Misafir için Yemek takımları alacağım hangisi sizce ?

Düz beyaz mı matıklı ama banada olmaz dediler çok sadeymiş misafir için neymiş o öyle halbuki gayet hem spor hem klasık ohhhh çatal kaşık bıçak takımını da nasıl kombinledin
Ilk kez duyuyorum bunu.. cunki bendeki takim tam takim 12 kisilik ve ekstra salataligi soslugu ve hatta kahve takimida var asiri modern ve asla demode olmuyor.. ayrica 5 sene once aldigim halde fiyatindan 1 kurus dusmedi

Ilk kez duyuyorum bunu.. cunki bendeki takim tam takim 12 kisilik ve ekstra salataligi soslugu ve hatta kahve takimida var asiri modern ve asla demode olmuyor.. ayrica 5 sene once aldigim halde fiyatindan 1 kurus dusmedi
modern değil demedim gösterişli değil dedim :) spor sade zarif hepsi bu.. yani ekstra cafcaflı değil hani böyle süper klasık yaldızlı sarı ne bileyim desenli fln gibisinden demek istediğim.. abartı ve gösterişli değil... sen tam takım olarak almışsın çünkü ben öyle 12kişilik tam tkm dusunmuyorum salatalığı sosluğu tencresi fln kullanmam ben .. 6+6 olarak tamamlayacagım salata tabagı (kayık) olarak düz beyaz 2 buyuk yada kaseler oluyo ya geniş ondan alırım yanına gibi. . ama bu duz beyazın yanına cam kasesi (salata) gitmez gibi. .

en guzeli işte bende öyle istiyorum.. siz kalabalıksınız bilirsiniz ne kadr alacagınızı.. 12 kişilik 2 tk oluyo yani aslında tamamlıyosun hepsi bu 6+6 *2 modellerını gönderebilir misin?
Model falan bilmiyorum kutahyadan beyaz bi takım almıştım . Siparişi internetten verdim çok uyguna gelmişti.

bu nasıl arkadaşlr ...

Eklentiler

• 221-mitterteich-zeugma-24-parca-8681-desen-yemek-seti-175.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 29
Bu da güzel ama sen cok kararsızsın güzel ürünler cıkarıyor markalar zatenn. Sen önce nasıl birsey istiyorsun ona karar ver =) =)
benm kararım belli sofra örtusu kullanmayacagım dan runner olarak ve amerıkan servıs kullanacagımdan daha cok spor istiyorum. . sürekli klasık al misafir tkmnı diyorlr ama ben sevmıyorum tarzım değil. Çünkü bana göre gunluk ve misafirlk olarak 2ye ayırmak değilde .. ben az kullanmalık yada sık kullanmalık olarak 2ye ayırıyorum :) yani eşimle başbaşa yemek yerken azlıkları da çıkarabilirim sıklıkları da bakmıyorum ona.. ama herkes gösteriş yapacaksın öyle yap böyle yap derdinde .. bu yuzden hangi siteye bakacagımı karıstrdm.. bi jumbo var ona baktım masallah pahalı.. piercardıne baktım çok klasık yada çiçekli :/ kütahya da yukardakne buldum.. amma da dertliymişim yazdıkça yazdım

misafir takım olarak mı?
Misafir ya da günlük farketmez. Diğerlerinden daha iyi. Ama ben olsam üçünü de misafirlik için almam. Bu ara kare şeklinde ki tabakları seviyorum. Çiçekli desenli sevmem. Sade beyaz uçlarında gümüş rengi çizgi olanlarından alırdım, misafirlik için.

Hahaha tabak işi zor iş =) sen bildiğini yap güzel renkli Bi takım al neden olmasın madem. İlla ki yaldızlı olacak Die birsey yok. Benim de öle değil gecmişte Almıstım gri Bi takım onu kullanırım Die düşünüyorum. Önemli olan senin ne istediğin bosver =)

kareler bulaşık makinesinde sıkıntı diyolrr kullanan herkesten öyle duydum :) kırılıyormuş ve yer kaplıyormuş..
beyaz iyi hatta düz beyaz en iisi

derken bile olmaz gibi söyledin var ise sende neden alıyosun ki olmadı baktın gunluk için kullanırsın eskidiğini dusunuyosan . . .

bunun altına nasıl bi amerikan servis uyar acaba ?

Eklentiler

• 500.01.01.4169-1.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 111
derken bile olmaz gibi söyledin var ise sende neden alıyosun ki olmadı baktın gunluk için kullanırsın eskidiğini dusunuyosan . . .
Yoo olur nie olmasın sen istedikten sonra herkesin kendi evi =) ben alıyorum cünkü benim esim dostum coktur. Şimdiden yemeğe gelicez sunu yaparsınız dmi seklinde seyler duyuyorum o yüzden bana fazla da olsa bişi olmaz =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…