ben 12 kişilik iki takım aldım kalabalık bi aileyiz hem de uzun yıllar takım bozulmaz . Bende salata tabakları yok porselen tencere vs almadım. Açıkçası misafir için farklı takım da mantıklı gelmiyor . Öyle ayrı takım almadım ben neyde yiyorsam gelenim gidenim de onda yiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…